+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Vinç Kiralama

Vinç Kiralama

Vinç Kiralama

Firmamız makine parkında bulunan araçlarımız en yüksek standartlarda, Avrupada gelişmiş teknoloji ile üretilmiş araçlardır. Bunun yanında kiralık sepetli vinç hizmeti verdiğimiz araçlarımız düzenli olarak kontrollerden geçirilmekte, revizyon ve bakımları eksiksiz biçimde yapılmakta, makine kaynaklı aksaklıklar büyük ölçüde engellenmektedir. Her şeye rağmen olası arızalara karşı yedek donanım tedarikleri için gerekli donanıma sahip olan firmamız bu bakımdan hiçbir eksikliğin yaşanmamasını temin edebilecek vasıflara sahiptir. Vinç kiralama işlemlerinde en temel unsur olan araç ve makine hususunda firmamız sektör ortalamalarının hayli ilerisinde yeterliliğe sahiptir.

Vinç kiralama işlemlerinde personel kaynaklı olumsuzluklar ise, firmamız için asla söz konusu olmayacak diğer unsurlardır. Zira firmamızda personel yapılanması oldukça sert kriterlere göre gerçekleştirilmekte olup, personelimizin düzenli olarak performans değerlendirilmeleri yapılmaktadır. Ayrıca müşteri ger bildirimleri noktasında da yüksek hassasiyet göstermekteyiz. Fakat özel olarak belirtmek isteriz ki, personelimiz hizmetlerinizi en iyi biçimde karşılamak için azami hassasiyeti göstermekte olan uzman ve deneyimli kişilerdir. Firma vizyonumuzu da benimsemiş olmaları sebebi ile, taahhütlerimizin eksiksiz biçimde yerine getirilmesi noktasında hiçbir problem personel bakımından yaşanmayacaktır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Canbey Vinç Kiralama Firması İstanbul’un tüm ilçelerinde makaslı platform, sepetli vinç, mobil, çift kırma sepetli gibi vinç modelleriyle hizmet veriyor. Mobil platform, makaslı platform türünde kaldırma ve indirme araçlarımız yanı sıra teleskopik vinç kiralama işi de şirketimizin faaliyet alanları içinde yer almaktadır. Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar İstanbul genelinde on bini aşkın projeye başarıyla imzasını atmıştır. Her model ve özellikte, ihtiyacınıza uygun bir vinç kiralama işi için haftanın yedi günü istediğiniz saatte bizimle iletişim kurabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?