+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Başakşehir Kiralık Vinç

10 Aralık 2018
2 kez görüntülendi
Başakşehir Kiralık Vinç

Vinçler,ağır yükleri insan gücüne ihtiyaç duyulmadan bir noktadan kaldırıp başka bir noktaya aktaran makinelerdir. Ülkemizde vince olan talep giderek artmaktadır.Bu talebi, hızla gelişen inşaat sektörü, imal edilen büyük makineler,taşımacılık firmalarının faaliyetleri ve bireysel müşteriler oluşturmaktadır. Başakşehir kiralık vinç hizmetleri alanında faaliyetlerini sürdüren Canbey Vinç, müşteri taleplerine en uygun çözümleri üretmektedir.

Operatörlerimiz ve Filomuz

Operatörlerimiz alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Yönetmelik ve yasaların talep ettiği bütün yetki belgeleri bulunmaktadır. İş güvenliği eğitimleri periyodik olarak verilerek olası iş kazaları firmamız tarafından engellenmektedir. İş güvenliği kapsamında, kişisel koruyucu donanımlar eğitimi, yükleme ve boşaltma eğitimi, vinç kurulumu eğitimleri verilmektedir.

Vinçlerimiz,yasaların gerektirdiği bütün belgelere sahiptir. Unutulmamalıdır ki vinçler CE belgesi gerektiren iş makineleridir. Filomuz her türden yüke ve müşteriye hizmet edebilecek donanımda çeşitlendirilmiştir. Bu kapsamda filomuzdaki çeşitli vinç türlerini inceleyelim:

  1. Sepetli Vinçler

Bu vinçler bumlarının ucunda personel ve eşya taşımaya imkân veren kabinler bulundurmaktadır. Yüksek alanlara işçi ve malzeme sevkinde sıklıkla tercih edilmektedir. Sepetli vinçlerimiz personelin iş güvenliği kuralları çerçevesinde naklini sağlamaktadır. Eğitimli operatörlerimizin desteği ile ulaşılmak istenen noktalar sıfır hata ile yakalanmaktadır. Firmamızda çeşitli bum uzunluklarında sepetli vinçler bulunmaktadır.

2) Mobil Vinçler

Başakşehir kiralık vinç hizmetleri alanında faaliyet sürdüren firmamızın bir başka hizmeti de mobil vinçlerdir. Mobil vinçler, katlanır ya da yarı katlanır bum sistemine sahiptirler. Katlanmaları durumunda kamyon kasasında oldukça büyük bir alan oluşmaktadır. Bu alan müşterilerimiz tarafından yük taşımak maksadı ile kullanılmaktadır. Hem yükleme boşaltma hemde taşıma faaliyeti yürüten bu vinç türümüz kullanışlılığı ile müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

 3) Teleskopik Vinçler

Teleskopik vinçler kendi aralarında tek ve çift kıvrımlı modeller olarak ikiye ayrılmaktadır. Ağır yüklerin taşınması maksadı ile tercih edilmektedir. Tek kırımlı olan modelimiz uzayan tek bir teleskopik eksene sahiptir. Çift kırımlı model ise iki adet teleskopik eksenin birleştiği noktada hareketli bir mafsal sistemi barındırmaktadır. Bu özelliği ile ulaşılması zor alanlara başarıyla erişmektedir. İkinci teleskopik ucu çalışma alanında çıkarılarak tek kırımlı vinç olarak da hizmet verebilmektedir. Filomuz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizin iletişim bölümündeki bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kiralama Sürecimiz Nasıl İşliyor?

Pek çok farklı maksatla üretilmiş vinç çeşidi bulunmaktadır. Bu yüzden, vinç kiralamanın en önemli halkası doğru vinci bulmaktır. Bu karmaşık durum teknik bilgiye sahip olmayan müşteriler tarafından karmaşık bulunmakta ve yer yer yanlış vinç tiplerini kiralamalarına sebep olarak maddi ve manevi kayıplara yol açmaktadır. Başakşehir kiralık vinç alanında çalışan firmamız hiçbir karışıklığa mahal vermeyecek bir sistem izlemektedir.

Müşterilerimize bazı sorular sorularak ihtiyaçları saptanmaktadır. Bu sorular: vincin ne kadar yük taşıyacağı, yükün ne kadar mesafeye kaldırılacağı, taşınacak yükün özelliği ve taşıma yapılacak alanda ulaşım zorluğu olup olmadığıdır. Firmamız yükleme ve boşaltma alanlarında keşif hizmetleri ile de müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Bütün bu soruların yanıtları alındıktan sonra uzman ekibimiz tarafından müşteri ihtiyaçları saptanmaktadır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda müşterimizin en doğru seçimi yapması için rehberlik hizmeti de sunulmaktadır.

Vinç seçiminin ardından işin yapılacağı zamana randevu alınmakta ve ekiplerimiz organize edilmektedir. Kiralama hizmetlerimiz saatlik, günlük, haftalık ve uzun dönemde yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.