+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Canbey Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

Canbey Vinç’de çok çeşitli vinç hizmetleri sunuyoruz. Kapsamlı filomuz İstanbul’un tamamında kiralanabilir veya satın alınabilir. Vinçlerimiz sektörde en yüksek emniyet standartlarına sahiptir ve etkileyici bir filo ile herhangi bir iş veya proje için vinç bulmak veya kaldırmak için garanti altındadır.

Vinç filomuz, taşıma güvertesinden büyük hidrolik vinçlere, tarayıcılara ve forkliftlere kadar çeşitli seçenekleri içerir. Tüm vinçlerimiz kiralamak veya satın almak için kullanılabilir. Kaldırma ekipmanı satın alıp almayacağınıza karar vermek basittir. Mevcut tüm vinç ekipmanlarının listesini görmek için, karar vermeye başlamanıza veya kiralama sayfalarımızı ziyaret etmenize yardımcı olması için eğitimli uzmanlarımızdan biriyle konuşun.

Canbey Vinç Kiralama Ltd. Şti. Ekipmanları Ve Temel Değerler

İnşaat sektöründeki herhangi bir iş veya proje için geniş çapta kaldırma ve taşıma ekipmanımız mevcuttur. Firmamızda, çok çeşitli ekipman kiralama ve satışıyla, işyerinize entegre olabilen bir kaldırma veya taşıma sistemi bulmanız garanti edilir. Vinç Servis alternatif hareket bölümü, ağır kaldırma ve vinçli veya vinçsiz taşıma konusunda uzmanlaşmıştır. Canbey Vinç’e özel, bölme, ağır kaldırma ve taşıma teçhizatımız hakkında daha fazla bilgi almak için bugün bizimle iletişime geçin.

2000 yılından beri İstanbul’a vinç temin etmekteyiz ve sektör üzerinde yükselen faaliyetleri sürdürüyoruz. Canbey Vinç servisi çok çeşitli vinç kiralama ve satış ekipmanlarıyla sektörün lideri haline geldi. Büyük vinç filomuz, tüm arazi vinçleri ve bom kamyonlarından forklift ve teçhizat sistemlerine kadar geniş bir yelpazeye sahiptir ve 8.5 ila 550 tonluk yük kaldırma kapasiteleri arasında değişir.

Vinç servislerimiz İstanbul Avrupa yakasındaki tüm bölgelerde şu yerlerde bulunur: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Temel Değerlerimiz:

Güvenlik, Deneyim, Sorumluluk ve Esneklik, Canbey Vinç Ltd. Şti’nin temel değerlerini oluşturuyor. Eğitimli ve sertifikalı profesyonellerden doğru fiyat. Bu yüzden en iyi firmayla çalıştığınızdan emin olunuz.

Güvenlik: Canbey Vinç Şirketinin satış ve kiralama arkasında bir numaralı önceliği güvenliktir. Ekipmanlarımızın tamamı, düzenli bir üçüncü taraf denetimi de içeren üretici ve endüstri standartlarını aşacak şekilde korunmaktadır. Güvenlik kayıtlarımız endüstrideki en iyilerden biridir.

Deneyim: Profesyonel operatörlerimizin her biri kendi branşlarında eğitimli ve lisanslıdır. Vinç Servis uzmanlarımız, vinçle ilgili her türlü herhangi bir proje veya işi mutlaka halledebilecek düzeydedir.
Sorumluluk: Endüstri standardını aşan genel bir sorumluluk sigortası poliçesini ve belirli proje ihtiyaçlarını karşılamak için ilave teminat sağlıyoruz.

Esneklik: Filomuz, İstanbul’daki en çeşitli, güncel ve çevik iş makinelerinden oluşur. Biz güvenli, uygun fiyatlı vinç kiralama ve en iyi markalı ekipman kiralıyoruz.

Temel değerlerimizin işimizi nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgi edinmek veya belirli bir vinç hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.