+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

100 Tonluk Teleskopik Vinç Kiralama

14 Kasım 2018
3 kez görüntülendi
100 Tonluk Teleskopik Vinç Kiralama

Vinçler,İnsanların ulaşamayacağı yükseklikteki yerlere kolay şekilde ulaşmakta olan iş makineleridir. Kimi zaman yüksek yapıdaki binaların dış kısmının sıvanması için kullanılır. Kimi zaman da camlarım takılması, yıkanması ya da yüksek direklerde tamir ya da afiş asılabilmesi gibi işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır. Vinçler yüksek yerlere ulaşabilmenin dışında oldukça ağır malzeme ya da cihazların kaldırılabilmesi içinde gerekli cihazlardan biridir. Bahsedilen ihtiyaçlara göre farklı amaçlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Günümüzde özellikle köprü, otoyol ya da yüksek katlı yapı inşaatında kullanılan kamyon gibi araçların kaldırılması için vinç kullanılmaktadır. İnşaat içinde gerekli olan yüksek bölgelere kamyonların ulaştırılması için de kullanılan vinçler, teleskopik vinç adı ile piyasaya sürülmektedir.

Bahsedilen vinç çeşitleri için sağlamış olduğumuz 100 tonluk teleskopik vinç kiralama hizmetlerimiz, İstanbul’un tüm ilçe ve semtleri için sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir. Vinç araçlarımız 100 tona kadar ağırlıkta olan eşya, araç ya da cihazların kaldırılabilmesini sağlar. Vinçlerimiz düzenli olarak bakım ve onarım işlemlerinden geçirilmekte ve ikinci el olarak müşterilerimize kiraya verilmektedir. Buna göre Türkiye’nin farklı şehirlerinde inşaat ya da köprü ihalesi almış ve çalışmaları belirli aylar için gerçekleştirecek olan firmalar, uzun yıllar için vinç satın alıp götürmek yerine, 100 tonluk teleskopik vinç kiralama hizmetimizden yararlanarak, uygun fiyatlar üzerinden kiralamakta ve daha sorunsuz olarak çalışmalarını yürütebilmektedir.

Teleskopik Vinç Kiralama Hizmeti Özellikleri

Teleskopik vinçler diğer vinç çeşitlerine oranla, ciddi anlamda ağır yük ve eşyalar için üretilmişlerdir. Özellikle kepçe, kamyon ya da tır gibi tonluk araç ya da cihazlar için ideal sistemlerdir. Genel olarak tırların birleştirilmesi olarak nitelendirilen, yaklaşık 8 ile 14 teker sistemli araçlar üzerine oturtulan 100 tonluk teleskopik vinç kiralama hizmetleri sonrasında, anlaşılan süre ve zaman dilimleri için kiralayan kişi tarafınca kullanılabilmektedir.

Ancak bu vinçlerin kullanılabilmesi için, deneyim ve tecrübelerin edinilmiş olması gerekmektedir. Vinçler sıradan taksi ya da otobüs gibi araçları kullanan kişilerin kullanamayacağı araçlardır. Araç olmanın dışında kaldırma ve indirme gibi işlemleri yerine getirebilmesini sağladığı için cihaz olarak da nitelendirilmektedir. Sepetli, mobil, sepetsiz, sabit ve sepetsiz gibi çeşitli vinç araçlarının kiralanması için sektörde uzun senelerden beri hizmet veren firmamız, 100 tonluk teleskopik vinç kiralama hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizin kendi isteği ve arzusuna göre özel gün ya da aylar için teleskopik vinç kiralıyoruz. Bu tür vinçler toprak ya da çamur gibi alanlarda kullanılmak üzere üretilmemiştir. Oldukça ağır malzemeler içerdiği için daha çok taşlık ve özel yollarda kullanılması gereken vinçler, toprak veya çamur bölgelerde kullanılması durumunda, batabilmektedir. Farklı ihtiyaçlar sebebi ile 100 tonluk teleskopik vinç kiralama hizmetimizden yararlanmak isteyen kişilerin en büyük sorunlarından birisi de vinçleri kimin kullanacağı konusudur.

Özel Operatör İle Sağlanan Teleskopik Vinç Kiralama Hizmeti

Araçların ön ve arka kısımlarına özel tekerlek ve lastik ilave edilmesi ile birlikte kullanılmakta olan teleskopik vinçler, yaklaşık 50 metre yüksekliğe ulaşabilecek kapasitede olmaktadır. Kurumsal firmaların inşaat yapımında, okul inşaat yapımında ya da yüksek ev inşaat yapımında oldukça kullanılmakta olan teleskopik vinç araçları, aynı zamanda ülkemizde dâhil olmak üzere dünyanın pek çok farklı ülkesinde futbol ya da basketbol gibi stat inşaatlarında da sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Vinçleri kullanmayı bilen ve gerekli eğitimlere sahip olan kişilerin kullanması oldukça önemlidir. 100 tonluk teleskopik vinç kiralama hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için sağladığımız avantajlardan birisi de vinç operatörleridir. Vinçler yalnızca yükün ulaştırılması için kullanılmaz. Aynı zamanda kaldırılacak ya da indirilecek olan ürün ya da araçlar için de kullanılır. Vinç sisteminin çalıştırılabilmesi işini de sağlayan vinç operatörlerimiz, 100 tonluk teleskopik vinç kiralama süreleri içerisinde düzenli olarak görev almaktadır.

Teleskopik Vinçler En Fazla Kaç Ay Kiralanır?

Teleskopik vinç araçları genel olarak 20, 40 ya da 60 ton gibi farklı kategorilere ayrılmıştır. En yüksek kapasitesi olarak bilinen 100 tonluk modelleri de bulunmaktadır. 100 tonluk teleskopik vinç kiralama Tır ya da kepçe gibi yüksek ton ağırlığına sahip olan araçlar için tercih edilmektedir. Avantajları sayesinde, daha kolay elde edilebilmektedir. Fabrika çıkışlı ve sıfır olarak satışa sunulan vinçler yerine oldukça uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştirilen 100 tonluk teleskopik vinç kiralama süreleri, müşterilerimizin isteğine göre gerçekleştirilmektedir. Kısacası en fazla 8 ay gibi kiralama süresi bulunmamaktadır. Müşterilerimiz isterse vinçleri, 5 yıl gibi uzun bir süreler için de sorunsuz olarak kiralayabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.