+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

50 Metre Kiralık Sepetli Vinç

50 Metre Kiralık Sepetli Vinç

Sepetli vinç gereksinimi oldukça fazladır. Birçok küçük çaplı hizmet veren işletmeler ve kurumlar sepetli vince ihtiyaç duyabilmektedir. Bu ihtiyaçların giderilmesi adına ihtiyaçlara hitap edecek ölçülere sahip vinçler ile firmalar vinç kiralamaktadır. Bu vinçlerin temini oldukça kolaydır ve fiyatları makuldür. Bazı kurumlar ve ekonomik açıdan güçlü özel sektörler vinçleri kiralamak yerine her zaman ihtiyaç duydukları için satın almaktadır.

Satın alma ihtiyacı duymayan büyük firmalar ve parasal anlamda gücü olmayan küçük işletmeler kiralama yöntemini tercih etmektedir. Kiralama işlemlerinin çok fazla tercih edilmesi ile vinç firmaları makul fiyatlarla saatlik/günlük olmak üzere kiralama işlemi kabul etmektedirler. Temini açısından kolaylıklar adına da vinç firmaları sanal ortamda platformlar ile müşteri memnuniyeti sağlamak adına web aracılığı ile hizmet de verebilmektedir. Sanal platformlar sayesinde müşteri hem vinci hem özelliklerini hem de kiralama konusundaki bilgileri ilgili firma tarafından kolaylıkla sağlayabilmektedir.

50 Metre Sepetli Vinç Özellikleri?

50 Metre kiralık sepetli vinç, özellikle ölçülerine ihtiyaç duyulabilen bir ölçümlü kiralık vinç modelidir. 50 Metre kiralık sepetli vinç, Yüksekliği 50 metreye kadar çıkabilen sepetli vinçlerin kiralanmasıdır. Genellikle plaza ve Maksimum 10 katı bulunan bina/yapı alanlarında kullanılır. Ayrıca 50 metre kiralık sepetli vinç cami minaresi inşaatı ve yapı onarımında kullanıma uygun ölçüye sahip kiralık vinçtir. 50 metre kiralık sepetli vinç, kiralık bu vincin özellikleri aşağıda yer almaktadır.

  •  Maksimum Ulaşma Yüksekliği: 50 metre
  •  Maksimum Yanal Uzanma: 40 metre
  •  Maksimum Kaldırma Kapasitesi: 600 kg
  •  Sepet Ölçüsü: 380 x 96 x 120

Vinçten vince değişmekte olup ideal ölçülere sahip vinçler ortalama bu ölçüdedir. 50 metre kiralık vinç bu ölçülere yakın vinç kiralayan vinç firmaları ile temin edilebilmektedir.

Sepetli Vinç Kullanan Sektörler ve Sebebi?

Sepetli vinç birtakım ihtiyaçları karşılamak adına kullanılır. İnşaat firmaları beton dökümü, yapı hasarı sonucu onarım işlemleri için erişemeyeceği veya kolaylık sağlaması bakımından sepetli vinç kullanır. İnşaat adına devlete bağlı kurumlar ise bazı vinç firmalarına devlet odaklı çalışmaya yönelik anlaşıp aylık bazında kiralık ödeme yapmaktadır. Sepetli vinçler birçok sektörde kullanılabileceği gibi itfaiyeciler tarafından da kullanılmaktadır. Genel anlamda sepetli vinç kullanımı fazla/sürekli olan alanlar ise;

  • İnşaat Sektörü, Reklamcılık (tabela, billboard, montaj yapan işletmeler) sektörü, İtfaiyecilik, Temizlik şirketleri gibi. İnşaat Sektörü; beton dökümü, yüksek uzunluklara malzeme taşınması gibi seçenekler ile kullanılmaktadır.
  • Reklamcılık Sektörü, ağırlığı fazla olan tabela direkleri ve kasasının halat yardımı ile dikilmesi veya dikilecek alana kadar taşınması işlemi, erişimi zor olan yerlerde oluşan hasarların giderilmesi ve kutu harf, ışıklı led gibi malzemelerin montajı için kullanılması durumu ile vinç kullanılır.
  • İtfaiyecilik; Kamusal çalışan bu meslekte icra edilmesi gereken iş temel olarak ”kurtarmak” ile ilgilidir. İtfaiyeciler yüksekliği uzun yerlere ulaşabilmek için vinç kullanır ve bu alanda vinç kullanılması birçok pratiklik sağlamaktadır. Çünkü bu meslekte zaman kavramı çok önemlidir. İşini kısa sürede icra etmesi için pratik işlemler sağlayan vinçlerden de kullanması gereklidir.
  • Temizlik şirketleri; Bu sektörde büyük iş alan firmalar veya güçlü firmalar kategorisine girebilen firmalar, holding ve ya plaza avm’lerde dış cephe cam temizliği, kompozit temizliği gibi işlemlerde vince gerek duymaktadır. Aksi halde o yapılan işte ne güvenlik sağlanır ne de o işten verim alınır.

50 Metre Kiralık Sepetli Vinç Ücretleri ?

50 metre kiralık sepetli vinç, firmanın belirlediği saatlik / günlük şeklinde verdiği hizmeti ile fiyatlandırma yapar. Serbest piyasa olduğu için firmadan firmaya değişebilme durumu söz konusudur. Vinç firmalarının sitesinde bulunan iletişim bilgileri ile kontak kurulup, fiyat/performans ilişkisi ile standartlarınıza uygun 50 metre kiralık sepetli vinç bulup, tercihinizi yapabilmektesiniz.

50 Metre Sepetli Vinç Kiralayan Firmaların Ulaşım Hizmetleri

50 metre kiralık sepetli vinç kiralayan firmalar, bölgesel veya şehir dışı çalışabilmektedir. Yani bir x firması vardır. Sadece Kahramanmaraş ili sınırları içerisinde çalışmaktadır. Bir y firması vardır Bayburt ili sınırları içerisinde çalışmaktadır. Bir de z firması vardır ki bu firmalar şehir dışı çalışabilen firmalardır ve İstanbul ve çevre iller ile çalışabilmektedir. Kiralama ücreti de şehir dışı çalışan firma ile kiralama yapıldığında ücrete fazladan yansıyabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.