+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Atatürk Havalimanı Kiralık Vinç

06 Ağustos 2020
938 kez görüntülendi
Atatürk Havalimanı Kiralık Vinç

Teknolojinin gelişmediği dönemlerde bir yerden bir yere taşınacak ağır yükleri insanlar taşımak zorunda kalıyordu. Bu durum zaman kayıplarına neden olduğu gibi işlerin aksamasına neden oluyordu. Fakat şimdilerde kullanılan vinç denilen ağır iş makineleri insanlara gerek duyulmadan işlerin sorunsuz bir şekilde bitirilmesini sağlıyor. Bu sebeple bu donanımlı yapının kullanım alanı da büyük gelişme göstererek her alanda kullanılmaya başladı.

Vinçler yüklerin taşınmasında boşalmasında veya bir yerden başka bir yere nakliyesinde kullanılan araçlardır. Atatürk havalimanı kiralık vinç hizmetleri ile sizlere kolaylıklar sağlanmaya devam ediyor. Vinçler yardımıyla ağır tonajlı tüm malzemeler sorunsuz bir biçimde taşınıyor. Vinçlerin çokça tercih edilmesi bu araçların farklı modellerde üretilmesine neden olmuştur.

Vinçlerin Özellikleri

Vinçler, özel teknik donanımlar ve parçalar ile meydana gelen araçlardır. Bu iş makineleri birbirine halat, zincir ve makaraya benzeyen sistemlerin birbirini tamamlaması sonucu meydana gelmişlerdir. Hemen her alanda güvenli bir şekilde kullanılan vinçler yardımı ile insan gücüne gerek kalmadan hızlı ve pratik bir şekilde işler yerine getirilmektedir. Kullanım alanı çeşitlilik gösterdiğinden dolayı ortaya farklı vinç modelleri çıkarak işin kullanım alanına uygun vinçler ile işler sorunsuz bir şekilde yapılıyor. Bu iş makinelerini kullanacak kişilerin de tecrübeli ve bazı özelliklere sahip olması gerekir. Atatürk havalimanı kiralık vinç sistemleri ile sizlere güvenli hizmetler sunmanın yanında istediğiniz vinç modeli ile yardımcı oluyor.

Vinç

Vinç

Vinçlerin Kullanım Alanları

Vinç kiralamak isteyenlerin öncelikle yapması gereken en önemli husus alanında başarılı bir firma tercih etmektir. Bundan sonra ise kiralanacak vincin hangi alanda kullanılacağını belirlemek ve ona uygun bir vinç türü tercih etmek olacaktır. Vinçlerin kullanım alanları şöyledir: Kaza anlarında çukur bölgelerine düşen araçları kurtarmada, ağır tonajlı araçları kaldırmada, yerden metrelerce yüksekte kalan enerji hatlarında, eşya taşıma, köprü, yol, baraj alanlarında kullanılır. Yaygın olarak da inşaat alanlarında dış cephe montajlarında, cam temizliğinde, tadilat işlemlerinde boya ve tamir işlerinde vinçler kullanılır. Atatürk havalimanı kiralık vinç kullanacağınız alanın iş gücüne uygun sizlere vinç hizmeti sunuyor.

Vinçlerde Periyodik Bakım Önerileri

Vinçler oluşumu bakımından donanımlı araçlar olduğundan her parçası için ayrı ayrı bakım isteyen araçlardır. Vinçlerde oluşabilecek en ufak bir arıza bile iş sürecinin aksamasının yanında ciddi mali kayıplara bile neden olabilir. Hatta beklenmedik arızalar insan hayatını bile tehdit edebilir. Bu sebeple periyodik aralıklarla vinçlerin mekanik alanlarının, elektrik ile çalışan alanların ve yağlama gerektiren noktaların işlemlerinin yapılması gerekir. Bu bakımlar aylık yapılabileceği gibi 3 aylık aralıklarla da yapılabilir.

Ayrıca taşıma elemanları olan halatlar, zincirler ve yük kancaları kesinlikle aylık bir şekilde bakıma girmelidir. Bakım işleri teknik yeterliliği olan mühendisler ve teknisyenler tarafından yapılmalıdır.

Kiralık Vinç Firma Seçimi

Vinçler yoğun bir şekilde kullanıldıklarından dolayı sürekli talep gören iş araçlarıdır. İnsanlar ve firmalar ihtiyaç duyduklarında bu iş araçlarını kiralayarak işlerini kısa süreler içerisinde bitirmeye çalışırlar. Vinç kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin kiralayacakları firmaları iyi seçmeleri gerekir. Firma seçimi yapacak olanların öncelikle şuna dikkat etmesi gerekecektir. Vinçlerin bakımlarının ne kadar süreler ile yapıldığı ve vinci kullanacak operatörlerin tecrübesi önemlidir. Çünkü vinçler ile meydana gelen iş kazaları insan hayatına sebebiyet verebilir. Böyle olumsuz durumlar ile karşılaşmak istemeyen iş yerlerinin bu hususları göz önünde tutması gerekir. Bu konuda Atatürk havalimanı kiralık vinç sistemleri sizlerin güvenli bir şekilde hizmet alacağınız firmalar arasında yer alır.

Limanda Vinçler

Limanda Vinçler

Vinç Kiralama Fiyatları

Vinçler ağır iş makineleri olduğu için insanlara çoğu yük taşıma işleminde yardımcı olan araçlardır. Bu araçları herkes satın alamaz. Dış cephe cam temizliği işleri de sepetli vinçler yardımıyla rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu nedenle de ihtiyaç duyulması halinde vinçler alanında yetkili firmalardan belli ücretler karşılığında kiralanır. Vinçler genelde kullanılacak saate göre bir fiyatla kiraya verilirler. Saati şu an 150 ile 200 TL arasında değişiklikler gösteriyor.  Bu vinç kiralarken fiyatların iyi araştırılması gerekir.

Çünkü firmadan firmaya fiyatlarda ciddi değişiklikler görülüyor. Ayrıca vinçler kiralanırken hangi alanda kullanılacağı belirtilmelidir. Ona göre verilecek vinç modeli de fiyatı da değişecektir. Vinç kiralamak isteyenlerin firmamızı aramaları gerekecektir. Buradan tüm müşterilere detaylı bilgiler ve destekler verilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.