+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Avcılar Kiralık Sepetli Vinç

Avcılar Kiralık Sepetli Vinç

Canbey Vinç firmamız Avcılar bölgesinde bulunan siz değerli müşterilerimize vinç kiralama  ve sepetli vinç kiralama hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizde Avcılar kiralık vinç  – Avcılar sepetli vinç kiralama hizmetlerinizi bizden almak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir veya sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Avcılar vinç kiralama

Avcılar vinç kiralama yükleri kaldırıp başka yöne doğru çevirebilen yada hareket edip yükün bırakılacak olan yere boşaltma-değiştirme ve yükleme işlerinde kullanılan iş makineleridir. Yatay ve dikey olarak hareket edebilme özelliği ile birlikte tüm yüklerinizi taşımaya ihtiyacınız olduğu her an Canbey Vinç Kiralama olarak yanınızda olacağız.  Avcılar kiralık vinçlerimiz genel olarak ağır yüklerin kaldırılması ve zemine tam anlamıyla batmış olan makinelerin-araçların-malzemelerin çıkartılması için tercih edilmektedir. Ağır yüke sahip olan malzemeleri kaldırmak için ihtiyaç duyulan bu kiralık vinçlerimiz insanların günlük işlerini de kolaylaştırmalarına yardımcı olmaktadır. Avcılar kiralık vinç hizmetlerimiz 5 ton ağırlığından 80 ton ağırlığı ne kadar olan bütün Yüklerinizi taşıyabilir ve 360 derece dönme özelliği ile sorunsuz şekilde  işlerinizi bitirebilmek imkanına sahip olabilirsiniz. Kiralık vinçlerimizin çalışmasını sağlayan motorun kuvveti ve Çelik halatlarının kalınlık  seviyeleri iş makinemizin kaldırabileceği kuvveti belirlemektedir. Vincin kaldırabileceği en büyük ağırlık düzeyi ton olarak makinenin üzerine yazılmaktadır.

Avcılar sepetli vinç kiralama

Avcılar kiralık sepetli vinçlerimizin bom uzunlukları 20 metre ve 75 metre olarak belirtilmektedir kapasiteleri konusunda ise 20 ton 30 ton 45 ton 75 ton ve 100 tonluk yükler arasında değişiklik gösterebilmektedir. Avcılar sepetli vinç hizmetlerimiz kumanda sistemlerine -hareket kabiliyetine ve kaldırma kabiliyetlerine göre sınıflandırılmaktadır. Kumanda sistemine göre sepetli vinçlerimiz hidrolik mekanik elektrik ve hava kumandalı olarak sıralanabilmektedir. Hareket kabiliyetine göre kiralık sepetli vinçlerimiz kule sabit Köprülü paletli tekerlekli olarak sınıflandırılmaktadır. Kaldırma kabiliyetine göre sepetli vinçlerimiz ise halatlı ve hidrolik sabit teleskopik olarak ayrılmaktadır.

Avcılar sepetli vinç kiralama alanında 15 yıllık geçmişimizi ile uzman ekip ve tecrübeli operatörlerimiz ile siz değerli müşterilerimize Üstün kaliteli hizmet sunan firmamız Avcılar kiralık vinç hizmeti veren diğer firmalar Arasında ilk sırada yer almaktadır.

Siz de Avcılar bölgesinde vermiş olduğumuz hizmetleri incelemek ve iş makinelerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde kiralık ve işlerimiz ve kiralık sepetli vinçlerimiz hakkında açıklayıcı bilgilere sahip olabilirsiniz siz değerli müşterilerimize Avcılar bölgesinde sepetli vinç kiralama hizmetini en iyi şekilde sunabilmek için  7 gün 24 saat boyunca aralıksız çalışarak hizmetlerimizi size sunmaktayız.

Avcılar kiralık sepetli vinç hizmeti nasıl sağlanır ?

Avcılar sepetli vinç kiralama hizmetlerimizden Sizler de yararlanmak isterseniz müşteri temsilcilerimize aramanız yeterli olacaktır müşteri temsilcilerimiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda yaptıracağınız çalışmanızda en uygun olan kiralık sepetli vincimiz çalışma alanında yapılan keşifler sonucunda belirlenerek tarafınıza yönlendirilmektedir Ve operatör arkadaşlarımız işiniz bitene kadar aracın başından ayrılmayıp oluşacak sorunlara karşı da Gerekli tedbirleri alıp çalışmalarınızı size teslim edecektir. Firmamız müşteri memnuniyeti ilkesiyle Her türlü imkanımızdan yararlanmanızı sağlamaktadır kiralık sepetli vinçlerimiz yüksek taşıma potansiyeli üzerinden siz değerli müşterilerimize tam performansı sağlama olanağı sunmaktadır.

Sizlerde Avcılar bölgesinde yaptırmak istediğiniz çalışmalarınız için Avcılar sepetli vinç kiralama ve Avcılar kiralık hizmetlerimiz için bizleri arayabilir ve sizlere sunduğumuz uygun fiyat politikamızda ve ücretsiz keşif imkanlarımızdan yararlanma hakkına sahip olabilirsiniz. Hemen Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek bu eşsiz avantajlardan Sizlerde en iyi şekilde yararlanmanın  keyfini çıkartın.

SAYGILARIMIZLA

CANBEY VİNÇ FORKLİFT

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.