+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Avcılar Sepetli Vinç Kiralama

Avcılar Sepetli Vinç Kiralama

Avcılar Kiralık Sepetli Vinç

Avcılar kiralık sepetli vinçlerimizin bom uzunlukları 20 metre ve 75 metre olarak belirtebiliriz konusunda ise 100 tonluk yükler arasında değişiklik gösterebilir. Avcılar sepetli vinç hizmetlerimiz kumanda sistemlerine hareket kabiliyetini ve kaldırma kabiliyetlerine göre sınıflandırılmaktadır. Kumanda sistemine göre sepetli vinçlerimiz hidrolik mekanik elektrik ve hava kumandalı olarak sıralayabiliriz. Hareket kabiliyetine göre kiralık sepetli vinçlerimizi; kule, sabit, paletli, köprülü ve tekerlekli olarak sınıflandırabiliriz. Kaldırma kabiliyetine göre sepetli vinçlerimiz ise halatlı ve hidrolik sabit teleskopik olarak ayrılmaktadırlar.

Avcılar sepetli vinç kiralama alanında 15 yıllık geçmişimiz ile uzman ekip ve tecrübeli operatörlerimiz ile siz değerli müşterilerimize üstün kaliteli hizmet sunan firmamız Avcılar sepetli vinç kiralama hizmeti veren diğer firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Siz de Avcılar bölgesinde vermiş olduğumuz hizmetleri incelemek ve iş makinelerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde kiralık vinçlerimiz ve kiralık sepetli vinç hizmetlerimiz hakkında açıklayıcı bilgilere sahip olabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize Avcılar bölgesinde sepetli vinç kiralama hizmetini en iyi şekilde sunabilmek için 7 gün 24 saat boyunca aralıksız çalışarak hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.

Canbey vinç firmamız Avcılar bölgesinde bulunan siz değerli müşterilerimize sepetli vinç kiralama hizmetlerini sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimizle yaptığımız görüşmeler sonucunda yaptıracağız çalışmamıza en uygun olan kiralık sepetli vincimiz çalışma alanında yapılan keşifler sonucunda belirlenerek tarafınıza yönlendirilmektedir. Ve operatör arkadaşımız işiniz bitene kadar aracın başından ayrılmayıp oluşacak sorunlarına karşı gerekli tedbirleri alıp çalışmanızı size teslim edecektir. Vinçler genellikle halat zincir ve makaralarla donatılmış makine türü olup yükleme kaldırma ve boşaltma gibi işlerinde yatay olarak da hareket edebilen iş makineleridir. Özellikle ağır yüklerin kaldırma ve başka yerlere aktarılmasında kullanılmaktadır. Bir ya da daha fazla basit makinelerin bir araya getirilerek mekanik avantaj sağlamasıyla normal bir insan gücünün ötesindeki yükleri kaldırmak için kullanılmaktadır.

Canbey vinç kiralama firması olarak Avcılar bölgesinde yapılacak sepetli vinç kiralama hizmetlerimiz işçilerinizin performansını 100 de 100 e kadar arttırmaktadır. Bunun nedeni; tek hamlede 75 metreye kadar yükselebilmesi ile alakalıdır. Bu şekilde yapılan çalışmalarda işçiler herhangi bir ağır yük kaldırmayacakları gibi performanslarını da arttıracaklardır. Firmamız alanında profesyonel bir ekibe sahip olduğundan inşaat makineleri alanında kendisini güçlendirmekte ve karşı tarafı ürünleri Ulaştırma konusunda da hizmetleri sağlamaktadır.

Size bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız ile irtibata geçerek siz değerli müşterilerimiz de Avcılar kiralık sepetli vinç hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm taşımacılık alanlarında yüzde yüze kadar performans sağlamak uzman operatörler ile beraber iyi bir iş serisi yakalayabilmek az yakıt ve bakım gibi avantajlarının olması siz değerli müşterilerimizin işlerini en iyi şekilde yapmanıza neden olacaktır.

Avcılar kiralık vinç hizmeti ile cam ve dış cephe temizliği, çatı olukları tamiri ve temizliği, dış cephe tadilatları, ağaç budama ve buna benzer çalışma olanakları bulunmaktadır. Sepetli kiralık vinç araç parkurumuz da 14 metre sepetli vinç ten 70 metre teleskopik sepetli personel kaldırıcı vincinden  300 tona kadar hiap vinçlerle yapabileceğimiz makinelerimiz mevcuttur.

Canbey vinç olarak Avcılar sepetli vinç hizmetlerimizin yanında hiap kiralık vinçlerimizde bulunmaktadır. Avcılar bölgesinde yaptıracağınız hiap kiralık vinçlerimiz de ne tür çalışmalar yapılır; kulübe ve map indirme ve yükleme işlemleri, fabrika taşıma işlemleri, konteyner taşımacılığı, şantiye bölgesi kapları, malzeme verme, makine taşıma ve nakliye işlemleri gibi aklınıza gelecek her türlü işlemler yapılabilir. Kiralık forklift Avcılar bölgesinde de verdiğimiz bir hizmettir.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.