+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bahçelievler Kiralık Vinç

07 Aralık 2018
1 kez görüntülendi
Bahçelievler Kiralık Vinç

Kiralık vinç hizmetlerimizde taşıdığımız ve kaldırdığımız tüm ürünlere özel ilgi göstererek çalışmaktayız. Titiz bir fizibilite çalışması yürüterek malzemelerin güvenli taşınması konusunda inisiyatif almaktayız. Taşıma ve kaldırma işleminde; yol rotası, vincin gücü ve tonajı, kaldırma işleminde kullanılacak malzeme ve ekipmanların seçimi, insan gücü ve güvenlik önlemleri gibi bir dizi planlı çalışma tarafımızca yürütülmektedir. Ağır oldukları kadar pahalı ürünler için vinç hizmeti verdiğimizin farkındayız. Taşınan veya kaldırılan nesne ve malzeme ne olursa olsun İstanbul’un bütün ilçelerinde olduğu gibi Bahçelievler kiralık vinç hizmetinde de talepleri anında değerlendirerek en uygun kapasiteye sahip vinçlerimiz görevlendirilmektedir.

Kiralık Vinç Hizmetinde Firmamızın Kalitesine Güvenin

Bir telefonla veya sözleşmeyle almış olduğumuz her işimiz firmamızın güvencesi altındadır. Kimi zaman birkaç saat çalışma gerektiren işler olabildiği gibi,çoğu zaman da günler süren işlerle karşı karşıya kalmaktayız. Hiçbir işimiz için belirli bir süre belirlemiyoruz. Vinç hizmeti bitene kadar makinemiz sahada bulunmaktadır. Başka bir iş için görevlendirilip tekrar sahaya yeniden döndürmek gibi, iş takvimini aksatacak veya iş sözleşmesinin dışına çıkacak davranışlardan kaçınıyoruz. Her müşterimizin işinin tamamlanmasını kendi işimiz gibi görerek özveriyle çalışmaktayız.

Kapalı Alanlarda Kiralık Vinç Hizmeti

Kapalı fabrika alanlarında veya endüstriyel işletmelerde mobil vinçlerin kullanımı zor olabilmektedir. Bu gibi alanlarda saha içi fazla kalabalık ve vinç hareket alanı dar olabilmektedir. Çoğu zaman vincin hareket kabiliyetini kısıtlayacak engellerle karşılaşılabilmektedir. Bu gibi durumlarda Bahçelievler kiralık vinç şubemizin personeli saha incelemesi için vincin çalışacağı alanı giderek gerekli planlamayı ve bilgileri alacaktır.Gerektiğinde fabrika içinden çalışılamayacak durumlarda çatıdan veya depo kapılarından erişim imkanı araştırılır. Eğer vincin çalışması için yeterli alan ve imkan yok ise, o zaman devreye forklift makinelerimiz girecektir. Forkliftler vinçlere göre daha hızlı hareket kabiliyeti olan, hızlı ve güçlü makinelerdir. Çoğunun kaldırma kapasiteleri yüksek olup, sepetli ve sepetsiz kollarla her türlü alanla rahatlıkla çalışabilmektedir.

Vinçlerle Birlikte Kullanılan Malzeme ve Ekipmanlarımız

Vinçlerimiz ve forkliftlerimizle birlikte kullanılan geniş bir malzeme ve ekipmana sahip olan firmamızın araçları farklı ürünlerden oluşmaktadır. Bazı ekipmanlar manuel ve mekanik olarak çalışabilmektedir. Taşıma sırasında farklı ihtiyaçlar ortaya çıkabildiği için krikolar, makaralar, hidrolik üniteleri, sepetler gibi değişik ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Görevlendirilen bütün vinçlerimiz veforkliftlerimizde bu ekipmanları kullanacak yetenekte ve tecrübede personelimiz bulunmaktadır. Vinç hizmetini iş olarak aldığımız her görevde, sadece vinçkiralama bedelini alıyoruz. Bunun haricinde farklı malzeme ve ekipman kullanımı, bakım onarım gideri gibi sürpriz maliyetlerle müşterilerimizi karşılaştırmıyoruz.

Forkliftler Hareket Özgürlüğü Sağlar

Fabrikalar ve kapalı diğer alanlarda yükseklik sorunlarına ve taşımada ortaya çıkacak risklere karşı en iyi çözümü forkliftler sunmaktadır. Bir vinç veya forkliftiçin Bahçelievler kiralık vinç talebinizde hangisinin işinize daha iyi çözüm sunacağı konusunda danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gereksiz tonajlarda ve büyüklüklerde vinç kiralamak veya forklift kullanmak hem maliyetli olacaktır, hem de gereksiz makinelerle çalışmanıza neden olabilecektir. Müşterilerimizin kapasite ve tonaj bakımından en doğru makinelerle çalışmaları konusunda tavsiye edeceğimiz çalışma sistemlerini benimsemeleri doğru bir yaklaşım olacaktır. Her müşterimizin işinin zamanında tamamlanması, yeni vinç kiralama hizmetleri için firmamızın müşteri memnuniyetidir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.