+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beşiktaş Kiralık Vinç

17 Aralık 2018
1 kez görüntülendi
Beşiktaş Kiralık Vinç

Beşiktaş Uygun Fiyatlı Sepetli Vinç Hizmeti

İşçilerin çalışma güvenliğinin sağlanması açısından sepetli vincin önemi büyüktür. Özellikle problemli bölgelerde vinç üzerindeki araçların ve insanların güvenliği sepetli vinçler ile kolaylıkla sağlanmaktadır. İnşaat alanlarındaki faaliyet için yardımcı olan Beşiktaş kiralık vinç ulaşılması imkansız gibi gözüken binalara kolaylık ile ulaşabilmektedir. Ulaşılması zor binalara ulaşan çalışanlar güvenli bir şekilde istedikleri işleri yapabilmektedir. Sepetli vinçlerin çeşitleri de ihtiyaçlara göre çeşitlenmektedir. Çalışılacak alanın konumu ve yüksekliğine göre sepetli vinçlerin çeşitleri kullanılmaktadır. Bu vinçler 85 metreye kadar çıkabilmektedir.

25 metre uzunluğundaki vinçler, 3.5 tonluk hafif kamyon niteliğinde olan kamyonları rahatlıkla taşıyabilmektedir. Şehir içerisinde bu vinçler kolaylıkla taşınabilmektedir. 30 metre uzunluğundaki vinçler de 7.5 ton değerindeki hafif kamyonları rahatlıkla taşır. Vinç içerisinde çalışanlar için rahat ve hızlı bir iş ortamı sunulmaktadır. Yüksek yapılar ve reklam panoları için 30 metre uzunluğundaki vinçler kullanılmaktadır. 45 metre uzunluğundaki vinçler, 15 ton değerindeki kamyonları taşıma gücüne sahiptir. Yüksek yapılar ve inşaat alanlarında 45 metre uzunluğundaki vinçler kullanılır.

Beşiktaş Uygun Fiyatlı Mobil Vinç Hizmeti

Hareketli vinçler olan ve her yere gidebilen mobil vinç, tekerlekli ve paletli bir yapıya sahiptir. Amacına göre çeşitli yerlerde kullanılan Beşiktaş kiralık vinç çeşitlerinden biri olan mobil vinç, ağır iş makinelerini istenilen yere rahatlıkla taşıyabilmektedir. İş gücünün yanı sıra zamandan da tasarruf sağlayan mobil vinç, güvenliği de üst düzey sağlamaktadır. Kullanımı basit olan Beşiktaş kiralık vinç çeşitlerinden olmakla birlikte ev eşyalarını da kolaylıkla taşıyabilmektedir. Mobil vinçlerin bakımını kilometre olarak yapılmaktadır.

Kolay şekilde taşınmak isteyen kişiler mobil vinç için firmamıza başvurmaktadır. Ulaşımı rahat ve hızlı bir şekilde sağlamakla birlikte kısa mesafelerde daha etkilidir. Makine mühendisleri ve teknik personeller tarafından gerçekleştirilen bakım aşamaları sırasında gerekli görülürse parça değişimleri de olmaktadır. Kullanım süresine sona eren parçaların muhakkak yeni parçalar ile değiştirilmesi gerekmektedir. Mobil vinçlerin bakımları aksatılırsa veya yapılmazsa tehlikeli iş kazalarına zemin hazırlanmış olur. Bu nedenle bakım konusu göz ardı edilmemeli ve dikkat ile yerine getirilmelidir.

Beşiktaş Uygun Fiyatlı Makaslı Platform Vinç Hizmeti

Apartmanların bakımlarının belirli aralıklar ile yapılması gerekir. Tadilat, temizlik ve bakım işlemlerini kolaylıkla yapan Beşiktaş kiralık vinç bu işlemler için makaslı platform kullanmaktadır. Günümüzde pek çok alanda tercih edilen ve yerden yukarı doğru yükselen makaslı platform, yükseklik gerektirmeyen işlerde tercih edilmemektedir. Eğitimli ve nitelikli personeller tarafından kullanılan makaslı platform vinçleri bina içerisinde kullanılabileceği gibi bina dışında da kullanılabilmektedir. Akülü makaslı platform vinci bina içerisinde tercih edilmektedir.

3 ve 16 metre arasındaki yüksekliğe kadar erişen makaslı platform vinç araçları, olumsuz hava koşullarında bile verimli bir şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir olumsuz durumda, araçlar otomatik olarak kilitlenir. Fren mekanizması sağlam olan bu araçlar güvenlikleri sebebi ile çok sık tercih edilmektedir. İşçilerin güvenliğini sağlamak isteyen kurumlar da makaslı platform vinç araçlarını tercih ederler. Kullanım açısından avantajının çok fazla olması ve işlerin daha kısa sürede bitirilmesine olanak sağlaması makaslı platform vinç araçlarının ön plana çıkmasını neden olur. Eğitim merkezleri ve oteller yenilirken makaslı platform vinçler tercih edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.