+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beyoğlu Kiralık Sepetli Vinç

Beyoğlu Kiralık Sepetli Vinç

Beyoğlu kiralık sepetli vinç sistemleri, Canbey Forklift ve Vinç Kiralama firması tarafından profesyonel seçeneklerle sunuluyor. Her büyüklükteki eşyaların taşınması için, insan sağlığını gözeterek vinç sistemleri ile faaliyet sürdürülüyor. Ev ve iş yeri taşıma işlemlerinde, inşaat malzemeleri taşınmasında ve her alanın taşıma işlerinde sepetli vinç sistemleri ile hizmet veriliyor.

Kiralama hizmetleri ile sepetli sistemleri sunan Beyoğlu kiralık sepetli vinç firması, vinçli kamyonlar ile yüksek kaldırma kapasitesi sunuyor. Kiralama sistemlerinde, uygun araç ve seçenekler; taşınacak eşyaların kapasite ve ağırlıklarına göre belirleniyor. 6,5 ton ile 80 ton arasında dizayn edilen vinç kamyonları, taşıma hizmetine göre değerlendiriliyor.

Beyoğlu Kiralık Sepetli Vinç Seçenekleri

Beyoğlu kiralık sepetli vinç sistemlerinde mobil vinçler ile 40 tondan 330 tona kadar ağırlık kaldırabilen vinç seçenekleri ile hizmet veriliyor. Sepetli vinç seçenekleri 21,5 metre ile 52 metre arasındaki yükseklik seçenekleri ile üretiliyor. Mobil vinçlerde ise sepetlerin yüksekliği; 57 metre ile 119 metre arasında seçenekler sunabiliyor. En yüksek katlarda bile çalışma sağlayabilen sepetli vinç sistemleri, 7 tona kadar ağırlık kaldırabilme kapasiteleri ile muazzam kolaylık ve rahatlık sunabiliyor.

Sepetli Vinç Özellikleri

Optimum zaman planlaması ile avantaj sağlayan Beyoğlu kiralık sepetli vinç sistemleri, her tonaja özel ağırlık kaldırma kapasiteleri ile taşıma işlerini en kolay şekilde gerçekleştiriyor. Üstelik en hızlı zaman formatı ile insan gücünün değerini ziyan etmeden, makine gücünün en üst seviyede kullanımını sağlıyor. 45- 50- 53 metre yükseklikler sağlayan, her ağırlıkta eşya kaldırma ve taşıma kapasitesi sağlayan sepetli vinç hizmetleri ile ekonomik avantajlar ve zamandan kazanç sağlanıyor. Günün her saati sepetli vinç taşıma hizmetleri ile Canbey firması, profesyonel hizmet sunuyor. İstanbul tüm bölgelerinde ve çevre illerde faaliyet gösteren firma kısa ve uzun dönem kiralamaları için ideal fırsatlar sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.