+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çobançeşme Kiralık Vinç

Çobançeşme Kiralık Vinç

Kiralık Vinç Çobançeşme

Firmamız Çobançeşme bölgesinde vinç kiralama hizmetleri konusunda firmalar tarafından tercih edilen ilk firma konumuna gelmiştir. Çobançeşme bölgesinde kiralık vinç çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Çobançeşme vinç kiralama hizmetlerimizden başta Çobançeşme bölgesi olmak üzere İstanbul’un diğer bütün bölgeleri de bu hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

Çobançeşme Sepetli Vinç

Bilindiği üzere sepetli vinçler tonajlı vinçler taşımacılık konusunda ve benzeri işlerde en çok tercih edilen ve neredeyse ilk akla gelen araçların başında yer almaktadır Çobançeşme kiralık sepetli vinçler ile ,

 • Cam silme tamir ve montaj işleri
 • Dış cephe temizliği boya ve tadilat işlemleri
 • Tabela montajı
 • Kamera montajı
 • Baca temizleme
 • Klima montaj ve tamir işleri

Ve benzeri gibi çalışmaları gerçekleştirebiliriz. Canbey vinç olarak,

Çobançeşme kiralık vinçlerimizin avantajlari ,

 • Araç bakımlarının kolay şekilde yapılabilmesi
 • Usta operatörler tarafından kolay bir şekilde kullanılıyor olabilmesi
 • Tek seferde 80 tona kadar kaldırma gücü
 • Az yakıt yakması
 • 360° dönebilme kabiliyeti

Gibi yönleri de Çobançeşme kiralık sepetli vinçlerimizin avantajlarının arasında yer almaktadır. Canbey vinç ailesi olarak Çobançeşme bölgesinde siz değerli müşterilerimize de yukarıda belirttiğimiz hizmetleri vermekteyiz. Web sitemize girip diğer ilçelerimize de vermiş olduğumuz hizmetlerimize de inceleyebilirsiniz. Çobançeşme sepetli vinç kiralama çalışmalarımızın yanında kiralık forkliftlerimizde mevcuttur. Çobançeşme kiralık forklift hizmetlerimiz için siz müşterilerimizin yapması gereken işin tanımından sonra istemiş olduğunuz tonajlar da araçlar tarafınıza yönlendirilmektedir. Canbey vinç ve forklift olarak siz değerli müşterilerimize de aramızda görmekten memnun olacağız.

Sepetli Vinç nedir? Hangi Sektörlerde kullanılır?

Sepetli vinçler dorse veya kamyon üzerine hidrolik sistem çalışma prensibine göre monte edilen bom olarak adlandırılan mekanik kol ucunda bulunan sepet üzerinde taşıma yapılan vinçlerdir. Sepetli vinçler, yük veya insan taşımak için dizayn edilmiş ağır iş makineleridir. Sepetli vinçler genelde insanların ulaşamadıkları yükseklikleri erişmek maksadıyla kullanılır. Bu nedenle sepetli vinçler nakliye ve lojistik sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır.

Canbey vinç firması olarak Çobançeşme vinç kiralama işlerinizde sizlere yardımcı olmak için 7 gün 24 saat boyunca her zaman yanınızdayız. Siz de Çobançeşme sepetli vinç kiralama, Çobançeşme kiralık vinç, Çobançeşme forklift kiralama işlemleriniz için bizimle çalışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çobançeşme bölgesi olarak firmamızdan zamanında hizmet alabileceğiniz bölgemizin yakın olarak tercih edebileceğiniz önde gelen firmalardan biriyiz. Verdiğimiz hizmet ile de oldukça profesyonel çözümler üretmekteyiz. Çobançeşme bölgesinde siz değerli müşterilerimize vereceğimiz hizmetlerden sizin de güveninizi kazanarak yaptığımız çalışmalarımızın bütününde gerekli bütün önlemleri alarak sorun yaşamadan bir çalışma yapmayı amaçlıyoruz.

Çobançeşme vinç kiralama olarak siz de bizimle çalışmak istiyorsanız firma yetkilisini arayıp gerekli bilgileri verdikten sonra tarafınıza göndereceğimiz araç ile çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Çobançeşme Kiralık Vinç Fiyatları

Firmamız durumu şartları dikkate alarak makine parkurumuz da bulunan iş makinelerimizi pek çok kişi tercih ettiği için kiralık vinç gibi tonlarca ağırlığı tek seferde kaldıran iş makinemize yönelik olarak siz de bizden sorunsuz hizmet almanın ve tarafınıza sunduğumuz essiz avantajlarımızdan da yararlanma imkanına sahip olabileceksiniz.

Canbey vinç firması olarak Çobançeşme bölgesinde yapılacak çalışmalarımızda ki firmalarımızın birisi de siz olabilirsiniz. Size sunduğumuz özel tekliflerimizden de yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin de bizlere olan güveni firmamızı daha da ileriye götürmüştür. Çobançeşme bölgesindeki kiralık vinçlerimiz için makine parkurumuz da bulunan sepetli vinçlerimizin, ağırlık vincimizin ve forkliftlerimizin bütün periyodik bakım kontrolleri son derece uzman ekipler tarafından belgelendirilmiştir. Bu şekilde yapılacak olan çalışmalarımızda oluşabilecek tehlikeyi en düşük seviyeye indirmektedir.

CANBEY VİNÇ ve FORKLİFT KİRALAMA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?