+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ekonomik Vinç Kiralama Nasıl Yapılır?

09 Mayıs 2020
2 kez görüntülendi
Ekonomik Vinç Kiralama Nasıl Yapılır?

Günümüzde her sektör de yeni gelişmeler olması ile vinçlere olan ihtiyaçlar her geçen gün daha da artıyor. Vinçler büyük ağırlıkları kaldırabilme ve yüksek tepe noktalara ulaşabilme özelliği sayesinde günlerce sürecek bir işi sadece birkaç saat, dakika içinde halledilebilmesi açısından tüm sektörlerde önemli bir değere sahiptir. Büyük rezidansların temizliği binaların dış pençelerinin temizliği gibi işlerde kullanmak üzere kiralık vinç bulmak en uygun seçenektir.

Özellikle inşaat sektörleri vinçlere daha fazla ihtiyaç duysa da maddi durumlar nedeniyle vinç satın alamayabilirler. Bunun için ekonomik olan vinç kiralama işlemi daha ön planda tutulması gerekir. Firmamızda bulunan her alana uygun birden fazla çeşidiyle kiralaması için müşterilerimizi bekliyoruz. Ekonomik bir kiralık vinç arıyor ve pahalı fiyat veren firmalardan uzaklaşmak istiyorsanız firmamızın sunduğu ekonomik fiyat garantisi ile sizleri firmamıza bekliyoruz.

Kiralık Vinç Kullanma Avantajları

Vinçlere birçok nedenlerden dolayı ihtiyaç duyulabiliyor. İhtiyaçların karşılanması amacıyla kişiler kendilerine bir vinç satın alma durumu söz konusu değil ise en iyi çözümü kiralık vinçlerde buluyor. Kiralık vinçleri kullanmanın avantajı olarak kısa bir süreliğine kullanma ihtiyacı olduğunda uygun fiyatlara istenilen zaman dilimine kadar kiralayabiliyor.

Ayrıca vinçlerin birçok alana göre çeşitliliği fazla olduğu için müşteriler hangi araca ihtiyaçları olursa isterse bir veya iki tane vinç kiralayabilme şanslarına sahipler. Firmamızda uygun fiyatlarda bulunan vinçlerin bakımlı ve gelişmiş sistemlerle çalışan ürünler olduğunu belirtmek isteriz. Bizden kiralamak istediğiniz hangi vinç veya vinçler olursa olsun onları kullanan operatörlerimiz uzmanlık alanını tamamlamış kişilerdir. Firmamızdan kiralayacağınız vinçler sayesinde daha avantajlı hale gelebilirsiniz.

Vinç Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Birden fazla vinç çeşidinin bulunması ihtiyacı olan kişilere önemli ölçüde fayda sağlamaktadır. Her yere göre farklı vinç kullanımı sayesinde oluşacak belli başı sorunların önüne geçilmesine engel olunabiliyor. Her vincin kendine has ağırlık kaldırma ve yükseklik mesafesi bulunmaktadır. Bunun için kullanılacak alana uygun vinç seçilmesi gerekiyor. Firmamızda bulunan vinçler ve özellikleri şunlardır;

Örümcek vinçler

Yeni üretilen bu vinç türü kamyon gibi büyük araçların sığmayacağı noktalarda etkin görevler yaparak işlemin kolaylıkla tamamlanmasını sağlar. Tekerlekli veya paletli olarak hareket etmektedir. Hassas manevraları sayesinde en zor ulaşılması gereken bölgelere ulaşma kabiliyetine sahiptir. 17-30 metre yüksekliğe ulaşabilirler.

Mobil vinçler

Her yerde karşımıza çıkan mobil vinçler bir kamyon veya kamyonet üzerine konularak hareket edebilen vinçlerdir. Ağırlık olarak 75 tona kadar kaldırma özelliğine sahiptir. Ayrıca 80 metreye kadar yüksekliğe erişebilir.

Araç üstü vinç

En az 5 en çok 75 tona ulaşabilen bu vinçler katlanabilir hidrolik sisteme sahiptirler. İnşaat alanların gözdesi olarak bilinmektedir.

Araç üstü platformlar

Vinçlerden farklı olan özelliği üzerinde ağırlık taşıyabilen sepete sahip olmasıdır. En ağır malzemeleri daha en yükseklere kaldırabiliyor. 16-53 metreye kadar uzanabilme kabiliyeti ile en fazla 700 kiloya kadar ağırlık taşıyabilirler.

Eklemli platformlar

Herhangi bir araca gerek duymadan 4 tekeri üzerinde hareket ediyor. Eklemli uzantılara sahip olmasıyla en zor alanlara yatay veya dikey ulaşabiliyor. 17 metre uzunluğuna kadar erişen bu platform ayrıca 360 derece döndüğü için en çok inşaat alanlarında tercih ediliyor.

Sepetli vinç

50 metreye kadar uzanabilen bu vinç türü sepetinde insan taşıyabilmesi için tasarlanmıştır. Güvenlik sistemi ile geliştirilmiş bu ürün insan için gerekli tüm güvenliği sağlayan teknolojiye sahiptir.

En Çok Kullanılan Vinç Türü Hangisidir?

Piyasada bulunan birçok vinç türleri içerisinde en çok tercih edilen ağırlık kaldıran tonajlı vinç ve sepetli vinç türleridir. Ağrılık kaldıran eklemli vinç ve platformlar en çok inşaat ve endüstriyel alanda kullanılırken sepetli vinçler hemen hemen her yerde kullanılabiliyor. Kullanılacak yerler için sepetli vinç kiralama ile binaların dış cephe temizliğini yapmada, her hangi bir yerin tamir işlemini yapmakta kullanılıyor.

Sepetli Vinç

Sepetli Vinç

Vinç Kiralama Fiyatları

Vinç kiralamak isteyen müşterilerimize uygun onları zor durumda bırakmayacak uygun fiyat tarifelerine sahibiz. Diğer firmalardan ayıran özellik müşteri ilişkilerinde güven ve anlayış sistemiyle hareket etmemizden dolayı en çok tercih edilen firmalar arasında bulunuyoruz. İhtiyacınız olan kiralık araç üstü vinçler, kiralık eklemli platformlar ve Kiralık Sepetli Vinç çeşitlerini firmamızda bulabilirsiniz. Uzman operatörlerimiz ile birlikte sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Daha fazla vinç seçeneklerini görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.