+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

ESENLER KİRALIK SEPETLİ VİNÇ HİZMETLERİMİZ

10 Ocak 2019
4 kez görüntülendi
ESENLER KİRALIK SEPETLİ VİNÇ HİZMETLERİMİZ

Esenler sınırları içerisinde birçok semt ve son dönemlerde yerleşime açılmış çok sayıda bölge bulunmaktadır. Bu bölgelerin en önemli sebepleri başında ilçe sınırları içerisinde bulunan bölgenin en büyük pazarı ve bu Pazar dışında ilçeyi diğer ilçelerden farklı yapan bir otogara sahip olmasıdır. Bu otogar ve Pazar bölgedeki yerleşimin en temel kaynağı haline gelmeye başlamış ve dolayısıyla bölgedeki kiralık, satılık ev fiyatlarının oldukça hızlı bir biçimde düşmesine sebep olmuştur.

Son yıllarda Esenler ve sınırları dâhilinde bulunan Bayrampaşa’nın oldukça yükselen bir biçimde çok fazla göç alması ve bu aldığı göçler sayesinde oldukça yüksek bir nüfusa sahip olmaya başlaması bölgenin hızlı bir şekilde kalkınmasına sebep olmaktadır. Bu sebeple bölgedeki birçok ev fiyatlarının değişken bir biçimde müşterilere yansıtılması ve yansıtılan fiyatların aslında normalden biraz daha yüksek olması müşterilerin işine gelmese de, bu bölgedeki gelişen ve yükselen nakliyecilik sektörünün aslında ne kadar önemli ve dikkate değer bir alan olduğunu herkese göstermektedir. İşte Esenler bölgesindeki sepetli vinç hizmetleri veren firmalar hakkında bilgi sahibi olmak biraz zor olsa da, biz sizler için bu konuda kısa bir derleme yapmayı kendimize görev bildik. Çünkü bölgeye taşınmak veya tayin olan birçok vatandaşın, bu bölgedeki nakliye şirketlerinin ve sepetli vinç şirketlerinin durumlarını en azından normal bir biçimde bilmesi gerektiğini kanısına vardık.

Esenler Sepetli Vinç Kiralama

Bölgede çok sayıda sepetli vinç şirketi olmakla beraber, birçoğunun en önemli özellikleri başında evden eve nakliye ve taşımacılık alanları gelmektedir. Bu iki alanda da oldukça fazla hizmet eden şirketlerin genel özellikleri müşterilerinin memnuniyeti ve bu alanda sağlamaya çalıştıkları sağlam bir güven üzerine oturtulmasıdır. Şirketler genel olarak 3.000 TL gibi bir rakama evinizi direk olarak odadan odaya biçimde taşımaktadır. Bu odadan odaya taşıma işi, genellikle nakliye dilinde evden eve direk taşımacılık şeklinde olmaktadır.

Kiralık sepetli vinç şirketi, evinize gelir ve evinizdeki eşyalar üzerine kısa bir ücretlendirme yapar. Bu yapılan ücretlendirme genellikle evinizdeki eşyaların boyutu ve sayısı ile direk olarak doğru orantılıdır. Bu doğru orantılı durum sebebiyle birçok ev eşyası normalden biraz daha pahalıya taşınmakta olsa bile, bu durumda en doğru kararı siz ile nakliyeci şirket arasındaki mutabakat belirleyecektir. Sonrasında şirket size mesafe anlamında tahmini bir yol haritası çıkarır. Tabii ki bu yol haritasının en önemli konusu, saati ve günüdür. Eğer ki yolun kalabalık ve yoğun olduğu bir saatte taşınmayı istediyseniz, fiyatın neredeyse iki veya üç katına çıkabileceğini düşünmeniz gerekmektedir. Bu sebeple taşıma ve özellikle kiralık sepetli vinç firması ile anlaşacağınız saatin, müşterilerin en çok olmadığı saatte olmasına dikkat edin. Bunlar dışında firmalar sizlere en uygun güzergâhı ve ücreti belirteceklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.