+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenler Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

Esenler Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

Türkiye’de son zamanlarda gayrimenkul yatırımlarının artması, inşaat sektöründe büyük projelerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Buna bağlı olarak inşaat alanlarında vinç kullanımı artış göstermiştir. Esenler sepetli vinç kiralama şirketleri arasında yerimizi kısa sürede almış bulunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin yapması gereken tek işlem, aşağıdaki listeden en uygun vinci seçmek ve uygun fiyatlarla kiralamak olacaktır. İstanbul ili genelinde 1 tondan 1200 tona kadar yük kaldırabilen yüksek kapasiteli vinç kiralama hizmeti sunmaktayız.

Esenler sepetli vinç kiralama hizmeti sunan firmamıza her türlü taleplerinizi iletebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş yapacağımızı garanti veriyoruz. Bölgede tamamlanmış projelerin yanında devam eden projelerde de çalışmalarımız sürmektedir. Esenler sepetli vinç kiralama hizmeti uzman ekibimiz tarafından bir hizmetler bütünü olarak sunulur. İşin başlangıcından bitimine dek, tüm noktalar hassasiyetle takip edilir, vermiş olduğumuz hizmet süreci işin noktalanmasına dek devam eder. Esenler sepetli vinç kiralama alternatifleri çok sayıda mevcuttur. Ancak uygun fiyat teklifi ve kaliteli hizmet söz konusu olunca firmamız iddiasını korumaktadır. Ağırlığı ne olursa olsun, her türlü malzeme ve eşya vinçlerimizle ve profesyonel ekibimizle taşınmaktadır.

Esenler Kiralık Sepetli Vinç

Esenler Kiralık Sepetli Vinç

Esenler kiralık vinç firmamız tarafından verilmekte olan hizmet, müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda işin planlama tablosuyla başlar, alan keşfiyle birlikte detaylı incelemeler yapıldıktan sonra işinde profesyonel operatörler ve son model iş makineleriyle İstanbul ve ilçelerine verdiğimiz hizmetlerimiz tamamlanır. Şimdiye kadar birbirinden ayrı bir çok projede hizmet sunmuş olmamıza istinaden, ekibimizle güvenle çalışabilirsiniz. Tüm bunların yanında işçi güvenliği konusunda dikkatle ve hassaslıkla gerekli önlemler alınmaktadır.

Yüksek Kapasiteli Hizmet Aşamalarımız

 1. Uzman ekibimiz tarafından alana gidilerek gerekli incelemeler yapılır. İlk olarak işin planlaması yapılır ve kontroller gerçekleştirilir. Vinçlerin kullanılacağı alanın büyüklüğü ve taşınacak olan malzemenin ağırlığı hesaplanır.
 2. Kullanılacak vinç tipi, taşınacak olan malzeme veya eşyanın ağırlığına göre seçilir. Alanda yapılan keşif sırasında yük kapasitesi belirlenerek hangi vincin kullanılacağı tespit edilir.
 3. Güvenli çalışma hizmeti esastır. Çalışanların can güvenliği en başta olmak üzere taşınacak malzemenin de güvenli bir şekilde alana ulaşımını sağlıyoruz.
 4. Müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmeti sonlandırıyoruz. Üstlendiğimiz tüm projelerde müşterilerimizin sunulan hizmetten memnun kalarak ayrılması büyük önem taşımaktadır. Hizmet sonrasında müşterimizin geri dönüşleri dikkate alınarak, bu bilgilerin sonraki işlerimize ivme kazandırmasını hedefliyoruz. Bu aşamada dijital dünyanın tüm donanımlarını kullanarak, kurumumuzu tanıtmak esaslı çalışmalar yapıyoruz. Sayfamızda yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kiralık Sepetli Vinçlerin Teknik Özellikleri

Metre bazında: 84, 70, 67, 60, 54, 43, 30 ve 25 metre vinç modelleri mevcuttur. Esenler sepetli vinç kiralama modellerinin teknik özellikleri yüksekliğe ve konuma göre değişmektedir. Esenler sepetli vinç kiralama firmamız mobil olarak hizmet sunmaktadır. Yüksek teknoloji kalitesiyle en ağır taşımacılık hizmetlerini yerine getirmekle yükümlüyüz. Hem kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı, yeni hem teknolojilerin kullanıldığı yüksek kapasiteli ürünleri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hangi vinç ne kadar ağırlık taşır?

 •  25 metre vinçlerde taşınan ağırlık: 3,5 tonluk hafif kamyonları taşır.
 •  30 metre vinçlerde taşınan ağırlık: 7,5 tonluk hafif kamyonları taşır.
 •  45 metre vinçlerde taşınan ağırlık: 15 tonluk kamyonları taşır.
 •  53 metre vinçlerde taşınan ağırlık: 26 tonluk kamyonları taşır.
 •  72 metre vinçlerde taşınan ağırlık: 32 tonluk kamyonları taşır.

 Kiralık Sepetli Vinçlerin Kullanım Alanları

 •  Şantiye ve İnşaat Projeleri
 •  Reklam Uygulamaları
 •  Konteyner Taşımacılığı
 •  Çok Katlı Binaların Temizliği
 •  Çatı ve Konstrüksiyon Malzemeleri
 •  Dış cephe tadilatları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.