+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fındıkzade Kiralık Sepetli Vinç

Fındıkzade Kiralık Sepetli Vinç

Fındıkzade Sepetli Vinç Kiralama

Günün her saati taşıma servisi ile hizmet veren Fındıkzade kiralık sepetli vinç hizmeti, Canbey Forklift ve Kiralık Vinç firması tarafından sağlanıyor. Mobil vinç sistemleri ve kamyon vinç seçenekleri ile her alanda eşyaların taşınmasını sağlıyor. Yüksek katlar, yüksek kapasite ağırlıklar ve küçük kapasiteli eşya taşımacılığında, zaman ve insan gücü kazancı sağlıyor. Kurumsal ve kamu işlerinde de büyük kolaylık ve avantaj sağlayan sepetli vinç sistemleri ile yol- köprü- baraj çalışmaları gibi pek çok alanda hem zaman tasarrufu sağlıyor hem pratik çalışma olanağı sunuyor.

Sepetli Vinç Kiralama

Kaliteli hizmet anlayışı ve uzman personeller ile 80 tona kadar farklı kapasitelerde taşıma hizmeti sağlanıyor. Vinçli kamyonlar ile 6,5 ton ile 80 ton arasında değişen kaldırma kapasiteleri sunuluyor. Mobil vinç sistemlerinde sağlanan 40 ila 330 ton ağırlık kaldırma kapasiteleri ile her alanda ve her yükseklikte hizmet sunuluyor. Fındıkzade kiralık sepetli vinç sistemleri ile ortalama 21,5 ile 52 metre yüksekliklerinde sepetli vinç taşıma hizmetleri sunuluyor. Bu yükseklik seviyesi mobil vinçlerde 57 ile 119 metre arasında yükseklikler sağlayabiliyor.

Fındıkzade Sepetli Vinç Hizmeti

Canbey taşıma sistemleri güvencesi ile İstanbul Fındıkzade kiralık sepetli vinç hizmetleri ile ekonomik fiyat avantajları sunuluyor. Her mekanda ve farklı bina yüksekliklerinde taşıma kolaylığı sağlayan sepetli vinçler, eşyaların hasar görmeden hızlı şekilde taşınabilmelerine olanak sağlıyor. İnsan gücüyle taşınamayacak yüksek tonajların taşınmasında, araç donanım ve güvenlik sağlaması yapılan sepetli sistemler ile zaman kontrolü en avantajlı şekilde gerçekleştiriliyor.

Fındıkzade kiralık sepetli vinç hizmeti ile belediye hizmetleri inşaat çalışmaları, yol düzenleme ve levha çalışmaları en profesyonel şekilde gerçekleştiriliyor. Vinçli platform ve sepetli vinç sistemleri ile yol levhaları, üst geçit- alt geçit çalışmaları, yüksek alanlara inşaat malzemesi yerleştirme ve tabela asma işlemleri, pratik şekilde gerçekleştiriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.