+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güneşli Kiralık Manlift

Güneşli Kiralık Manlift

Güneşli Kiralık Manlift (Makaslı Platform Kiralama)

Güneşli Kiralık manliftimiz, makaslı platformu sayesinde personeli aracın özelliğine göre 8 metre ile 22 metre yüksekliklere kadar çıkartabilen ve rahatlıkla işini icra etmesine yardımcı olan araç tipidir.

Güneşli makaslı platformlarımızın boyutları 3 metre ile 5 metre arasında değişir ve uzama kısalma özelliğine sahip olan kiralık makaslı platformlar mevcuttur. Genişlikleri ise 1 ve 1.5 metre arasında değişkenlik gösterebilir.

Güneşli Kiralık manlift (kiralık makaslı platform) hizmetlerimiz için kullanma talimatı ;

 • Sadece eğitimli ve yetkili kişiler platformları kullanabilirler. Kalifiye bir eğitimci ekipmanın güvenlik ve kullanma talimatlarının her operatör tarafından okunup anlaşıldığından emin olmalıdır. Bu ; ekipman üzerine asılmış uyarı çıkarmalarını ve etiketlerini de içerir.
 • Her zaman makaslı platformu kullanmadan ve kaldırmadan önce kafa üzerinde engel olabilecek şeyleri kontrol et.
 • Ekipman kapalı iken ; tankı tekrar doldur. Eğer sarjlı ise , açık alev kaynağından uzakta olacak şekilde sadece iyi havalandırılan yerlerde şarj edilecektir.
 • Operatör tarafından her bir vardiya kullanımı öncesi bir güvenlik kontrolü yapılacaktır, bu hem görsel hemde fonksiyon testini içerir. Bir problemle karşılaşırsa manlift tamire ayrılır.
 • Platformu sadece sabit , düz yüzey üzerinde iken kaldırılır. Pek çok lift, kaba kullanım amaçlı ekipman gibi görünse de aslında öyle değildir. Büyük tekerlekleri bazı zor alanlara ekipmanın uzamasına izin vermez ; fakat pozisyon aldığında operasyon seviyesinden sadece dışarda olacak sekilde tasarlanmışlardır. Bu aşağı yukarı 10 footluk bir tekerlek kaymasında 10 inçe denk gelir. Ek olarak , ekipman yüzeyden aktif olan eğim alarmına sahip olmalıdır.

Güneşli Kiralık makaslı platformlar tek yönde kaldırma yapan araçlardır. Çalışmak için sağlam bir zemin sağlarlar , fakat her zaman şunlar hatırlanmalıdır ;

 • Korkulukların üst , orta demiri ve etek levhası yerinde olmalıdır. Kapıda etek levhası olmayabilir.
 • Eğimde aracı güvenli bir şekilde tutması için mekanik park freni olmalıdır. Fren periyodik olarak test edilmelidir.
 • Daha fazla yükseğe çıkmak için asla korkulukları , korkuluklar arasındaki dayanakları veya bir merdiveni kullanma.

Düzgün kullanılan yüksekte çalışma platformları paha biçilmez ve zaman kazandırıcı ekipmanlardır. Aynı ekipmanı limitlerine dikkat etmeden kullanmak sizi ve etrafınızdakileri manasız risklere atar.

Canbey VİNÇ , güneşli manlift kiralama da ilk akla gelen firmadır. 15 yıldır makaslı platform kiralama konusunda hizmet veren Canbey VINCİ manlift kiralamalarında tercih etmeniz için 5 neden ;

 • Kiralık manlift ürün çeşitliliği.
 • Canbey VİNÇ makaslı platform kiralamalarında yüksek metrajı elinde bulunduruyor.
 • Canbey VİNÇ kaliteli manlift periyodik bakım ve servis imkanı sunuyor.
 • Avrupa’nın teknolojisi yüksek markalarını Canbey VİNÇ kiralamalarında bulabilirsiniz.
 • Ekonomik manlift kiralama fiyatları

Güneşli makaslı platformlar , kullanım alanları itibariyle oldukça geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Yüksek yapıların sıva , elektrik , boyama gibi işlerinde kullanılmaktadır. Güneşli Kiralık manliftlerin periyodik bakımları ve yenilenme işlemleri de zamanında yaptırılmaktadır. Bu nedenle herhangi bir sıkıntı yada arızalanma durumu yaşanması mümkün değildir. Tüm güvenlik önlemlerinin alındığından emin olduktan sonra çalışmaya başlanmaktadır. Çok zahmetli ve zor görünen işlerin basit bir şekilde yapılmasını sağlayan manlift fiyatları beklendiğinden düşüktür. Unutulmamalıdır ki bu araçlar sayesinde hem zaman kazanılmakta hem de yapılması gereken iş daha az efor ile yapılmaktadır.

Güneşli Kiralık manliftleri kiralamanın faydaları ,

 • Sermaye bağlamadan veya kredi kullanmadan manlift sahibi olursunuz ,
 • İşlerinizin durumuna göre makaslı platform sayınızı artırabilir yada azaltabilirsiniz. Yada çalışacağınız mekanın farklılığına göre model değişikliği yapabilirsiniz.
 • Çözümlenemeyen arızalar durumunda yedek manlift bulundurmak zorunluluğundan kurtulursunuz.
 • Makaslı platform için yedek parça stoğu bulundurmak , tamir bakim için extra yatırım yapmak zorunda kalmazsınız.

SAYGILARIMIZLA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.