+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güngören Sepetli Vinç Kiralama

Güngören Sepetli Vinç Kiralama

İstanbul Güngören’de taşımacılık adına hizmet veren birçok nakliye şirketi bulunmaktadır. Fakat bizim diğer nakliye şirketleri dışında olan farkımız işimize duymuş olduğumuz saygılı ve düzenli çalışma prensibi olmaktadır. İstanbul’da Güngören sepetli vinç kiralama adına kurulmuş olan şirket olmaktan mutluluk duymaktayız.

Taşımacılık Firmamızı Yakından Tanıyın

Uzman çalışanlarımız ve vinçli kamyonlarımız ile sektörde geride bıraktığımız 20 yıllık tecrübemizle hizmetinizde bulunmaktayız. Diğer vinçlere göre çok yaygın olan kiralık vinç hizmeti sağlamaktayız. Kara ve deniz kurtarmada bile kullanılan kurtarma vinçleri filomuzda da mevcuttur. Araç filomuzda mobil vinçler, çengelli vinçler ve sepetli vinçler olmak üzere farklı farklı vinç taşımacılığında alternatiflerimiz bulunmaktadır. Vinç taşımacılığı karşısında ücretin belirlenmesindeki fiyatlar, yapılacak işin türü ve süresi gibi değişkenlere göre belirlenir. Her tonajda ve hacimde yük kaldırma ile yük taşımada kullanılabilecek her türlü kiralık vinçleri bünyemizde bulabilirsiniz. Müşterilerimize gerçek zamanlı olarak kısa veya uzun vadeli olarak iş makinesi kiralama hizmeti de veriyoruz.

İstanbul Güngören Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

Canbey Vinç şirketi, Güngören sepetli vinç kiralama alanında işinizi en uygun maliyetle yapmak için elimizden geleni yapmaktayız. Hali hazırda kullanılacak vinç modelini seçmenizde ve sizin için çalışma programını planlamanıza yardımcı olmaktayız.

Firmamız Güngören kiralık sepetli vinç, İstanbul’da Avrupa Yakası ve Anadolu yakasında belirli yerlerde hizmet vermektedir. Vinç kiralama hizmetini sadece İstanbul’un il ve ilçelerinden gelen talepleri karşılamak için sağlıyoruz. İş güvenliği adına alınacak her türlü tedbirleri gözeterek nakliye ve kaldırma işlerini gerçekleştiriyoruz. 80 ve 100 tonluk mobil vinçler ile yedi gün ve yirmi dört saat hizmet veriyoruz. Canbey Vinç, maliyeti düşürme maliyetini azaltırken yükünü azaltıyor. Bu durum ise vinç kiralama işinde sizi her şekilde karlı kılan faktörlerden biri olacaktır.

Taşımacılık Şirketimiz Adına Verdiğimiz Çeşitli Hizmetlerimiz

Güngören sepetli vinç kiralama adı altında taşımacılık yaptığımız bu şirketimizi ile sizlere yardımcı olmak adına elimizden gelen her türlü fedakarlığı yapmaktayız. Canbey Vinç kiralamada çok amaçlı ve çeşitli vinç hizmetleri sunuyoruz. Kapsamlı filo hizmetimiz sayesinde tamamen İstanbul’da kiralanabilir veya satın alınabilir hizmetlerimizde mevcut olmaktadır. Ağır iş makinelerimiz endüstrideki en yüksek güvenlik standartlarına sahiptir ve etkileyici bir filo ile herhangi bir iş veya proje için iş makinelerimiz sizlerin hizmeti altında bulunmaktadır.

Güngören Kiralık Vinç Hizmetleri

Güngören Kiralık Vinç Hizmetleri

35, 37, 45 metre sepetli vinç çeşitleri nakliye güvertesinden büyük hidrolik vinçlere, tarayıcılara ve iş makinelere kadar çeşitli seçenekler içermektedir. Güngören sepetli vinç kiralama şirketimizin bünyesinde bulunan vinçler kiralamak veya satın almak için kullanılabilmektedir. Kaldırma ekipmanı satın almaya karar verirseniz taşımacılık adına yapacağınız olan iş gücündeki karmaşıklığı kolay hale getirmiş olacaksınız. Tüm vinç ekipmanlarının bir listesini görmek, karar almaya başlamak veya kiralık sayfalarımızı ziyaret etmenize yardımcı olmak için eğitimli uzmanlarımızdan biriyle konuşmanız sizler açısından güvenilir taşımacılığın önünü açmaktadır.

Taşımacılık Şirketimizin Temel Değerleri

İnşaat sektöründe herhangi bir iş veya proje için geniş bir kaldırma ve taşıma ekipmanı yelpazesine sahip olmaktayız. Geniş ekipman kiralama ve satış yelpazemiz ile iş yerinize entegre edilebilecek bir kaldırma veya taşıma sistemi bulmanız garantilidir. Vinç servisi alternatif hareket departmanı, vinçli veya vinçsiz ağır kaldırma ile taşımada uzmanlaşmıştır.

Güngören Kiralık Sepetli Vinç

Güngören Kiralık Sepetli Vinç

Güngören sepetli vinç kiralama adına 2000 yılından beri İstanbul’a vinç tedarik ediyor ve sektörde çalışmaya devam ediyoruz. Canbey Vinç Kiralama şirketi olarak çok çeşitli vinç kiralama ve satış ekipmanları ile sektörde liderliğimizi uzun süre devam ettirmiş bulunmaktayız. Büyük vinç filosundan tutun iş makinesi ve teçhizat sistemlerine kadar çok çeşitli arazi vinçlerine ve kamyonlara sahip olmaktayız. Bu saymış olduğumuz ekipmanlarımız 8.5 ile 550 ton arasında yük kaldırma kapasitesine sahiptir. Bu ağırlık kaldırma gücü sayesinde eşyalarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere götürmede sizlere yardımcı olmaktayız. Güngören sepetli vinç kiralama dendiği zaman akıllara ilk olarak bizim firmamızın gelmesi bizim de gururlanmamızı sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.