+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

İkitelli Kiralık Vinç

İkitelli Kiralık Vinç

İkitelli kiralık vinç hizmeti veren firmamız bu alanda deneyim kazanmıştır ve profesyonel bir hizmet verir. Vinçler genel olarak inşaatlarda kullanılan, ağır yük taşımak ya da yüksek bir yere ulaşmak için kullanılan ağır iş makineleridir. Bu makineleri kullanırken en önemli nokta operatörün uzmanlığıdır. Vinçler mutlaka alanında uzman olan ve gerekli sertifika ve yetkinliğe sahip olan operatörler tarafından kullanılmalıdır. Yaptıkları işin ağırlığı ve ciddiyeti düşünüldüğünde bu konunun ne kadar önemli olduğu tartışmasızdır. Firmamız en çok bu konuda özen gösterir ve her biri birbirinden yetkin ve dikkatli çalışan operatörlere sahiptir.

Anında Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

İkitelli kiralık vinç konusunda bir ihtiyacınız olduğunda bize 7 gün ve 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmenizden hemen sonra istediğiniz yere istediğiniz saatte ulaşırız. İnşaat ve benzeri ağır işlerde en önemli konulardan birisi de zamanın çok önemli olmasıdır. Firmamız zaman konusunda çok hassastır ve bu konunun ciddiyetinin farkındadır. Bizi aramanızdan hemen sonra size geri dönüş yaparız ve ihtiyacınız doğrultusunda bir makine ve operatör gönderimi konusunda geç kalmayız. Her iş için farklı bir vinç türü ve operatör uzmanlığı gerekebilir. Zamandan tasarruf ederken bu konulara da dikkat edilmesi gereklidir. Hem hız hem de kaliteli ve güvenli çalışma koşullarından taviz vermeden çalışıyoruz. Bu konuda tartışmasız en güvenilir firmalardan biriyiz ve işimizi en kaliteli biçimde devam ettiriyoruz. İkitelli civarında bir kiralık vinç ihtiyacınız olduğunda bize hemen ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyetinin Önemi

İkitelli kiralık vinç hizmeti veren firmamız için en önemli konu müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin bize başvurduğu konuların en iyi şekilde yerine getirilmesi konusunda hassas davranırız. Hem iş ve işçi güvenliği, hem de yapılan işin zamanında yerine getirilmesi temel ilkelerimizdir. Bizimle çalışan müşterilerimizin eğer herhangi bir şikâyeti ya da önerisi varsa bütün geri bildirimleri de dikkate alırız. Bir firmanın mutlaka kendini yenilemesi ve geliştirmesi gerektiği inancındayız. Bütün önerileri gözden geçirir ve vinçler konusundaki yenilikleri takip ederek araçlarımızı gerektiği zaman yenileriz. Ayrıca vinç gibi büyük makinelerin düzenli olarak bakımının yapılması şarttır. Biz bu konuda da en ufak bir ihmalkarlık yapmayız. Çünkü yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız ve ona göre davranırız.

Vinç Modelleri Nelerdir?

İkitelli kiralık vinç hizmeti veren firmamızda her türlü ihtiyaca göre farklı vinç modelleri bulunur. En son gelişmelere ve yeniliklere göre satın aldığımız makinelerin bakım, onarım ve kullanımı konusunda profesyonel ilkelere özen gösteririz. Vinçler kullanım alanına göre birkaç çeşide ayrılır. Bazı vinçler daha çok ağırlık taşıma kapasitesi için tercih edilir. Genel olarak en ağır yükleri taşımak için halatlı vinçler kullanılır. Vinçler taşıyabilecekleri yüke göre halatlı ve hidrolik halatlı olarak iki çeşittir. Bu vinçler yük taşıma özellikleri yanında kurtarma operasyonları, kaldırma ve temizleme işlerinde de kullanılabilir. Hidrolik halatlı olanların bazıları kamyon üzerinde kullanılır bazılarınınsa başka taşıyıcılarla kullanılması gerekir. Bunlardan başka hareket etme ve manevra özelliklerine göre farklı vinç modelleri de bulunur. Sabit vinçler, paletli, köprülü vinçler daha zor yerlere girebilme ve daha çok hareket edebilme özelliklerine sahiptir. Kule vinçler ise en yüksek yerlere çıkabilenler arasındadır.

İkitelli Vinç Kiralama

İkitelli Vinç Kiralama

İkitelli’de Vinç Kiralama Hizmeti

Firmamız yukarıda sayılan bütün modellere sahiptir. Ayrıca örümcek vinçler ve mobil vinç ekipmanları gibi her türlü makineyi de bizden kiralayabilirsiniz. Her birinin nasıl kullanılması gerektiği ve hangi çalışma için hangisinin gerekli olduğu konusunda uzmanlaşmış bir ekibimiz vardır. Bizi aradığınızda yapmanız gereken işin ayrıntılarını anlatırsınız. Çalışanlarımız en kısa sürede ihtiyacınız olan ekipmanları, vinçleri ve makineleri hazırlayabilir. Bunları kullanacak olan teknik ekibimizle birlikte gerektiği zaman gereken yerde çalışmaya başlarız ve işinizi en kısa sürede tamamlarız. Vinçler ayrıca tabela asma, süsleme ve tamirat işlerinde de kullanılır. Köprü ve bina gibi yerlerin inşaatı dışında alışveriş merkezi ya da herhangi bir mekanın düzenlenmesi için de vinç kullanılır.

Bugüne kadar sayılan bütün bu konularda hizmet vermiş olan çalışanlarımız gerekli sertifikalara sahiptir ve gerekli eğitimi almıştır. Bu yüzden vinç kiralamak istediğinizde İkitelli civarında armanız gereken firma biziz. Hem risk almamak hem de işinizi zamanında tamamlamak için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.