+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

İkitelli’de Vinç Kiralama Hizmetleri

23 Haziran 2019
1 kez görüntülendi
İkitelli’de Vinç Kiralama Hizmetleri

İkitelli Kiralık Vinç

Günümüz teknolojisi sayesinde hafif ya da ağır iş projeleri vinç kullanımı sayesinde kısa sürede tamamlanmaktadır. İş alanınıza uygun olan ve farklı özelliklere sahip vinç çeşitleri ile işten kazanç sağlama imkânınız çok yüksektir. Beklediğiniz performansı sağlamak için kullandığınız iş makinelerinin bakımlarının tam olması ve bu iş makinesini kullanmayı bilen eğitimli bir personelin olması şarttır. İnşaat alanında ağır yüklerin kaldırılması, taş ocaklarında çıkartılan madenin taşınması, kurtarıcı gibi farklı iş alanlarında kullanılabilirler. Vinçler karmaşık makineler gibi görünse de çalışma prensipleri genellikle basit makinelere benzer. Makara sistemleri ile kurulduğu için çalışma sistemi basittir. Vinç kullanımı için gereli eğitimleri almış operatör olmak gerekir. Herkes vinç kullanamaz. Olası iş kazalarının önlenmesi için işi bilen profesyonel operatörler tarafından kullanılması gerekir. Vinç kurulumu, hareket etmesi, yönlendirilmesi ve olası arızaların giderilebilmesi için operatör desteği şarttır.

İkitelli kiralık vinç firması kiralamış olduğu tüm vinçleri operatörleri ile birlikte hizmetinize sunar. Operatör hizmeti de verdiği için vinç kiralama fiyatına operatörün tüm maliyetlerini de yansıtır. Sizlerde kiralık vinç hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İkitelli Kiralık Vinç

İkitelli Kiralık Vinç

Vinçlerin Özellikleri Nelerdir?

Vinçler sektörlerin birçoğunda büyük öneme sahip iş makineleridir. Fonksiyon, güç ve hareketliliğin kazandırmış olduğu yüksek performans nedeni ile iş dünyasının vazgeçilmez makinelerindendir. Farklı iş kollarında tercih edilme nedenleri sahip olduğu özellikleridir. Genel olarak vinçlerin özelliklerini sıralayacak olursak;

  • Vinçler 60 tona kadar olan ağırlıkları kaldırabilirler.
  • Yükseklikleri 40 metreye kadar ulaşabilir.
  • Kendi etraflarında 360 derece tam tur dönerek sabit olduğu yerde çalışabilirler.
  • Çalışma ve kaldırma prensiplerine göre sınıflandırılırlar.
  • Toplamda sekiz adet farklı vinç modeli bulunmaktadır. İş alanına uygun olan modellerin seçilmesi başarıyı artırır.
  • Ağırlık kaldırmak için üretilmiş olsalar da taşımacılık alanında da kullanılırlar.

Makara sistemine sahip iş makineleridir. Hidrolik olan modelleri de bulunmaktadır. Hidrolik sistemler daha kompleks yapıya sahip olabilirler.

Kiralık Vinçler İçin Operatör Temini

Vinç kullanabilmek için belirli eğitimleri tamamlamış ve iş makinesi kullanabilme ehliyetine sahip olmak gerekir. Belgesi olmayan kişilerin bu makineleri kullanması son derece tehlikelidir. Firmamız kiralanan vinçler için operatör temini konusunda da sizlere destek veriyor.  Periyodik bakımları düzenli yapıldığı ve gereken önlemler alındığı sürece uzun yıllar güvenli şekilde kullanılabilirler. İkitelli kiralık vinç firması olarak kiraladığımız tüm vinçlerin yanında yardım paketi hizmetini de veriyoruz. Sunduğumuz yardım paketi sayesinde iş alanında daha fazla başarı kazanmanızı destekliyoruz. İş alanınızda yaptığımız analizler ve yönlendirmeler doğrultusunda tüm çalışanlarınızın en yüksek verimle çalışmasını sağlıyoruz.

İkitelli Vinç Kiralama

İkitelli Vinç Kiralama

Güvenilir Vinç Kiralama Firması Hangi Özelliklere Sahiptir?

Vinç kiralama işlemine olan talebin artması ile sektörde yeni firmalar yer almaktadır. İkitelli vinç kiralama ve iş alanında vinç kullanımı tamamen profesyonellik isteyen bir olaydır. Kiralama hizmeti veren firmanın taşıması gereken en önemli özellik profesyonelliktir. Profesyonel firmalar yaptıkları tüm işlemleri belgeler ile somutlaştırır. Kiralama sözleşmesi gibi hukuksal belgeler ile işlemlerini tescil ettirir. Firma ilgili iş alanında bilinen firma olmalıdır. Vinç çeşitlerini elinde bulundurmalı ve her türlü ihtiyaca cevap verebilmelidir. Operatör ve destek hizmetlerini de verebilmelidir. Olası her türlü sorunda kısa sürede çözüm oluşturarak müşterilerinin mağdur olmasını önleyebilmelidir.

İkitelli kiralık vinç firması olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve iş güvenliğini sağlamaktır. Çalışma prensibimiz sayesinde uzun yıllardır hizmet veren güvenilir ve geniş vinç kapasitesine sahip firmamız her türlü ihtiyacınızda sizlere destek vermek için hazırdır.

Vinç Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Vinç çeşitleri farklı olsa da genel olarak kullanıcılarına sunduğu belirli avantajlar vardır. Vinç kullanımının en önemli avantajı insan gücüne ihtiyaç hissedilmemesidir. Vinçler her türlü iş sahasına taşınabildikleri için farklı iş alanlarında kullanılabilir. Zaman faktörünün elverişli olarak kullanılmasına katkı sağlar. Arazi çalışmaları için uygun bir iş makinesidir. Arazi şartlarında işten kazanç sağlar. İş güvenliğinde olası iş kazalarını önler. Sepet aksesuarına sahip olan vinçler maddenin taşınabileceği en güvenli taşıma aracıdır. Hızlı kurulum ve pratik kullanımları ile iş alanında yüksek performans sağlar. Vinçler güçlü, seri ve hareketli iş makineleri olduğu için çok fonksiyonlu olarak kullanılırlar. Sizlerde vinç kullanımının sağlamış olduğu avantajlardan en garantili şekilde faydalanmak isterseniz vakit kaybetmeden İkitelli kiralık vinç firması ile irtibata geçebilirsiniz. Vinçlerin sağladığı faydalardan yararlanmak için sadece kaliteli iş makinelerini kullanmak gerektiğini unutmamalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.