+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Avcılar Kiralık Vinç Hizmetleri

19 Temmuz 2019
2 kez görüntülendi
İstanbul Avcılar Kiralık Vinç Hizmetleri

Avcılar kiralık vinç şirketi olarak ticari birikimimizi ve iş tecrübemizi sizler için en iyi şekilde sergilemek için buradayız. Avcılar semt olarak bakıldığında kalabalık bir nüfusa sahip olduğu gibi oldukça nezih yerleşim yerlerinden biridir. İnşaat, endüstriyel ve imalat sanayiinde giderek gelişme gösteren bu semt taşınmaların yoğun olarak yaşanmasına sebep olmaktadır. Taşınma, yükleme ve boşaltma gibi ağır işler için donanımlı araçlara ihtiyaç vardır.

Avcılar Kiralık Vinç Hizmetlerimizde Profesyonel Çözümler

Avcılar kiralık vinç firması olarak size en iyi hizmet sunmak için vinç konusunda geniş ve donanımlı araçlarla faaliyet göstermekteyiz. Hangi alanda kullanmak istediğinizi belirttiğinizde size en profesyonel araçları temin eden firmamızın prensipli çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Öncelikli olarak gelen hizmetlerimizin başında Avcılar’ın deprem bölgesi olarak anılmasına önlem olarak yapılan çalışmalarımız gelir. Bunun için inşaat sektöründe faaliyetlerin arttığı, depreme karşı dayanıklı ve güçlü yapıların inşa edilmesi gerekliliği baş göstermiştir. Bizler güçlendirme çalışmaları esnasında dayanıksız binaların hem yıkım aşamasında hem de yapım aşamasında tüm ekipmanlarımızla yanınızdayız. Bu doğrultuda vinç ihtiyacınızı karşılamakta ve oldukça maliyetli olan bu ekipmanın kiralanması konusunda aldığınız kararda her zaman destek olmaktayız.

Vinç Kiralama Hizmetinde Üstün Performanslar

Avcılar kiralık vinç ihtiyaç duyacağınız tüm araçları ile yükünüze ortak olarak, nitelikli hizmetler sunar. Gerekli olan üstün performansı sağlayan donanımlı araçları ile vinç hizmeti sunan bir firmada aradığını bulmak isteyen inşaat firmaları araçların bakımından firmanın profesyonelliğine kadar detaylara dikkat etmelidir. Bu durum yapılacak olan işte kullanılacak vinç hizmetini sunan firmanın donanımıyla sağlanır. İnşaat alanında gerekli olan güven ve öncü yaklaşımlarda bulunan firmalar arasındayız. Bilindiği gibi özellikle inşaat alanında gelişen aksaklıklar binanın bitim süresinin uzamasına, karşı tarafın işten beklentisinin düşmesine ve bunu takiben iki tarafında verimliliğinin düşmesine sebep olmaktadır. Bu konunun yaşanmaması için vinç seçiminin profesyonel bir firma tarafından sağlanması gerekmektedir. Eğer işinizin kalitesini arttırmak istiyorsanız yıllardır bu alanda hizmet veren ve yaşanan aksaklıklarda hemen çözüm önerileri ile karşınıza çıkan bir firma ile çalışmanızın önem taşıyacağını unutmamalısınız. Kiralık vinç hizmeti sunan tüm firmaların karşılaştırmasını yaparak alanında profesyonel ve nitelikli hizmet sunan bir firma ile çalışabilirsiniz.

Avcılar Vinç Kiralama Şirketlerinden Beklentiler

Avcılar vinç kiralama şirketleri gerekli olan iş güvenliğini araçlarında sağlamak zorundadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizden gelen olumlu ya da olumsuz dönütlerin incelemesini de yapmalıdır. Acil eylem planlarını donanımlı ekipleriyle oluşturmalı ve araç türlerine göre gerekli olan tüm iyileştirmeleri yapmalıdır. İkinci el vinç kiralamadan sepetli vinç platformu kiralama alanına kadar profesyonelliğini vinç seçiminde yardımcı olarak kullanmaktadır. Firmanın her türlü alanda hizmet verdiği teçhizat ve makina parkurundan da yararlanabilirsiniz. Teknik özelliklerine göre sunulan firmamızın araç çeşitleri şöyledir:

  • Mobil vinçler: 120 ton, 160 ton, 200 ton ve 300 ton
  • Hiap vinçler: Mitsubishi 8 ton, bmc fatih 30 ton, Mercedes 15 ton, ısuzu 6 ton, man 80 ton
  • Örümcek vinçler: 3 ton, 4 ton ve 5 ton
  • Sepetli platformlar: 22 metreden 45 metreye kadar değişiklik gösteren
  • Makaslı platformar: 10 metreden 16 metreye kadar
  • Örümcek platformlar: 20 metreden 30 metreye kadar
  • Küçük nakliye araçları
  • Büyük nakliye araçları
  • Servis araçları

Birbirinden farklı çekim güçleri olan araçlarıyla tüm tecrübe ve birikimini ortaya koymaktadır.

Kiralık Vinçlerin Kullanım Alanları Ve İşlevleri Nelerdir?

Yüksek binalarda ihtiyaç duyulan sepet vinçle özellikle ulaşılması zor noktalara kadar ulaşarak dış bakım ve iç bakım hizmetlerinde önemli görevler üstlenmektedir. Sepet vinçler neredeyse 20 metreden 85 metreye kadar ihtiyacınızı karşılamaktadır. Tabela, afiş ve klima takılmasından temizlik ve bakım ihtiyaçlarının karşılanmasına kadar alabileceğiniz en iyi hizmet sepet vinç ile sağlanmaktadır. Yine tüm bu hizmetler mobil olarak sağlanır. Aynı zamanda kişilerin de yüksek yerlere çıkmasında yardımcı olan emniyetli bir ekipmandır. Sepetli vinçler kendi aralarında da farklılık göstermektedir. Örneğin eklemli- eklemsiz platformlar ve kendinden yürüyüşlü platformlar bulunmaktadır. Örümcekli vinçler daha çok kapalı alanlarda tercih edilirken makaslı vinçlerinde kamyonla çalıştığı görülmektedir. Her türlü taşınma ve yük taşıma gibi ihtiyaçlarınızda 7/24 yanınızda olan firmamız ile zamanınızı etkin kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.