+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Esenyurt Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

12 Ağustos 2018
4 kez görüntülendi
İstanbul Esenyurt Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

Belki de inşaat alanlarının daha çok sayıda olması ve günümüzde binlerce yüksekteki katlı yapıların sorunsuz olarak inşa edilebilmesini sağlayan en önemli cihazlar arasında vinçler gelmektedir. Metrelerce yüksekliğe ulaşan ve tonlarca ağırlıktaki malzeme ve ürünlerin sorunsuz ve en hızlı şekilde taşınabilmelerini sağlamaktadır. Söz konusu olan vinç araçlarında sepetli modellerde yer almakta ve bu sepetli vinçlerde, daha çok insanların yüksek noktalara ulaşabilmeleri adına tercih edilmektedir.

Bahsedilen ihtiyaçlar için sunmuş olduğumuz Esenyurt sepetli vinç kiralama hizmetlerinde, üst model ve marka araçlar yer almaktadır. 50 ile 120 metreye kadar ulaşabilen sepetli vinç araçlarımız, aynı zamanda balkon ya da çatılarda onarılması gereken malzeme ya da ürünlerin, insan güvenliğinin sağlanması sayesinde sorunsuz olarak da kullanılabilme ayrıcalıkları sağlamaktadır. Bunun yanı sıra sanayi alanlarında insanlar kolay şekilde kaldıramayacağı ve hatta 10 kişi bile toplansa taşımayacağı yükteki ağırlıkların, sepetlere sığacağı şekilde taşınabilmesi amacı ile de Esenyurt sepetli vinç kiralama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Temizlik Şirketleri İçin Esenyurt Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti

Ev, ofis ya da büyük şirket yapıları gibi pek çok sayıda yapı alanları, her gün düzenli olarak kullanılmaktadır. Bu yapıların içleri, kolay şekilde kirlenmekte ve temizlenmesi gerekmektedir. Bu durumda odaların ya da tavanların temizlenerek, süpürülmesi güvenli şekilde yapılmaktadır. Ancak ev ya da kafe tarzı tüm yapıların, dış ortamlarında da kir ve tozlanmalar yaşanmaktadır. Bu durumda 5 ya da 20 katlı olarak görülen yüksek yapıların, dış alanlarında yer alan cam ve çatı katları üzerinde temizlik yapılması çok ciddi ve riskli bir iştir.

Ancak bu olumsuz durum Esenyurt sepetli vinç kiralama hizmetlerimiz sayesinde, temizlik işlemleri sorunsuz olarak yapılabilmektedir. Özellikle ofis ay da şirket yapılarındaki camlarda aşırı kirlenme olmakta ve bu durumda temizlik şirketlerinden yararlanılmaktadır. Ancak şirketteki temizlik personellerinin bu alanlara ulaşabilmesi ve temizlik yapabilmesi içinde, Esenyurt sepetli vinç kiralama hizmetlerimizden faydalanması gerekmektedir. Özel sistem ve malzemeler ile donatılan sepetli vinç araçlarımız, çok yüksek yapılı evlere ulaşmakta ve insanlar sepetler içerisinde camların temizliğini güven çerçevesi içerisinde sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir.

Operatörler İle Sunulan Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti

Herhangi bir kişi aramadan, usta eller tarafında yönlendirilmiş olarak sunmuş olduğumuz Esenyurt sepetli vinç kiralama hizmetleri sayesinde, işinin ehli ve uzman vinç operatörlerimizde yer almaktadır. Araçların doğru ve hatasız olarak kullanılabilmesi adına, aralıksız olarak çalışan vinç operatörlerimiz, yük taşıma ya da insanları yüksek noktalara çıkarabilmek adına Esenyurt sepetli vinç kiralama hizmetlerinde yer almaktadır. Ayrıca vinçlerimiz sayesinde, ağır yükteki malzemelerin taşınabilmesi de mümkün olmaktadır. İnsanların 4-5 kişi ile birlikte kaldırabileceği ve taşıyabileceği ürünler için genel olarak fazla maliyet gerekmektedir. Çünkü işçilerin bu yükleri taşımaları ve kaldırabilmeleri için fazla ücret istenmektedir.

Ancak sepetli vinçler sayesinde, birden fazla ağır yüklerin taşınabilmesi için 5 işçiye verilecek olan paradan, daha az ücretler verilmektedir. Buna göre her yönden daha ayrıcalıklı olarak bilinen Esenyurt sepetli vinç kiralama hizmetlerimizde, fiyatlar daha çok kiralama sürelerine göre değişmektedir. Aynı zamanda sepetli vinç araçlarının yüksekliğine ve de kaldırabilecek oldukları ağırlıklarına göre değişen fiyatlarda, firma olarak indirimlere yer vermekteyiz. Normal satın almaya göre, sıfır araçlar ile aynı işlemlerin sorunsuz ve etkili şekilde yapılabilmesini sağlamış olduğumuz ikinci el vinç araçlarımızda, daha düşük ücret ödeyerek işlerinizi kaliteli olarak yaptırabilirsiniz.

İnşaat alanları, yapılar ve fabrikalarda yaygın olarak tercih edilmekte olan hizmetlerimizde, toptan kiralama ayrıcalıkları da yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.