+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul’un En Güvenilir Vinç Servisi

İstanbul’un En Güvenilir Vinç Servisi

Yılların ilerlemesiyle inşaat sektöründe de ciddi bir ilerleme gerçekleşmiştir. Daha doğrusu bu ilerleme teknolojiye olan ihtiyacı artırmıştır. Vinç sektörünün ilerleme kat etmesi de bununla bağlantılıdır. Çünkü ihtiyaç artmıştır ve işlerin daha kolay ve hızlı yapılması için sepetli ya da sepetsiz her çeşit vinç ihtiyacı da baş göstermiştir. Ancak en çok ihtiyaç duyulan ve tercih edilen vinç çeşidi sepetli vinç olarak bilinir. Bu anlamda firmalar vinç kiralama ile birçok işini halletmekte ve ihtiyaçlar makine gücü sayesinde kısa zamanda giderilmektedir.

CANBEY VİNÇ

İstanbul’un en güvenilir şirketlerinden biri olan canbey vinç şirketi bu konuda oldukça etkili ve kaliteli hizmet vermektedir. Hızlı ve garanti iş yapan Canbey, pek çok firma tarafından da ısrarla tercih edilmekte ve kiralık vinç temin edilmektedir. Ağırlık ve tonaja göre onlarca çeşit vince sahip olan firma İstanbul’un her ilçesine rahatlıkla ulaşmakta ve hizmet vermektedir. Ayrıca 7 gün 24 saat hizmetten faydalanmak da mümkün.

SEPETLİ VİNÇLERİN İŞLEVİ

Bu vinçler üzerinde sepet bulunmaktadır. Ağırlık sepete yüklenir. Belli bir yüksekliği ve tonajı bulunan bu makinelerin kaldırma ve indirme mekanizması mevcuttur. Bu mekanizma sayesinde istenilen tonajda olan malzemeler istenilen noktalara taşınarak işlem halledilir. Bu vinçler genellikle şehir içi nakliye hizmetlerinde ve belli yükseklikteki tadilat işlerinde kullanılır. Bazen çevre düzenlemede de kullanılan vinçler oldukça etkilidir. Limanlarda yoğun oranda ve sıklıkla yük indirme ve kaldırma işlemlerinde kullanılır. Firmalar tarafından nakliye, tadilat gibi işlemlerde vinç kiralama hizmeti veriliyor.

İnşaat sektörü ise kiralık vinç yardımı ile pek çok hizmeti kısa sürede vermektedir. Sepetli vinçler kapasite olarak türlere ayrılır ve düşük kapasiteli vinçlerle ağırlık kaldırma yapılamazken daha çok tadilat işlemleri yapılmaktadır. Bu sebeple sektörde ihtiyaç duyan firmalar yapılacak işlemler hakkında kaliteli ve 7/24 hizmet veren vinç kiralama şirketi ile iletişime geçerek önceden bilgi vermelidir. Vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda notlar alınarak uygun kapasitede vinç ayarlanacak ve sizinle iletişime geçilerek bilgi verilecektir. Böylece şirketler kaliteli hizmet vererek teknolojinin imkanlarını sunacaktır. Bu anlamda canbey vinç ile kaliteli hizmetten faydalanma şansı bulunmaktadır.

VİNÇ KİRALAMA SÜRECİ VE FİYATLAR

Kiralanacak vincin ücreti öncelikle yapılacak işe göre değişiklik göstermektedir. Düşük kapasiteli işlerde düşük kapasite vinçler kullanılırken yüksek kapasite gerektiren işlerde yüksek kapasitede vinçler kullanılmaktadır. Öncelikle vinç kiralama şirketini arayan inşaat firması yapılacak işin kapasitesi hakkında ayrıntılı bilgi vermeli ve talebini net olarak bildirmelidir. Daha sonra ise kiralama işlemine geçilir. Bu işlemde kaç saat kullanılacağı belirlenerek saat ücretleri göz önünde bulundurulur. Belli bir ücret belirlendikten sonra kiralık vinç firmaya gönderilir. İstanbul’un pek çok noktasına hizmet veren canbey vinç şirketi 7 gün 24 saat bu hizmeti vermekte ve destek alma noktasında her an iletişime geçilebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.