+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kiralık Sepetli Vinç Avcılar

Kiralık Sepetli Vinç Avcılar

Ağır iş makineleri sınıfında giren sepetli vinçler mekanik kol ucuna takılan sepetler vasıtası ile yük veya insan taşımaya yararlar. İnsan gücüyle çıkmanın mümkün olmayacağı yüksekliklere ulaşabilmeyi sağlar. Hareketli bir araç üzerine montajı yapılır ve mobil olarak çalışırlar.

Sepetli Vinç Kullanımı için Gereken Şartlar

Sepetli vinçler, konusunda uzman vinç operatörleri tarafından kullanılmalıdır. Bu kişilerde aranan asgari şart meslek liselerinin makine ilgili bölümlerinden mezun olmalarıdır. Daha sonra bu iş kolu ile ilgili meslek kuruluşlarının düzenlediği kurslara katılarak sertifika almaları gerekmektedir. Sepetli vinçlerle yük manevralarının ve yönlendirmelerinin yapılması dışında bu makinelerin bazı bakımlarını da vinç operatörleri yapar.

Ulaştıkları yükseklik bakımından riskli makineler olan sepetli vinçlerin kontrolleri güvenlik için her gün yapılmalı ve aylık bazda bakımları da ihmal edilmemelidir. Vinçlerin hidrolik aksamında oluşabilecek ufak bir sızıntı bile büyük sıkıntılara yol açabilir.

Sepetli Vinçlerin Kullanım Alanları

Sepetli vinçler ağır yükleri yüksek yerlere taşımakta veya bu yüksekliklerde çalışacak insanları ilgili noktalara ulaştırmakta kullanılırlar. Bu yüzden nakliyat, lojistik, inşaat gibi birçok sektörde kullanılırlar. Zamandan tasarruf edilmesini ve işlerin pratik bir şekilde yapılabilmesini sağlarlar. Ayrıca enerji nakil hatları döşenmesi veya itfaiye gibi işlerde de kullanılabilmektedir.

Kiralık Sepetli Vinç Avcılar

Diğer iş makinelerinde olduğu gibi sepetli vinçlerin de satın alınması ve bir yerden bir yere nakledilmesi oldukça maliyetlidir. Değişik projelerde ortaya çıkabilecek farklı ihtiyaçlar için kiralama yoluna gidilmesi daha avantajlıdır. Firmamız, kurulduğu 2000 yılından beri uzman operatörleri ile hizmet vermektedir.

Düzenli bakımları yapılan ve ihtiyacınıza en uygun olan sepetli vinçler projelerinize zamanında nakledilmekte ve gerekli teknik destek uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. İstanbul’un her yerine iş makinesi kiralama yapan firmamız kiralık sepetli vinç Avcılar hizmetleri ile evden eve nakliyat, ofis nakliyeleri, iş merkezi veya yüksek katlı konut projeleri gibi birçok ihtiyacınızda yanınızdadır.

Kiralık sepetli vinç fiyatları ulaşacağı yüksekliğe, sepet taşıma kapasitesine ve kullanılacak süreye göre değişiklik göstermektedir. Kiralık sepetli vinç Avcılar hizmetlerimizden faydalanmak için sitemizdeki iletişim formu veya belirtilmiş olan numaralar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Canbey Vinç Kiralama Şirketi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.