+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kiralık Sepetli Vinç Başakşehir

Kiralık Sepetli Vinç Başakşehir

Günümüz şartlarında her şeyin bir kolayı var. Hayat hızla akıp giderken, bazen birtakım değişiklikler gerekebilir. Bu değişiklikler sektörel, ticari ya da bireysel olabilir. Her ne amaçla olursa olsun önemli olan her alanda kaliteli hizmet almaktır. Evden eve ya da farklı adreslerden yeni yerleşim birimlerine taşınma işlerinde yanınızdayız.

Hem kurumsal sitemiz hem de bayilik olarak kiralık sepetli vinç Başakşehir hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bizden alacağınız hizmetler çok çeşitli olup, seçimleri ihtiyaçlarınız belirlemektedir. Metropol kent İstanbul’un her iki yakası ve il dışı hizmet taleplerinizi de tarafımıza ayrıca iletebilirsiniz. Bir defaya mahsus ya da sürekli sözleşmeler için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmetlerimizin tamamı kiralık sepetli vinç Başakşehir olarak garantilidir ve güvence altındadır. Diğer yandan müşterilerimiz için kira süresine göre değişen fiyat alternatifleri de sunmaktayız. Uzun süreli ve düzenli nakliye taleplerinde fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz. Böylece süreyi belirlemek için saatlik, günlük, aylık ve haftalık gibi seçimleri değerlendirerek karlı çıkarsınız.

Kiralama Hizmetlerimiz ve İçerik Bilgisi

Firmamızla sitemiz üzerinden irtibata geçerek her açıdan tasarruf edin. Zaman, gereksiz maliyet ve kiralık vinç arama zahmetlerini bir kenara atabilirsiniz. Sizler için kiralık sepetli vinç Başakşehir firmamız hizmet çeşitliliği sunmaktadır. Bunlar arasından çok amaçlı vinçler de bulunmaktadır. Bu araçlarımız sayesinde çok yüksek mesafelerde yapı çalışmaları yapmak mümkündür.

Örneğin; yüksek yapı alanlarının temizlik, boya badana ve tamir işlemleri gibi. Levha değişimi, arıza giderilmesi ya da farklı işlerde ulaşamayacağınız bir mesafe kalmayacak. Vinçlerimiz alanında uzman operatörlerimiz tarafından kullanılmakta olup son derece emniyetlidir. Bizim için iş güvenliği her şey den önde gelmektedir.

Çalışanlarımızın güvenliği ve alan güvenliği için gerekli olan her şey önceden düşünülmektedir. Çalışma noktaları çevredeki vatandaşları ve haneleri rahatsız etmeyecek şekilde hazırlanmaktadır. İşte bu yüzden Ayrıca hizmet güvencemizde iş kazaları ve diğer aksaklıklar garanti altına alınmıştır. Ayrıca hizmet esnasında oluşabilecek aksaklık, kaza ve zararlar kurumumuz tarafından üstlenilmektedir.

Hizmet Hedeflerimiz ve Değerlerimiz

Kurumsal olarak İstanbul halkı için uzun yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Son yıllarda taşıma sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve güvenilir olmak hizmet önceliklerimiz arasındadır.

Nakliye esnasında yaşanabilecek aksaklıkları engellemek için araç bakımlarımız düzenli yapılmaktadır. Trafik kanunu ilgili olması gereken tüm araç ve kullanıcı özellikleri üzerinde titizlikle duruyoruz. Zamanın ve aciliyetlerin bilincinde olan firmamız çalışmalarını vaat ettiği sürede gerçekleştirmektedir. Böylece nakliye planlarınızı sekteye uğramadan uygulamaya koyabiliyorsunuz.

Başakşehir Kiralık Vinç

Kiralık vinçleri her türlü ihtiyacınız için talep edebilirsiniz. Vinçlerimiz taşınmanın yanında doldurma, boşaltma ve indirme kaldırma faaliyetlerini yerine getirmektedir. Hinterlandı geniş İstanbul ve İzmir gibi kıyı şehirlerinde denizcilik işlerinde de ekibimizden faydalanabilirsiniz. Yüksek tonajlı eşyaların taşınması ya da araçlara yüklenmesinde de vinçlerimizi kullanabilirsiniz.

Örneğin; ağır kasalar, portatif, depolar, iş makineleri ve bunun gibi objeler. Ayrıca yüksek mesafelerde elektrik ve uydu direklerinin bakım ve onarım işleri de sepetli vinç sistemi ile yapılmaktadır. Kiralık sepetli vinç modellerimizin yanında farklı vinç modelleri de bulunmaktadır. Bunlar; hidrolik vinç, teleskopik vinç ve kiralık forklift vinç şeklinde sayılabilir.

Firma adres ve telefon bilgilerimiz ile sosyal medya uzantılarımızı ana sayfamızda bulabilirsiniz. Mesaj bildirimi yapmak için de aynı iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. Bu alana isim, soy isim, mesaj ve mail adresinizi yazın. Sonrasında gönder butonu ile yollayın.

Müşteri temsilcilerimiz olabilecek en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Böylece ekstra talepleriniz, dilek ve istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.

Canbey Başakşehir Vinç Kiralama Hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.