+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kiralık Sepetli Vinç Kağıthane

Kiralık Sepetli Vinç Kağıthane

Kağıthane’de Kiralık Sepetli Vinç Hizmeti

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ağır olan yüklerin kaldırılması noktasında vinç dediğimiz ekipmanlar devreye girmektedir. Aynı şekilde yüksek olan binalara ulaşabilmek için de genellikle modern vinçler tercih edilmektedir. İstanbul gibi hareketli ve kalabalık olan bir lokasyonda taşıma işlerinde ve daha pek çok uygulamada vinçlerin sunmuş olduğu kolaylıklardan istifade edilmektedir.

İstanbul’un Kağıthane semti hareketli bir lokasyon olduğu için Kağıthane’de kiralık sepetli vinç uygulamaları en çok talep edilen çözümlerdendir. Canbey vinç firması tarafından sunulmakta olan sepetli vinç kiralama opsiyonu oldukça beğenilmektedir. Birçok firma ve işletme vinç kiralama yoluna gitmektedir. Çünkü vinçler oldukça pahalı olduğundan dolayı satın alınması pek de kolay değildir. Sepetli vinç kiralama Kağıthane çözümleri çok daha ekonomiktir. Vinç kiralama uygulaması genellikle montaj firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Özellikle son dönemde yaygınlaşmakta olan sandviç panelden oluşan çelik kafesli olan binaların dış cephesinin hazırlanmasında sepetli vinç kiralama Kağıthane uygulamaları mutlaka devreye girmektedir. Aynı zamanda dış cephe izolasyonunun yapılması sırasında da bütün binalarda mutlaka vinç seçeneğinden faydalanılmaktadır. Yüksek olan yerlere erişim için oldukça ideal olan sepetli vinç modüler sistem ile beraber ev taşımacılığı için de vazgeçilmez bir unsurudur. Özellikle çok katlı olan binalarda eşyaların bina içerisinden taşınması sırasında oluşacak gürültünün önüne geçebilmek için sepetli vincin kolaylıklarından faydalanılmaktadır.

Farklı Sepetli Vinç Türleri

Sepetli vinçler Canbey vinç firması tarafından farklı formatlarda bulundurulmaktadır. Bununla birlikte Kağıthane’de kiralık sepetli vinç talep edildiğinde 20 metre ile 84 metre arasında değişebilen yüksekliklerde sepetli vinçler firma tarafından sunulmaktadır. Yoğun kullanımlarda ve trafik şartlarında genellikle 20 ile 30 metre arasında yükselebilen vinçler çok daha efektif sonuçlar vermektedir. Ancak gökdelen, rezidans, otel gibi çok yüksek olan binalara erişim için 43 metre ve üzeri sepetli vinçler daha uygun olmaktadır. Ayrıca Kağıthane’de kiralık sepetli vinç talepleri sadece yapılar için söz konusu değildir

Kuleler, su depoları, yüksek direkler, bayrak takım işlemlerinde yine vinçlerden istifade edilmektedir. Sepetli vinç kullanmanın en büyük avantajı mobilize olmasının son derece kolay olmasıdır. 20 ile 30 metre arasındaki sepetli vinçleri 3,5 tonluk hafif kamyonlarla istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Ayrıca 30 metrenin üzerinde olan sepetli vinçler için ise 7,5 ila 15 tonluk kamyonlar devreye girebilmektedir. Bu sebeple yoğun trafik şartlarının olduğu yerlerdeki bütün uygulamalar için sepetli vinç kiralama Kağıthane çözümleri son derece pratik olmaktadır.

Ayrıca sepeti vinçlerde kullanılmakta olan sepet kısmı da farklı ebatlarda üretilerek personel sayısı artırılabilmektedir. Sepetli vinçlerin kategorize edilmesinde kaldırabileceği yük miktarı da devreye girmektedir. 84 metre uzunluğundaki sepetli vinçlerde 500 kilograma kadar yükler kaldırılabilirken 25 metrelik sepetli vinçlerde 220 kilogram çok rahat bir şekilde kaldırılmaktadır. Bu yönüyle birlikte sepetli vinç imalat aşamalarında kullanıldığı gibi aynı zamanda yük taşımacılığında da devreye sokulabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.