+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kiralık Vinç Avcılar

27 Haziran 2019
2 kez görüntülendi
Kiralık Vinç Avcılar

Uzun yıllardır vinç kiralama hizmeti sunan firmamız İstanbul’un birçok noktasında vinç kiralama hizmetini ulaşmaktadır. Vinç hizmetleri inşaat sektöründen tutunda enerji ve altyapıya kadar birçok alanda kullanılıyor. Günümüzde yüksek katlı binalarda çeşitli amaçlar için kullanılan vinçler aynı zamanda konteynır taşıma, makine gibi çeşitli ağırlıkları taşımaktadır. Bu kapsamda sizde vinç kiralama hizmeti için araştırma yaptığınızda bu konuda geniş yelpazeli hizmet sunan firmamız ulaşarak hizmetlerimize göz atabilirsiniz. Özel sektörde farklı amaçlar için kullanılan vinç hizmetleri makine montaj ve taşıma amaçlı olsun siz de vinç kiralama hizmetinden yararlanmak isterseniz web sitemiz üzerinden ya da iletişime geçerek birçok konu hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Vinç Hizmet Öncesi Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Vinç araçlarının özellikleri ve elemanların yeterlilik kontrollerinin – kapasitelerini iyi analiz edilerek eğitimleri tam bir şekilde yapılması gerekir. Vinç hizmeti sunulurken aksi söylemedikçe kaldırılan ürün kesinlikle 10 dakikadan fazla havada asılı şekilde olmaması gerekir. Profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bu hizmet içeriği konusunda firmamız birçok detaya dikkat ederek çalışmaları sürdürmektedir. Özellikle iş güvenliği ve çevre güvenliği konusunda dikkat edilmesi gerekenleri baktığımızda Avcılar kiralık vinç birçok önünden bu konuyu ele aldığını göreceksiniz.

Vinç Hizmetleri

Vinç Hizmetleri

İş Güvenliği İle Vinç Hizmeti Sunulmalıdır

Güvenli çalışma alanı oluşturmak için mutlaka bazı detaylar dikkat etmek gerekiyor bu detaylardan bazılarının şekilde göstermek mümkün

  • Vinç maksimum kaldırma kapasitesine görülebilir bir şekilde yer alması gerekiyor vinç kapasitesine geçen ağırlıklarda uyarı sesi be ışığı aktif çalışması gerekiyor.
  • Halatların tambur üzerine düzgün sarılmasını sağlayıp güvenli şekilde çalışma sahasında kullanılması oldukça önemlidir.
  • Hava da aksi belirtilmediği sürece asılı olarak cisimlerin kalmaması son derece dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alıyor.
  • Yükün kaldırılacağı bölgede, yükün sallanma periyodu dışına çıkabileceği ve kancanın geriye kaçabileceği alanların oluşturulması gerekiyor.
  • Operatörün kancayı görüş alanı kapatılmadan saha çalışma alanı oluşturulmalıdır.
  • 5 tondan fazla yük kaldıran raylı vinçlerde en az 2 elektrikli fren ya da mekanik fren bulunması güvenli çalışma alanı oluşması bakımından olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.
  • Vinç operatörünün çalışmalarda yetiştirilmiş operatörler ve manevracılar kullanarak güvenli bir şekilde çalışmalarını sonlandırabilir.
  • Kaldırılan kesinlikle insanın üzerinden geçmeyecek şekilde taşınmalıdır. Olası kazalara karşı Operatörün bu konuya dikkat etmesi gerekiyor.
  • Olası yağlama sırasında elektrik akımı kesilerek iş güvenliği alınmalıdır.
  • Vinç en az yılda bir ya da iki defa periyodik kontrolleri yapılarak güvenilir şekilde bu araçların kullanılması sağlanmalıdır.

Avcılar kiralık vinç firmamız tüm bu detaylara dikkat ederek güvenilir ve birinci sınıf hizmet sunmak için özenle çalışmalarını sağlıyor. Siz de firmamızı tercih ederek hizmetlerimizden yararlanarak iş güvenliğine dikkat eden iş anlayışımız ile çalışmalarımızı sonlandırıyoruz.

Kurumsal Hizmet Kalitesi İle Birçok Firma İle Çalıştık

Sunmuş olduğumuz vinç kiralama hizmetleri ve referanslarımıza baktığınızda birçok kurumsal firma ile dostluğumuzu görebilirsiniz. Vinç kiralama hizmeti öncesi ve sonrasında müşteri odaklı ve güvenilir hizmet sunuluyor olması oldukça önemlidir. Avcılar kiralık vinç firmamız vinç bakımı yapılmasından tutunda sunulan hizmet kalitesine kadar birçok detaya dikkat ederek çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bünyemizde bulunan vinç araçlarımızın mevcut kapasitesi 6 tondan başlayarak 200 ton ağırlığına kadar birçok yükü kaldıracak araç filomuz ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Vinç kiralama hizmetleri kapsamında gemi yükleme ve boşaltma hizmetlerinden tutunda çimento fabrikalarının çeşitli ihtiyaçlarını taşımaya yardımcı olacak birçok konuda firmamız bünyesinde çeşitli vinç araçları bulunmaktadır.

Profesyonel Vinç Kiralama Hizmeti Sunuyoruz

Vinç kiralama öncesinde güvenilir ve profesyonel hizmet alacağınız firmaya iyi araştırmanız gerekiyor. Uzun yıllardır sektörde lider konumda olan firmamız Avcılar kiralık vinç hizmetleri ile bölgede arama firmalar arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır bu konuda profesyonel hizmet sunmak için yenilenen hizmet kalitesi ile faaliyetlerini sürdüren firmamız geniş yelpazeli hiç araçlarıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Özellikle bu araçların periyodik bakımları da oldukça önemli olup bu bakımları titizlikle ve uzman kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Siz de periyodik kontrol ve bakımlarının güvenilir şekilde yapıldığı araçları ile vinç kiralama hizmeti almak isterseniz güvenle firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Vinç bakımı yapılırken statik deneyden tutunda dinamik ve kararlılık deneylerine kadar birçok detaya dikkat edilmesi gerekir .

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.