+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kiralık Vinç Halkalı

Kiralık Vinç Halkalı

Kaldırma, yükleme ve kurtarma işlemlerinde insan gücünün yetersiz kaldığı yükleri taşıyabilmek için kullanılan iş makinesine vinç denir. Vinç kullanımı zamandan ve işten kazanç sağlaması nedeni ile çok sık tercih edilir. Vinçler yaklaşık olarak 60 ton ağırlığındaki bir yükü kaldırabilir ve 40 metre yüksekliğe ulaşabilir. Boylarının yükselip alçalabilir ve kendi etrafında tam tur dönebilir. Bu özelliklerinden dolayı inşaat sektöründe çok büyük bir öneme sahiptirler. Çalışma prensiplerine ve üretim modeline göre sınıflandırılabilirler. Raylı ve seyyar sistemlere sahiptirler. Hareket etme özellikleri ve kaldırma kuvvetleri de ayırıcı özellikleri arasındadır.  Vinç çeşitleri farklı iş sahalarında oluşabilecek ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmış özellikli iş makineleridir. İhtiyacınız olduğu dönemde kullanmak üzere vinç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kiralık vinç Halkalı firmamız bünyesinde barındırdığı farklı modellerdeki vinçlerin kiralama hizmetini yerine getirmektedir. Sizlerde ihtiyacınız olan özellikteki vinç modelini firmamızdan dilediğiniz zaman kiralayabilirsiniz.

Vinç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piyasada yer alan farklı vinç kiralama şirketlerinin kalite ve güvenlik anlayışı da farklıdır. Bu nedenle vinç kiralamadan önce dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bu unsurları sıralayacak olursak;

  • Firmanın kazanmış olduğu deneyim ve profesyonelliği sorgulamalısınız.
  • Vinç kiralama işlemini direk olarak yapan firma ile anlaşmaya çalışın. Aracı kurumlar sadece işten kazanç sağlamayı amaçladıkları için gereken tüm bilgileri sizlere sunmazlar.
  • Kiraladığınız iş makinesini kullanacak olan personelin iş makinesi kullanma ehliyeti ve belgelerinin eksiz olduğuna dikkat etmelisiniz.
  • Kiralanan iş makinesinin sizin ihtiyacınızı tam olarak karşılamak için uygun olup olmadığını araştırmalısınız. İlgili firmaya öğrenmeniz gereken her türlü soruyu sorabilmelisiniz.
  • Firma ile görüşmeleriniz sırasında yaptığınız işin ve ihtiyaçlarınızın ne olduğunu net bir şekilde açıklamalısınız.
  • Kiralama işlemini yapan firmaların referanslarını mutlaka inceleyin. Müşterilerin yapmış olduğu geri dönüşler doğru karar vermenizi etkileyebilir.

Fiyat ve piyasa araştırması yapmadan önce kesinlikle herhangi bir firma ile anlaşmayın. Kiralama şirketinin keşif ekibi olup olmadığını öğrenmeyi unutmayın. Keşif ekibinin iş sahasına gelerek gereken tüm ihtiyaçları belirlemesi ve ona uygun iş makinesini önermesi önemlidir. Firmanın vinç kiralama sözleşmesi imzalayıp imzalamadığını sorgulayınız. Sözleşme imzalamıyorsa kesinlikle kiralama işlemini yapmamanızı tavsiye ederiz.

Teleskopik Mobil Vinç Kiralama

Teleskopik Mobil Vinç Kiralama

Kurumsal Vinç Kiralama Hizmeti

Kiralık vinç halkalı firması olarak iş makinesi kiralama ve çalıştırma belgelerinin tamamına sahibiz. Ekibimiz belirli periyotlarda gereken eğitimleri alarak her daim kendini geliştirmektedir. Bu nedenle müşterilerimize en kaliteli ve güvenli hizmeti vermekteyiz. Firmamıza ait web sitemizde müşterilerimizin referanslarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Firma olarak uzun yıllardır sektörde hizmet verebilmemizin en önemli nedeni müşterilerimizin memnuniyetidir.

Vinç Kullanım Alanları Nelerdir?

Vinçler ağır yük kaldıran iş makineleri olarak bilinse de geniş bir kullanım alanına sahiptir. Özellikle teknolojinin ilerlemesi ile üretilen monoray ve hidrolik özellikte olan vinçler birçok alanda tercih edilmektedir. Genel olarak bakılacak olursa, taş ocakları, inşaat sektörü, yük taşımacılığı ve nakliye, sanayi ve diğer maden ocaklarında çok sık kullanılır. Yük taşımacılığı ve kurtarıcı işlemlerinde de büyük öneme sahiptir. Kullanılan alana uygun model ve özellikte vinç tercih edilmesi gerekir. Kiralık vinç Halkalı şirketi olarak ihtiyaç duyduğunuz durumlarda iş alanınıza gelerek önceden analiz yapıyoruz. İş alanınız için en uygun olan vinç modelini sizlere sunuyoruz. Firmamızda yer alan tüm vinç modellerimiz son teknolojiyle gelişmiş ürünlerdir. Ayrıcalıklı hizmet alabilmek için vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Vinç Kiralama Fiyatları Ne Kadar Olur?

Kiralık vinç Halkalı fiyatları belirlenirken göz önüne alınan bazı doneler vardır. Kiralanan vinç modeli, kiralama süresi, iş makinesinin kullanım alanı, kiralanacak vinç sayısı, vinç operatörünün istenmesi, ödemenin nasıl yapılacağı, iş makinesinin günlük azami çalışma süresi, çalışılan iş sahasının sınıfı ve iş makinesinin alabileceği hasarlar göz önüne alınır. Tehlikeli iş sahası sınıfına dâhil olan alanlarda kullanılmak üzere kiralanan vinçler için ekstra fiyat ödenmesi gerekebilir. Çalışma süresi boyunca vinç operatörünün kalması gereken yer ve yemek gibi kişisel giderleri de yine kiralayan kişi tarafından ödenir. Piyasada yer alan birçok şirket kendine ait fiyat politikası oluşturabilir. Bu nedenle piyasa ve fiyat araştırmasını tavsiye ediyoruz. Vinç kiralama firması olarak aklınıza takılan tüm soruları gerektiği şekilde cevaplayarak gönül rahatlığı ile ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.