+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kiralık Vinç İkitelli

23 Mart 2020
967 kez görüntülendi
Kiralık Vinç İkitelli

İnsan gücünü aşan pek çok iş vardır. Bu işleri yapmak için ise uygun makineler kullanılmaktadır. Bu makinelere verilen isim vinçtir. Vinçler pek çok alanda kullanılmaktadır. Yüksek binalarda, şantiyelerde, oto çekme işlerinde, yangınlarda yoğun olarak vinç tercih edilmektedir. Vinçler kullanım alanlarına ve işlevlerine göre gruplandırılmaktadır. Farklı modelde pek fazla vinç çeşidi bulunuyor. Kapalı veya açık alanlarda eşyaların aşağı veya yukarı taşınmasını sağlayan büyük makine veya platformlara vinç denilmektedir. Vinç ile yapılacak işlemlerde her zaman vinç satın almak oldukça maliyetli olmaktadır. Bu sebeple vinç işlerinde kiralama tercih edilen uygun maliyetli bir yöntemdir.

Vinç Çeşitleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kullanım alanlarına göre vinç çeşitleri vardır. Şöyle vinç çeşitlerini sıralayabiliriz. Sabit vinç, mobil vinç, sepetli Vinç ve teleskopik vinçtir. Sabit vinçler yatay veya dikey olarak yük taşınmasını sağlayan vinç çeşitleridir. Adından da belli olduğu gibi bir yere sabitlenerek kullanılır. Mobil vinç ise hareketli olarak kullanılan vinçlerdir. Sahada veya bir yerde hareket halinde kullanılan bu vinçler oldukça fazla tercih edilen makinelerdir. Sepetli vinçler ise eşya taşıma, acil oto çekici, yangın, dış cephe işlemleri gibi pek çok alanda bir işçinin sepette olmak üzere kullanıldığı vinç çeşididir. Teleskopik vinçler genel olarak zemine batmış makinelerin çıkarılmasında kullanılmaktadır. Bu vinç çeşitleri ek aparatlar ile dönüştürülür farklı alanlarda da kolayca kullanılan vinçlerdir.

Vinç Nasıl Kiralanır?

Vinçler oldukça maliyetli makinelerdir. Bu sebeple de vinçler satın almak yerine kiralanır. Piyasada bu işi yapan pek çok firma vardır. Yapacağınız işin işlevine göre vinç kiralanmalıdır. Eğer vinç kiralama işlemi yapacaksınız mutlaka işinizle ilgili bilgi vererek bu kiralamaya yapmalısınız. Vinçler günlük, aylık, yıllık olarak kiralanabilir. İşinizin süresine göre vinci kiralamak mümkündür. İstanbul’da bu işi vinç kiralama İkitelli olarak biz güvenle yapmaktayız. Vinç Kullanım amacına göre süre ve özelliklerde kiralanmalıdır. Vinci kiralayacağınız firmaya ihtiyaçlarınızı ve kullanım süresini belirtmelisiniz. Bu bilgiden sonra firma tüm değerlendirmeleri yaparak size uygun olan vinç sistemini, platformu, sepetli vinci kiralamak mümkündür. Ayrıca birçok firma bu konuda da sizlere yardımcı olabilecek bilgiye sahiptir. Bunun dışında firmamız ise size tüm imkânları en üst düzey ve kalitede sunar.

Vinç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli

Vinç kiralama işlemi oldukça detay gerektiren bir iştir. Özellikle güvenlik noktası vinç kiralama da en önemli noktalardan birisidir. Kiralayacağınız vincin güvenlik bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığına bakmanız olası bir iş kazasının önüne geçmektedir. Vinçlerle insanüstü işler insanüstü şartlarda yapıldığı için en küçük bir iş kazası ciddi sorunlara sebep olur. Bu noktada dikkat edeceğiniz bir nokta da vinçlerin aparatları, montajları gibi noktalardır. Vinç kiralarken firmamız ile her türlü ayrıntıya bakarak, üzerine iletişim kurarak bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. İstanbul vinç kiralama İkitelli olarak sizlerin güvenliği ön planda olan güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Vinç kiralama işlemi yapılırken maddi kısmın yanında güvenlik, işlevsellik de düşünülmeli ve ona göre karar verilmeli. Firmamız bu konuda size en başarılı hizmeti sunmaktadır. Sizlere bu başarıyı sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Vinç Kiralamada En İyi Firma

Firmamız sizlere vinç kiralama konusunda en özel hizmeti vermektedir. Tüm kontrolleri yapılmış sepetli Vinç, teleskopik vinç, mobil vinç, sabit vinç çeşitlerinin her türlüsünde sizlere kiralama hizmeti vermekteyiz. Vinçlerin bütün güvenlik bakımları yapılmaktadır. Her türlü vinç bağlantı işlemi ve ek aparatlarda geniş bir seçeneğe sahibiz. Vinç kiralama İkitelli olarak her marka ve işlevdeki vinçlerin kiralanmasında çok başarılı bir firmadır. Tüm vinç sistemi gibi işlerde firmamıza güvenerek iletişim kurmanız en doğru tercih olacaktır.

Vinç Kullanım Alanları

Vinçler bahsettiğimiz gibi birçok alanda kullanılıyor. Ağaç kaldırma, kaza anındaki araç çekme, yanlış park gibi sorunlarda araç çekme, dış cephe işlemleri, yangın gibi durumlarda yüksek direklerde elektrik işlemleri, büyük sahnelerin kurulumu gibi, bazı durumlarda ağaç budama gibi işlemlerde de vinç kiralanmaktadır. Vinçlerin bu geniş kullanım alanı da vinç kiralama işlemine olan ihtiyacı artırmaktadır. Tüm bu işler ve farklı iş kollarında da kullanıma açık vinçlerin kiralanması için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Vinç kiralama konusunda sizlere kaliteli ve başarılı bir hizmet sunmaktayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.