+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kiralık Vinç Maslak

26 Haziran 2019
2 kez görüntülendi
Kiralık Vinç Maslak

Çok yüksek bir yere poster ya da tabela asmak, çok büyük ağırlıkta bir yük kaldırma ya da yine ağır bir yükü bir yerden bir yere taşımak için kullanılan makinelere vinç adı verilir. Kullanım alanları ve hareket edebilme özelliklerine göre vinçler bir kaç çeşide ayrılır. Hangi alanlarda hangilerinin kullanılması gerektiği ve nasıl kullanılacakları uzmanlık ve profesyonellik gerektiren konulardır. Kullanan kişilerin gerekli donanıma sahip olması gerekir ve farklı işler için uygun vinçlerin seçilmesi de çok önemlidir. Herhangi bir ihmal ve dikkatsizlik çok büyük sorunlara yol açabilir. Bu yüzden eğer vinç kiralamanız gerekiyorsa ve Maslak civarında çalışacaksanız Maslak kiralık vinç hizmeti veren firmamızı arayabilirsiniz.

Vinçler Ne İçin Kullanılır?

Vinçler kısaca ağır yükleri kaldırmak için kullanılır. İnşaatlar en çok vinç kullanılan yerlerdir. Hem yükleri kaldırmak hem de farklı bir yere yerleştirmek konusunda vinç kullanılır. Bununla birlikte fabrikalarda, tersanelerde hatta film setlerinde bile vinç kullanılabilir. Halatlı vinç adı verilen vinç çeşitleri baraj ve köprü inşaatı gibi yerlerde kullanılır. Genellikle bir kamyonun üzerine yerleştirilen ve halatlı ya da hidrolik halatlı olarak adlandırılan vinçler için bir taşıyıcıya gerek yoktur. Bazıları ise raylar ya da herhangi bir taşıyıcı üzerinde kullanılır.

Vinç Kiralama

Vinç Kiralama

Vinç Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Kaç tonluk bir ağırlık kaldırabileceklerine göre ve farklı işlevlerine göre çok sayıda vinç çeşidi vardır. Eğer çalışılması gereken yer çok yüksekse, mesela çok yüksek bir yere bir şey taşımak, asmak ya da yerleştirmek gerekiyorsa dik olarak kullanılan kule vinçler gereklidir. Çalışılan yer maden ocağı gibi açık bir alansa ve yükler diğerlerinden daha ağır ise köprülü vinçler, çok yumuşak ve bozulabilecek zeminlerde ise paletli vinçler kullanılır. Belirli bir yerde durması ve sabitlemesi gereken yerlerde ise sabit vinçler kullanılmalıdır. Maslak kiralık vinç hizmeti veren firmamız bütün vinç çeşitlerini bulundurur. Ayrıca bunları kullanacak olan operatörlerimiz son derece yetkin ve deneyimlidir. Bu hizmet dâhilinde riskleri asla göz ardı etmiyoruz ve profesyonellikten ödün vermiyoruz.

Günün Her Saatinde Vinç Hizmeti

Firmamıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bize telefon edip hizmet almak istediğinizi bildirdikten sonra çok kısa bir süre içerisinde size geri döneriz. Maslak’ın neresinde olursanız olun en kısa zamanda size ulaşırız. Vinç kullanacağınız alanı bize anlattığınız takdir sizin için gerekli olan vinci kısa bir sürede göndeririz. Bütün çalışanlarımız işimizin ciddiyeti ve önemi konusunda bilgili ve deneyimlidir. Müşterilerimizin bütün sorunlarını çok kısa bir zamanda çözmek için çalışırız. Hızla gelişen ve değişen inşaat, tersane liman ve bunun gibi sektörlerde vakit kaybı çok önemli bir sorundur. Bunun farkında olan firmamız bizden yardım istediğiniz her konuyu en verimli şekilde kısa bir zamanda çözmeye çalışır. İşimizi, güvenlikten, kaliteden ve hızdan ödün vermeden tamamlamak bizim asıl hedefimizdir. Maslak kiralık vinç konusunda her türlü sorunuz için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Çalışma prensiplerimizin başında müşteri memnuniyeti gelir. Kazancımızı arttırmak kadar araya kişilerin istediği hizmeti en kısa sürede tamamlamak ve profesyonel olarak hizmet vermek de bizim için önemlidir. Bu alanda sektörde öne çıkan firmamız güvenilirlik kazanmıştır. Firmamızdaki bütün çalışanlar vinç kullanma ve vinçlerin bakımı konusunda özenlidir. Vinçler düzenli olarak bakım yapılması gereken ağır makinelerdir. Kullandığımız bütün makinelerin bakımı zamanında ve aksatmadan yapılır. Bununla ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Vinç Kiralama Hizmetinde Ödün Verilmeyen İlkeler

Aldığımız işlerin bütün sorumluluğunu yerine getirmek ve kısa zamanda gerekli çözümleri sunmak da ilkelerimiz arasındadır. Çalışırken hiç bir işimizi şansa bırakmayız. Piyasadaki en uygun fiyatlarla en verimli çalışma koşullarına sahibiz. Bizi aradığınız takdirde bütün işleriniz çok kısa bir sürede tamamlanır ve kesinlikle bir problem yaşamazsınız. Eğer böyle bir ihtiyacınız varsa size sadece bir telefon uzaklığındayız. Maslak kiralık vinç konusunda en güvenilir firmalardan biriyiz ve şüpheniz olmasın ki bütün işlerinizi gereken sürede hemen tamamlarız. Çalışanlarımız soracağınız her türlü soruyu yanıtlayabilir ve acil bir durumda hemen müdahale edebilir. Kararlı ve deneyimli oldukları için herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir. Ağır işlerde kullanılmak üzere vinç kiralama hizmeti satın almak istediğinizde güvenle bize başvurabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.