+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Merter Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

Merter Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

İnşaat işleri ile uğraşanlar ve taşımacılık alanında hizmet veren firmalar için vinçlerin önemi kuşkusuz çok büyüktür. İnşaat sektöründe taşınan malzemelerin ağırlıklarının tonlarca olduğunu düşünür isek bu çaptaki malzemeleri bir insanın taşıyamayacağı bir gerçektir. Bu nedenle inşaat işlerinizde kullanmak için bir vinç almalısınız. Ancak eğer büyük çapta bir şirket değilseniz ya da bir vinç almak istemiyor iseniz vinç ihtiyacınızı bu aletlerin kiralama işlerini yapan firmalardan da temiz edebiliyorsunuz. Bu sayede fiyatları yüksek olan vinçlere para yatırmak yerine bu parayı işlerinizde yatırım olarak kullanabilir ve bu sayede daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

Merter’de Vinç Kiralama Hizmetlerimiz

Vinç kiralama konusunda ise Merter sepetli vinç kiralama olarak imdadınıza koşuyoruz. Firma olarak ihtiyacınız olan vinç türünü istediğiniz zaman aralığı için uygun fiyatlara kiralıyoruz. Böylece vinç alarak ağır bir yükün altına girmek zorunda kalmıyorsunuz. Merter sepetli vinç kiralama olarak İstanbul içerisinde hizmet vermekteyiz. İstanbul’daki herhangi bir inşaat alanınızda ihtiyacınız olan vinci kiralamak için bize başvurmanız yeterlidir. Özellikle inşaat alanlarında kullanılan vinç çeşitleri açısından birçok vinç türünü barındıran Merter sepetli vinç kiralama firmamız istediğiniz vinçleri inşaat alanınıza kadar getirip teslim etmektedir.

Malzeme Taşımacılığı

Vinçler sadece inşaat alanlarında kullanılmamaktadır. Vinçlerin kullanıldığı bir başka alanı taşımacılık hizmetleri oluşturuyor. Taşımacılık sektöründe çok yüksek tonajlara sahip, ağırlıkları 100 – 200 tona kadar ulaşabilen ağır yükler bulunabiliyor. Bu taşımanın yapılabilmesi için inşaat sektöründe olduğu gibi taşımacılıkta da vinçlere ihtiyaç duyuluyor.

Taşımacılık işlerinizde de Merter sepetli vinç kiralama işlemlerinizi firmamızdan güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. İstanbul’un birçok semtinde hizmetimize devam etmekte ve yedi gün yirmi dört saat boyunca yardımınıza koşmaktayız. Merter sepetli vinç kiralama şirketimiz sayesinde siz de ihtiyacınız olan her anda istediğiniz türde vinç kiralamanın rahatlığını yaşayacaksınız. Peki, sepetli vinçlerin inşaat ya da taşımacılık alanlarında bizlere sunduğu avantajlar nelerdir?

Vinç ile Taşımanın ve Vinç Kiralamanın Yararları Nelerdir?

Sepetli vinçlerin kiralanmasında firmaların en çok şikayet ettiği kiralama hizmetinin zamanında yapılmamasıdır. Firmamız yapacağınız kiralama işleminin ardından sizi şaşırtacak kadar hızlı bir şekilde vinci size ulaştıracaktır. Bu nedenle firmamızı tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Örneğin firmanıza çok ağır bir yük geldi ve bunu taşıyacak kadar büyük bir vince sahip değilsiniz ve eğer varsa taşıma araçlarınız da bunu taşımak için yeterli gelmiyor. Bu durumda Merter sepetli vinç kiralama aradığınız anda vincinizi kapınızda bulacaksınız.

Vinçlerin taşıma – inşaat alanlarında çok büyük yardımları oluyor.

Kiralayacağınız bir vinç sayesinde iki yüz hatta üç yüz tonluk malzemelerinizi kolayca taşıyabileceksiniz. Firmamızdan sadece haftalık ya da aylık değil aynı zamanda günlük olarak da vinç kiralayabilir, ihtiyacınız kadar kira ücreti ödemiş olursunuz. Ayrıca bu vinçlerin bakımı da kolay bir şekilde yapılmakta ve çalışanların performanslarını da artırmaktadır. Çünkü vinçlerimiz sayesinde taşıma işlemleriniz çok kısa bir süre içerisinde bitmekte, işçileriniz ağır yükler karşısında fazla zorlanmadan işlerini tamamlamanın huzurunu yaşayacaklardır. Merter sepetli vinç kiralama olarak sadece vinç kiralama işi yapmamaktayız. Vinç kiralamanın dışında forklift aracı ya da manlift yani makaslı platformların kiralaması için de firmamıza başvurabilirsiniz. Bu makine ve araçların kiralamasında da vinçlerimizde olduğu gibi aylık, haftalık ya da günlük kiralama avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Canbey Vinç kiralama şirketimiz tarafından kiraladığınız araçlar size ulaştığında alanında uzman olan operatörlerimiz iş makinenizin tüm kontrollerini yapıp cihazın kurulumunu sağladıktan sonra cihazın kullanımı hakkında gerekli olan kullanım özelliklerini size aktardıktan sonra teslimini yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.