+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil Vinç Kiralama Hizmetleri

Mobil Vinç Kiralama Hizmetleri

Özelliklerine göre değişik adlarla tanınan vinç; inşaat işleri ya da liman işleri gibi insan kuvvetini aşan durumlarda kullanılan bir çeşit makinedir. İş için kullanılması gereken vincin, boyutu ve gücü yapılan işe göre değişiklik göstermekle birlikte, hepsi ağır bir yükü kaldırabilme ve bir yerden bir yere hareket ettirebilme özelliğine sahiptir. Sektörde oldukça talep gören vinçler genellikle belli bir süre zarfı için kiralanarak kullanılmaktadır. Firmamız İstanbul’da platform ve mobil vinç kiralama hizmeti vermektedir. Canbey firması olarak, vinç kiralama hizmetlerinin yanı sıra forklift kiralama üzerine de çalışmaktayız.

Mobil Vinçlerin Genel Özellikleri

Şirketimiz kiralık mobil vinç imkanları ile müşterilerinin memnuniyeti ve güvenini sağlamaya çalışmaktadır. Kiralık mobil vinç, sabit aksamla tasarlanan vinçlere nazaran sektörde daha çok talep görmektedir. Artarak devam eden bu talebin başlıca sebebi vincin taşınabilir olmasıdır. Bu özelliği ile ile yer değiştirme ve ulaşım kolaylığına sahiptir. Ayrıca kısa mesafelerde çok yüksek ağırlıklarda yükler üzerinde çalışabilmektedir. Firmamız, müşteri taleplerine göre hem iş gücünden hem de vakitten tasarruf etmeyi sağlayan kiralık mobil vinç imkanına sahiptir. Mobil vinçler ile inşaat yapı malzemelerinden, ağır makinelere; küçük ev eşyalarından, liman işlerine kadar çok geniş bir alandaki taşımacılığı sağlamaktayız. Yalnız mobil vinç kiralama, devrilme olasılığının yüksek olması sebebi ile; uzun mesafelerde, çok dik, engebeli ve eğimli arazilerde yük taşınması için tercih edilmemelidir.

Sepetli Vinç Kiralama İmkanı

Canbey olarak, müşterilerimize mobil vinç kiralama seçeneğinin yanında sepetli vinç kiralama seçeneği de sunmaktayız. Sepetli ve mobil vinç fiyatları değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte yapılacak işin özelliğine bağlı olarak sektörde her iki araca da ihtiyaç duyulmaktadır. Sepetli vinçler yüksek güvenlik önlemi gerektiren bölgelerde rahatça çalışabilir. Müşteri isteği ve yapılacak işin durumuna göre sepetli vinçlerin çeşidi ve ağırlığında farklılıklar meydana gelmektedir. Vinç platformlarının yüksekliği de 20 metreden 84 metreye kadar ulaşabilmektedir. Firmamız bünyesindeki sepetli vinçler, 200 ile 300 ton arasındaki ağır yükleri taşıma kapasitesine sahiptir. Sepetli vinçler genelde; çok katlı yapıların dış cephe boya ve tadilatı, sıva ve temizlik gibi işleri için tercih edilmektedir.

Vinç Kiralama Ücretleri

Ağır iş makinesi sınıfında yer alan mobil vinçlerde güvenlik önlemleri daha rahat alınabilmektedir. Bu nedenle de mobil vinçlere olan talepte artış görülmektedir. Mobil vinç fiyatları ise yapılacak olan işin özelliğine ve devam süresine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Canbey vinç kiralama firması olarak, uygun fiyatlarda ve gerekli güvenlik önlemlerini alarak bu alanda hizmete devam etmektedir. Mobil vinç ya da sepetli vinç kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçebilirler. Telefon ile ya da Bağcılar’da yer alan ofisimize uğrayarak, ihtiyacınıza göre hem uygun çalışma planı hem de mobil vinç fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.