+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sepetli Vinç Kiralama Fiyatları

Sepetli Vinç Kiralama Fiyatları

Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları

Kiralık sepetli vinç türleri en çok ihtiyaç duyulan vinçler arasında yer alıyor. Araç üstü monte edilen vinç sisteminin kaldırma ve ulaşılması imkansız gibi görünen yerlere erişmeyi sağlama potansiyeli bulunuyor. Her sektör için ihtiyaç duyulabilecek sepetli vinç sistemleri; uçakların üzerine, elektrik direklerine, apartman katlarına ve daha birçok ulaşılması gereken yere teknik personelin güvenli şekilde taşınması için kullanılıyor.

Kiralık Sepetli Vinç Fiyatlarını Ne Etkiliyor?

Araçta bulunan güvenlik prosedürlerinin tamamlanmış olmaması, fiyatları yansıyor. Güvenlik standartları düşük ve işlevselliğini yitiren vinç sistemleri sepetli vinç kiralama fiyatları üzerinde direkt etkili oluyor. Ancak her ne olursa olsun bu tür vinç sistemlerini kiralamak doğru bir davranış değildir. Sepetli vinç üzerine çıkarak hasarlı yerin imarını yapacak kişinin hayati tehlikeye maruz kalmaması için güvenlik prosedürleri eksiksiz olan sepetli vinç sistemlerinin kiralanması lazımdır. Ayrıca evden eve nakliye hizmetlerinde kullanılan sepetli vinçler de bu kriterlere sahip olmalıdır.

Sepetli vinç

Sepetli vinç

Bununla beraber piyasadaki arz ve talep döngüsü de kiralık vinç fiyatlarını etkileyen durumlar arasında yer alıyor. Vinç kiralama süresi de, fiyatları etkileyen bir diğer unsurdur. Birçok kiralık vinç hizmeti veren firma, uzun süreli kiralama işlemleri için daha uygun fiyat çıkarabilir. Aracın modeli, vinç sisteminin özellikleri ve kapasitesi gibi ölçüler de sepetli vinç kiralama fiyatları üzerinde etkili oluyor.

Sepetli Vinç Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sepetli vinç sistemleriyle öncelikli olarak hedeflenen şey; teknik personelin veya yardım elemanlarının herhangi bir hasarın olduğu yüksek yere güvenli şekilde çıkarılmasını sağlamaktır. Bunun söz konusu olabilmesi için sepet sisteminin standartlarının korkuluk standartlarıyla aynı olması gerekiyor. Belden aşağıda duran sepet korkuluklarının personel güvenliği açısından riskli olduğunun bilinmesi gerekiyor. Ayrıca kapı sistemindeki güvenli kilit sisteminin de doğru şekilde çalışıyor olması önem arz ediyor.

Tüm bu hususlarla beraber, sepetli vincin kurulu olduğu araç sisteminin 4 adet sütun bacaklarının bulunması lazımdır. Aracın kaymasının engellenmesi için el freninden çok daha güvenilir sistemi ifade eden bacaklı sistemler aracın yere emin olarak sabitlenmesini sağlıyor. Bu sistem her zaman gerekli olmasa da, özellikle çok yüksek yerlere çıkılmak durumunda kalındığında ve hava muhalefeti sert olduğunda sabitleştiren sistemin kullanılması önemli hale geliyor.

Sepetli vinç çalışma alanı

Sepetli vinç çalışma alanı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.