+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sepetli Vinç Operatör Belgesi

Sepetli Vinç Operatör Belgesi

Her sektörde olduğu gibi vinç araçlarında da operatör belgesine mutlaka sahip olunması gerekiyor. Bu kapsamda profesyonel vinç kiralama firması olarak sepetli vinç operatör belgesi sahip olan eğitimli bir kadro üzerinden hizmet sunuyoruz. Alanında uzman kadrodan temel ve teorik eğitim programları alınmadan sepetli vinç aracı kullanılması söz konusu değildir. Bununla birlikte platform makasları açık bir vaziyette olması durumunda platform kesinlikle yerinden hareket ettirilmemelidir. Platform hareket ettirilmesi mecbur olunması durumunda direksiyon tekerlekleri kesinlikle keskin bir biçimde hareket ettirilmemelidir. Tekerlekler küçük çapta yönlendirmeler üzerinden hareket ettirilmelidir. Platform yumuşak, engebeli alanlarda aktif edilmemelidir.

Sepetli Vinç Yükseltici Eğitimi

Kaliteli sepetli vinç operatör belgesi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Konforlu ve geniş bir alanda sepetli vinç kullanımı konusunda profesyonel ve kurumsal bazdan eğitim hizmetleri sunuyoruz. Sepetli vinç eğitimlerimiz sayesinde profesyonel bir vinç kullanıcısı olabilir ve kusursuz sepetli vinç hizmetlerinde yer alabilirsiniz. Sepetli vinç eğitimi oldukça hassas bir eğitim türü olduğundan bireylerin dikkat etmesi gereken birçok ayrıntılar bulunuyor.

Sepetli Vinç

Sepetli Vinç

Sepetli Vinç Yükseltici Eğitiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kusursuz sepetli vinç operatör belgesi almak istediğinizde firmamız ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Sepetli vinç yükseltici eğitiminde platform firma tarafından belirtilen eğim düzeyi haricinde aktif edilmemelidir. Sepetli vinç aracının üzerine, firma tarafından belirtilen yük potansiyelinden fazla oran uygulanmamalıdır. Sepetli vinç ilgili alanlarda aktif iken aracın ve bireyin zarar görmesine neden olabilecek eylem ve hareketlerden kaçınılmalıdır. Sepetli vinç sürücüleri ayrıca baret, bel bölgesinden korumalı emniyet kemeri, çelik burunlu ayakkabı gibi teçhizatları mutlaka kullanmalıdır. Sepetli vinç aracı ile ilgili bölgede hizmet sunulmadan önce, ilgili bölgede yer alan diğer bireyler konu hakkında bilgilendirilme ve gerekli tüm önlemler alınmalıdır. Sepetli vinç kullanacak olan personelin genel sağlık bakımından kusursuz olmalıdır.

Uykusuzluk, depresyon, panik atak, yetersiz beslenme, ruhsal sorunlar, fiziksel rahatsızlıklar, zihinsel rahatsızlıklar ve benzeri türden sağlık sorunları yaşamamalıdır. Sepetli vinç kullanıcısı ilgili bölgede hizmet sunmadan önce gerekli olan tüm keşifleri önceden gerçekleştirmelidir. İlgili alandaki yükün durumunu, yükün ağırlığını, ilgili alandaki zemin durumunu, sokak giriş çıkışlarını, doğal gaz, elektrik, su durumunu keşif ettikten sonra çalışmalara başlamalıdır.

Sepetli Vinç Nerede Kullanılmamalıdır?

Profesyonel sepetli vinç operatör belgesi alındıktan sonra sepetli vincin kullanılmaması gereken alanlar hakkında da bilgilere sahip olunmalıdır. Sepetli vinç aracının yüksek gerilim hatlarında, elektrik direklerinde, yüksek manyetikli alanlarda tercih edilmesi söz konusu değildir. Bununla birlikte aşırı rüzgârlı alanlarda ve aydınlatma sistemlerinin yer almadığı alanlarda da sepetçi vinç kesinlikle kullanılmamalıdır. Sepetli vinç aracı amacı haricinde yük taşıma, yük indirme, yük bindirme, eşya transferinde kullanılmamalıdır.

Sepetli Vinç Operatör Belgesi Önemi

Oldukça önemli olan sepetli vinç operatör belgesi bu sayede bireylerin kusursuz bir şekilde sepetli vinç kullanmasını sağlar. Bireylerin sepetli vinç kullanımı haricinde, sepetli vinç uygulandığı bölgede nasıl hareket etmesi gerektiği, psikolojik yönden gerekli olan tüm donanımlara ve soğukkanlılığa sahip olması açısından da önem arz ediyor. Sepetli vinç operatör eğitim belgesi alan operatörler eğitim belgesine sahip olmayan vinç operatörlerine oranla daha düşük oranda hatalar yapabiliyor. Ayrıca profesyonel anlamda sepetli vinç hizmeti sunulabilmesi açısından operatör belgesine sahip olunması da olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.

Sepetli Vinç Operatör Belgesi Avantajları

Sepetli vinç operatör belgesi birçok yönden de avantajlar sunar. Firmanın prestij kazanması, güven alması, personelin eğitimli olması sayesinde müşterilerin firmadan gönül rahatlığı içerisinde sepetli vinç hizmeti talep etmesi gibi avantajlar sağlar. Bu sebeple lider vinç firmamızdaki tüm personelimize birebir vinç operatör eğitimleri sunduğumuzdan müşterilerimiz firmamızdan güvenle hizmet talep ediyor.

Sepetli Vinç Operatör Belgesi Fiyatı

Sıradan vinç firmaları aksine sepetli vinç operatör belgesi firmamızdan daha uygun fiyattan temin edebilirsiniz. Alanında uzman olan kadromuz sayesinde kusursuz bir şekilde vinç operatör belgesi sunuyoruz. Teorik eğitimlerimiz ile birlikte görsel ve uygulamalı operatör eğitimleri de sunuyoruz. Personelimize modern eğitim alanı üzerinden sepetli vinç operatör eğitimi sunuyor ve diğer vinç firmalarından farklı olarak daha erken sürede eğitimlerimizi tamamlıyoruz.

Sizler de profesyonel sepetli vinç operatör belgesi almak istediğinizde kurumsal sitemizi ziyaret edebilir veya whatsapp 7/24 destek kanalımızdan iletişime geçebilirsiniz. Sepetli vinç operatör belgesine sahip olduktan sonra ayrıca tercihiniz doğrultusunda vinç kiralama firmamız bünyesinde de yer alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?