+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tarabya Kiralık Vinç

02 Aralık 2018
2 kez görüntülendi
Tarabya Kiralık Vinç

İnsanlık var olduğu günden bu yana nesneleri kaldırıp, bir amaç doğrultusunda taşımaktadır. Endüstri öncesi dönemlerde kaldırma faaliyetleri kas gücü ile yapılmaktadır. Endüstrileşme faaliyetlerinin neticesinde kaldırılacak yüklerin ağırlığı ve iletilmesi gereken mesafeler günden güne artmış ve insan gücü tek başına yetersiz olmaya başlamıştır. Bu amaçla öncelikle basit makara sistemleri tasarlanarak ihtiyaç karşılanmaya çalışılmıştır. Basit makara sistemlerinin de yetersiz kaldığı alanlar çoğalınca vinç sistemleri icat edilmiştir. Vinçler, hidrolik pnömatik sistemleri vasıtasıyla taşınılması çok zor görülen yüklerin bile üstesinden kolayca gelebilmektedir. Günümüzde hızla gelişen endüstrilerde vinç hizmetlerine yoğun bir talep bulunmaktadır. Tarabya kiralık vinç alanında çalışan Canbey Vinç, bu ihtiyaçlara profesyonel ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Kiralama Sürecimiz Nasıl Yürütülüyor?

Firmamız pek çok farklı ihtiyaç ve amaca hitap edebilmek için geniş bir filoyu bünyesinde barındırmaktadır. Filomuz günden güne gelişerek güçlenmektedir. Vinç ile ekonomik ve profesyonelce çalışabilmek için yapılması gereken ilk hamle doğru vincin seçimidir. Firmamız bu konuda müşterilerine uzman personelimizce rehberlik hizmeti sağlamaktadır. Müşterimiz ile görüşülüp, talep edildiğinde vincin kullanılacağı saha incelenerek analizler yapılmaktadır. Müşterimize en uygun vinç alternatifleri listelenerek seçimi konusunda destek olunmaktadır.

Doğru vinç seçiminden sonra taşıma ve kurulum planları oluşturulmaktadır. Tarabya kiralık vinç alanında faaliyet gösteren firmamız işin yapılacağı alanda incelemelerde bulunarak vincin efektif kullanımına müsaade eden kurulum alanının belirlemektedir. Taşıma hattı da belirlenerek operatörlerimize bilgi verilmektedir.

Müşteri Portföyümüz

Hareketli vinç sistemleri, çok amaçlı ve etkili oldukları için pek çok alanda tercih edilmektedirler. Bu alanlardan bazılarını inceleyecek olursak:

İnşaat Firmaları

Şantiyeler pek çok ağır yükün kaldırılma ve iletilme faaliyetinin yürütüldüğü yerlerdir. Bu ağır yüklere örnek olarak: endüstriyel kalıp sistemleri, donatı çelikleri, iş makineleri verilebilir. Özellikle karayolu ve demiryolu inşaatları için vinçsiz çalışma yürütmek mümkün olmamaktadır. Viyadük, köprü gibi sanat yapıları vinçlerimizin omuzlarında yükselmektedir. Bu bağlamda, çeşitli inşaat projelerinde hizmet etmek üzere farklı tonajlarda ve bum uzunluklarında vinçler filomuzda bulunmaktadır. Erişilmesi zor alanlar için çıft kırımlı vinçlerimiz sıklıkla tercih edilmektedir.

Taşımacılık Firmaları

Büyük yükler ile çalışan taşımacılık firmaları bu yüklerin yükleme ve boşaltma işlerinde firmamızı tercih etmektedir. Taşınan malın sigortalı bir şekilde yükleme ve indirme işleri uzman personelimizce hatasız bir şekilde yapılmaktadır.

Organizasyon Firmaları

Özellikle açık hava alan süslemelerinde Tarabya kiralık vinç hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamıza yoğun bir talep bulunmaktadır. Sepetli vinç modellerimiz bu konuda başarılı sonuçlar elde etmektedir. Sepet sistemlerimiz, süslemeyi yapacak personelin güvenle çalışmasına imkan verecek şekilde dizayn edilmiştir. Operatörlerimizin uzmanlığı ile vincin sepeti istenilen noktaya kusursuzca ulaştırılmakta ve işin hızlı yürümesi sağlanmaktadır.

Sadece süsleme işleri için değil, özellikle siyasi parti mitinglerinde mobil görüntü sistemleri oluşturulmasında da başarı ile çalışmaktayız.

Dizi ve Film Setleri

Vinçlerimiz çekim yapılan alanlarda ışık aracı olarak hizmet vermektedir. Işık yönetmeninin talimatları üzerine, vincimize yüklenen ışık istenilen alana milimetrik olarak kurulmaktadır.

Bireysel Müşteriler

Firmamız sadece kurumsal alanda değil bireysel alanda da hizmetlerini sürdürmektedir. Çeşitli alanlarda kaldırma ve yükleme işleri için kiralık vinç ihtiyacı olan bireysel müşterilerimiz, firmamızın iletişim kanalları vasıtasıyla bizlere ulaşabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.