+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tuzla Sepetli Vinç Kiralama

26 Mayıs 2020
2 kez görüntülendi
Tuzla Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli vinç kiralama işlemi günümüzde oldukça yaygın ve artık normal her alanda kullanılabilen bir işlemdir. Bu hizmeti dilediğiniz zaman firmamızdan Tuzla sepetli vinç kiralama istediğiniz saatlerde ve istediğiniz konuda alabilmeniz mümkündür. Sepetli vincin farklı işlerde ve farklı sektörler sektörlerde kullanılıyor olması ne kadar gerekli bir araç olduğunu da ortaya koymaktadır.

Bunun yanında sepetli vincin firmamız tarafından uygun fiyatlarla kiralanabilir olması da sizin için bir avantajdır. Sizin ihtiyaçlarınızla yakından ilgilenen firmamızın sizin hizmetinize sunduğu sepetli vinçler sayesinde uzun zamanlı işleriniz kısa zamana ve yapılması zor işleriniz ise kolay bir hale gelebilmektedir.

Sepetli Vinç Türleri 

Firmamızda sepetli vinçlerimizden 3 farklı tür bulunmaktadır. Bunlardan ilki eklemsiz sepetli vinç ikincisi ise eklemli sepetli vinç üçüncüsü ise kendinden hareket edebilen sepetli vinçtir. Bunların seçimi konusunda müşterilerimize hizmet verirken müşterilerin hangi sepete ihtiyacı varsa o konuda kiralama işlemi yapmaktayız.

Sepetli vinç türleri

Sepetli vinç türleri

Yani müşterilerimize rastgele sıradan sepetleri değil onların kullanabileceği gerçekten verimli bir şekilde faydalanabilecekleri sepetli vinçleri hizmetlerine sunuyoruz. Aynı zamanda firmamız da farklı boyutlarda 20, 30, 40, 50, gibi uzunluklar da bulunan ve bu uzunlukların 85 metreye kadar sepetli vinçlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanı yanında farklı ağırlıkları kaldırabilen ve 480’ne kadar ağırlık kaldırabilen sepetli vinçlerimiz firmamızda hali hazırda bulunmaktadır.

Sepetli Vinci Kullanacağınız Alanlar

Firmamız bu konuda değişik sektörlerde hizmet vermektedir. Bunların başında farklı iş alanları gelmektedir. İnşaat sektörü bugün her alana girmiş olduğundan dolayı sepetli vinçlerimizde hemen hemen her alanda çalışabilen vinçlerimizdendir.

Bunun yanında reklamcılık alanında da sepetli vinçlerimiz  oldukça hızlı ve çok sayıda kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise reklam panolarının asılması işleminin oldukça zor ve gerekli yüksekliğe ulaşmak için bir merdivenden yardım almaktansa bir sepetli vinçten yardım alanın daha mantıklı gelmesidir. Diğer hizmet verdiğimiz alanlardan biri ise temizlik hizmetidir.

Temizlik hizmeti günümüzde evinizin dışından tutun içine kadar her alanda yapılmaktadır. Bu alanların yükseklikleri düşünüldüğünde ise yine  sepetli vince ihtiyaç duyulmaktadır. Sepetli vinç bu alanların tamamında rahatlıkla  kullanılabilen gayet hızlı ve etkin sonuçlar elde edilmesini sağlayan bir hizmettir.

Sepetli Vinç Kiralamanın Avantajları

Sepetli vincin en büyük avantajlarından bir tanesi de maliyet yönünden cebimize fazla zararı olmamasıdır. Tuzla sepetli vinç kiralama sayesinde hem daha uygun fiyata hem de daha kısa sürede işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Ev taşıma durumlarında hassas eşyalarınızın yüksek katlara çıkartılırken kırılmamasını sağlayan vinçlerimiz aynı zaman da insan güvenliğine de büyük önem vermektedir.

Firmamız tarafından kiraladığınız vinçler sayesinde bir iş için 10 kişi tutmaktansa 1 kiralık vinç kiralamanız sizin için maliyet yönünden oldukça faydalı olacaktır. Bunun yanında birde uygun fiyata sepetli vinç kiraladığımız düşünülürse bu sizin için artı bir durumdur.

Firmamızın Hizmet Anlayışı

Firma anlayışı olarak önceliğimiz daima sepetli vinçlerimizi kiralayacak olan müşterilerimizin can güvenliğine önem vermektir. Bunun için kiraladığımız sepetli vinçlerin bakımını a’dan z’ye yapmaktayız. Hele ki bu geçirdiğimiz ve geçirmekte olduğumuz kötü günlerden dolayı sepetli vinçlerimizin her tarafında dezenfekte işlemleri uygulamaktayız.

Sepetli vinç kiralamak isteyen müşterilerimiz ne zaman isterlerse firmamızı ziyaret edip kiralayacakları sepetli vinçlerimizi yakından inceleme ve görme imkânı da bulabilirler. Tuzla sepetli vinç kiralama işlemini müşterilerimizi her ne olursa olsun ne yaşarsak yaşayalım düşünerek yapıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları bizimde ihtiyaçlarımızmış gibi bakıyoruz. Bu sayede onları en iyi şekilde anlayıp ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Bunu profesyonel ekibimizle birlikte işbirliği içerisinde isteyerek yapıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.