+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Vinç Kiralama Hizmetinden Kimler Yararlanıyor?

23 Ağustos 2019
5 kez görüntülendi
Vinç Kiralama Hizmetinden Kimler Yararlanıyor?

Vinçler inşaat çalışmalarında ve çok yüksek yerlerle ilgili çalışmalarda kullanılan ağır makinelerdir. İnşaatlarda binaların yüksek yerlerine yapılması gereken işler vinçler aracılığıyla yapılır. Mesela çok yüksek bir yere taşınması gereken ağır yükler, inşaat malzemeleri vinçler aracılığı ile taşınır. Yol çalışmalarında yüksek bir yere ışıklandırma ya da tabela ve levha asma gibi işlerde de vinç kullanılması gerekir. Vinçler bu alanda geliştirilmiş çok yüksek kapasiteli araçlardır. Hem taşıdıkları yükler hem de çıkabildikleri yükseklikler çok fazladır. İnsanların yetişemediği yerlerde en önemli yardımcılardır.

Vinç Nasıl Kiralanır?

Genel olarak inşaat çalışanları vince ihtiyaç duyduğunda satın almayı tercih etmez. Çünkü vinçler, çok kaliteli, ağır ve maliyeti çok yüksek olan makinelerdir. Genel olarak belirli süreli işlerde kullanılırlar. Bu durumda bir haftalık, 15 günlük ya da bir aylık sürelerde vince ihtiyaç duyulur. Bu süre boyunca bir vinç satın almak yerine bir vinç kiralanabilir. Eğer böyle bir ihtiyacınız varsa deneyimli ve iş makineleri konusunda güvenilir bir firmayla görüşmelisiniz. Firmamız İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasına hizmet veren profesyonel bir firmadır. Her türlü vinci bünyesinde bulundurur. Ayrıca bu konuda uzman operatörlerimiz de size yardımcı olmak için hazırdır. Fiyatlandırma prensiplerimiz, zamanlama ve uzman operatörler konusunda bize güvenebilirsiniz. Böyle önemli bir kiralama konusunda size yardımcı olmak için hazırız. Bize İstanbul’un her yerinden ulaşabilirsiniz. Aşağıda firmamızda yer alan kiralık vinç modelleri konusunda bilgi bulabilirsiniz.

Sepetli Vinçlerin Kullanım Amaçları

Özellikle yol çalışmalarında ya da yüksek binaların inşaatında en çok ihtiyaç duyulan ve en güvenli vinçler sepetli vinçlerdir. Ucundaki sepet mekanizması ile birlikte istediğiniz yüksekliğe göre ayarlanabilen bu vinçler inşaat çalışmalarında iş güvenliğinin sağlanması konusunda en önemli yardımcılardır. Bu vinçlerin üretiminde en kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanılır ve ayrıca dizaynları da özel olarak yapılır. Eğer bir sepetli vinç kiralamak isterseniz en kaliteli vinçleri bulunduran ve gerekli bakımlarını yapan bir firmayla görüşmelisiniz. Firmamız bünyesinde bulunan bütün vinçlerin düzenli olarak bakımı yapılır. Ayrıca bunların kullanabilecek işinde uzmanlaşmış operatörlerimiz de size yardımcı olmak için hazırdır.

Kule Vinçler Nerelerde Kullanılır?

En ağır yükleri taşımak için genellikle kule vinçler kullanılır. Herhangi bir yere sabitlenebilen bu vinçler kendi ayakları üzerinde istediğiniz her türlü yüksekliğe çıkabilir. En yüksek kapasiteye sahip olan vinçler genellikle kule vinçlerdir. Ayrıca yüksekliği çok fazla olan çalışma yerleri için de kule vinçler en uygun olanlardır. Kendi kendisini otomatik olarak kurabilen, tepeli ya da tepesiz kule vinç modelleri vardır. Bu vinçlerde bulunan tırmanma kafesi belirli ekipmanlar yardımıyla istediğiniz yüksekliğe çıkmanızı sağlar. Kule vinçlerin kullanımı konusunda uzmanlarımız yeterince deneyim kazanmıştır. Eğer bu yüksek kapasiteli ağır iş makineleri konusunda risk almak istemezseniz bizim gibi profesyonel bir firmayı tercih edebilirsiniz.

Paletli Vinç Modelleri

Bir paletli vinç neredeyse 160 ton yük taşıyabilir. Bu vinçler de kapasitelerine göre kendi aralarında bir kaç çeşide ayrılır. Sabit vinç modellerine göre çok daha rahat hareket edebilirler. Şantiyelerde daha rahat yer değiştirebilen modeller arasındadır. Bu vinçlerin bir diğer özelliği ise yumuşak bir zeminde hareket edebilmesi ve yüksek yol tutuş kapasiteleridir. Paletli vinçler özel makinelerdir ve böyle bir ihtiyacınız olduğunda kesinlikle bu sektörde en deneyimli ve profesyonel olan firmayla çalışmalısınız. Firmamız böyle bir talebiniz geldiğinde size en iyi şekilde hizmet verebilir.

Mobil Vinç Tasarımları

Bir diğer vinç modeli ise farklı kapasitelerde olan mobil vinç modelleridir. İsminden de anlaşılabileceği gibi bu vinçler çok daha rahat hareket eden ve mobil olarak çalışan vinç modelleridir. Kapasitelerine göre farklı çeşitleri vardır. Mobil vinçler inşaat ve yol çalışmalarında önemli avantajlar sağlar.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Firmamız İstanbul’un her yerine vinç kiralama hizmeti veren ve müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firmadır. Sizin işinizin özelliklerine göre en hızlı sürede hizmet verebiliriz. Alanında yetkin ve uzman operatörlerimiz size vinçlerin kullanımı konusunda da hizmet verebilir. İstediğiniz süreyle bizden vinç kiralayabilirsiniz. Bu konuda sizi memnun etmek ve her türlü ihtiyacınızı karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Bizimle çalışmak isterseniz iletişime geçmeniz yeterlidir. Size en iyi fiyat garantisiyle hizmet vereceğimizden ve profesyonelliğimizden şüpheniz olmasın. Bizimle çalışırsanız herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.