+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Vinç Kiralama İşinde İş Güvenliğinin Önemi

Vinç Kiralama İşinde İş Güvenliğinin Önemi

Dünya genelinde her birçok alanda vinçler kullanılıyor. Kullanılan vinçler için önemli olan güvenliğine dikkat edilmemesi sonucunda da birçok kaza ve hasar haberleri duyuluyor. İş güvenliği açısından vinç kiralama işlemleri yasalara ve kurallara uygun olarak yapılmalıdır. Vinç kiralama işlemleri firma olarak garantili ve kurallara uygun şekilde yapıyoruz. Hem sizlerin hem de çalışanlarımızın güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Vinç kiralama hizmeti veren birçok firmadan farklı olmamamızın ve tercih edilmemizin bir diğer nedeni de bu durumdur. Kiralık vinç ile yapılan işler fazlası ile tehlikeli ve tecrübe isteyen işlerdir.

Biz tüm kadromuzda tecrübe sahibi olan kişiler ile çalışıyor ve her şeyi olması gerektiği ve istenilen şekilde planlıyoruz. Bu işler için el altı kiralama yapan kişi ya da kişiler ile yapılan anlaşmalarınız da herhangi bir can ya da mal kaybı yaşamanız durumunda hiçbir hak talep etme şansınız olmayacaktır. Bu tarz kiralık vinç için yasal yollar ile resmi anlaşmaların yapılması gerekmektedir. Kaldırılan ağırlıklar fazlası ile tehlike oluşturduğu için iş güvenli önlemleri alınarak işe başlanması, zamanında başlayarak zamanında bitmesi için firmamız olarak büyük önem hassasiyet göstermekteyiz. Bütün bu vinç ihtiyacı duyduğunuz hizmetler için detaylı bilgi almak adına bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Vinç Kiralama Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Kiralık vinç ücretlendirmeleri, yapılacak işler, ağırlık, yükseklik ve süre ile ilgilidir. Genel olarak vinç kiralamak isteyen kişi ya da firmalar, neye ihtiyacı olduğunu mail ile bildirir ve fiyat teklifi beklerler. Bu teklifler için biz firma olarak en düşük limitler ile müşterilerimize ulaşmaktayız. Yapılacak işler için aynı vinçler kullanılamaz. Yüksek yerler için asansörlü ve sepetli vinçlerin kullanılması gerekmektedir. Ağırlıkları içinde her vinç farklı olarak üretilmiştir. Her vincin kaldırma kuvveti değişmektedir. Ağırlıklar yükseldikçe fiyatlarda da değişiklikler olmaktadır. Günlük vinç kiralama için yapılan anlaşmalar kısa şekilde biter. Aylık ya da daha uzun süreli kiralamalar için yüz yüze görüşmeler de yapılabilir. Bu görüşmeler ile kullanılacak olan vinçler hakkında kararlar alınarak, ücretlendirmeler belirlenecektir.

Vinç Kiralama

Vinç Kiralama

Şahıs Olarak Çalışma Hakkı İsteyen Kişilere Güvenmeyin

Birçok ilanda ve yayında görüldüğü gibi bir vince sahip olan kişiler bu işler için kendilerinin tercih edilmesini istiyor. Tercih sebebi olmak adına da daha az bir ücretlendirme yapıyor. Fakat bu durum son derece tehlikeli bir durumdur. Vinç kiralama yapar iken, firmamızdan kullanıcı da talep edebilirsiniz. Vinçler farklı şekillerde yönlendirilen makinalardır. Bu neden ile taşıma ve sürme işlemleri için kullanıcıda temin edebiliriz.

Her personelimizde olduğu gibi kullanıcılarımızın da tecrübeli olduğunu belirtmek isteriz. Bu durum tehlikeli bir durumdur. Maddi ve manevi kayıpların yaşanmaması adına mutlaka tecrübeli kişiler ile çalışılması gerekir. El altı ve izinsiz olarak bu işi yapmak isteyen kişiler ile yapılan anlaşmaların sonuçlarında duyulan can ve mal kayıpları herkes tarafından bilinir. Bu neden ile tecrübe sahibi, işinde güvenliğe önem veren ve kurallara uygun olarak çalışan firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Tüm talep ve beklentilerinizi karşılayabileceğimizden şüpheniz olmasın.

Vinç Kiralama Yapar İken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kiralık vinç için yapılan araştırmalar da dikkat edilmeyen ilk husus ağırlıktır. Kaldırılacak olan platformların ağırlığı oldukça önemlidir. Her vincin kaldırma gücü farklıdır. Kalkacak platformların vinç kapasitesinden az ya da fazla olması beklenmeyen sorunlara yol açacaktır. Bu neden ile kaldırılacak olan ve yerleştirilecek olan ürün ve malzemelerin ağırlıkları hakkında bilgi sahibi olarak vinç kiralama yapılması gerekmektedir. Bu durumun yanı sıra, bir diğer husus ise güvenliktir.

Kaldırılması planlanan malzemelerin gerekli ve olması gereken şekilde vince bağlanması gerekmektedir. Bu işlem için kiralanacak olan vinçlerin tam teşkil olması gerekir. Son olarak ise, tecrübeli çalışanların olması gerekmektedir. Her iş için aksilik payı mutlaka vardır. Bu neden ile bu alanda değil her alanda tecrübe sahibi olan kişiler ile çalışmak çok daha doğru olacaktır. Kiralık vinç hizmetleri için mail ya da telefon ile bilgi alabilirsiniz. Firma olarak hem yasal hem de güvenli bir hizmet verdiğimizi referanslarımızdan da öğrenmeniz mümkün olacaktır. Hem maddi hem de manevi kayıplar yaşanmaması adına firma olarak en küçük detaylara dahi dikkat ederek çalışmaktayız. Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.