+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Vinç Kiralama Sektöründe Yerimiz

12 Ocak 2020
1 kez görüntülendi
Vinç Kiralama Sektöründe Yerimiz

Uzun yıllar büyük bir emek ve çaba harcayarak sektördeki vinç kiralama ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamanın haklı gururunu yaşayan firmamız, İstanbul ilinin bütün ilçeleri başta olmak üzere çevre illere hizmet sunmaktadır. Vinç kaldırma hizmeti birçok farklı sektöre hizmet etmektedir. Bunların başında inşaat,endüstri ve nakliye sektörleri gelmektedir. Bugüne kadar büyük bir ciddiyet ve sorumluluk dahilinde yürüttüğümüz vinç kiralama hizmetlerimizdeki tüm operasyonları gününde ve saatinde teslim ederek, kontrollü risk yönetimi sayesinde güvenli bir şekilde çalışmaktayız.

Sahadaki Öngörülebilir Risklere Önlem Alıyoruz

Vinç kaldırmanın öngörülebilir tüm risklerini analiz eden teknik personelimiz, sahada da ön araştırma yaparak vinçlerimizin ve forkliflerimizin çalışma anında karşılaşabilecekleri engelleri ve sorunları ortadan kaldırmaktadır. Risk yönetimi konusunda sektördeki diğer firmalara da bu konuda öncülük etmekteyiz. Firmamızdan kiralık vinç hizmeti aldığınızda, vincimiz, operatörümüz ve saha sorumlumuz da işin yapılacağı alanda görev almaktadır. Vinçlerimiz çalışırken olası arızaların ve kazaların önüne geçilebilmesi için bu saha çalışması firmamız açısından önemlidir. Vinç kollarına ve kaldırma sepetlerine müdahale edebilecek ağaç, elektrik teli, malzeme ve ekipmanların çalışma alanından uzaklaştırılması iş sağlığı ve güvenliği açısından önem verdiğimiz bir konudur.Bu sayede risklerin de ortaya çıkmadan ortadan kaldırılması sağlanmış olmaktadır.

Kiralık Vinç

Kiralık Vinç

Vinç Operatörlerimizin Tecrübelerinden Yararlanın

Vinçlerimiz görevlerini yapacakları sahaya firmamızın araçları ile getirilir. Yolda gerekli güvenlik önlemleri,trafik izin belgesi ve çalışma belgeleri bulunur. Hiçbir makinemiz kayıt dışı değildir. Aynı zamanda her kiralık vinç için bir operatörümüz görevlendirilir.Operatörlerimizin tümü iş makinesi kullanmaya ehliyetli ve uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş çalışanlarımızdan oluşur. Her türlü yeterli pratik ve teorik bilgiye sahip olan operatörler sanayi malzemeleri, ürünler, parça ve daha birçok malzemeyi vinçle kaldırma ve yükleme konusunda gerekli deneyime sahiptir. Vincin çalışması sırasında kendi güvenliğinin yanında, çevre güvenliğinin de sağlanması için gayret gösterirler ve iş sahibinin herhangi nedenden dolayı zarar görmemesine özen gösterirler. Bu özen ve gayretlerimizle sektörümüzde lider ve en çok tercih edilen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Güvenli Çalışma Sistemi

Vinçlerimizin görevlendirildiği her iş bizim için öncelikle ve özel işlerdir. Bugüne kadar hiçbir işimiz yarım kalmamış ve eksik iş teslim edilmemiştir. Gerektiğinde arızalanan kiralık vinç veya liftlerimizin yerine, makine parkımızda bulunan diğer makinelerimiz görevlendirilmektedir. Her işimizin güvenli bir şekilde yapıldığından emin olmak isteriz ve gerekli dikkati ve özeni göstermek için iyi bir planlama sistemine sahibiz. Gerektiğinden karmaşık ve zor alanlardan kaldırma ve yükleme işlemlerini de gerçekleştirebiliriz. Daha küçük ve dar alanlara girebilen ve çalışan vinç ve liftlerimiz de bulunmaktadır.

 Saha ve Çevre Güvenliğinin Sağlanması

Canbey Vinç olarak bütün işlerimiz belirli bir plan dahilinde yürütülmektedir. Vinçlerimizin düzenli bakım ve onarımları yapılmakta ve sürekli çalışır vaziyette tutulmaktadır. Kaldırılması ve yüklenmesi istenen işler için en uygun vincin sahaya getirilmesi ön araştırma yapmaktayız. Hangi vincin seçilmesi ve kapasitesinin ne olacağı konusunda iş sahipleriyle birlikte çalışmaktayız. Kollu ve sepetli vinçlerimizde güvenli askıların yanında, sinyalizasyon sistemleri de bulunur. İş sırasında kullanılacak diğer malzeme ve ekipmanlar tarafımızdan karşılanır.

Sahada görevlendirilen saha sorumlusu işin başından sonuna kadar vincin doğru işi yapması, zamanında işin tamamlanması ve gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasından sorumludur. Vincin veya forkliftlerin izinsiz çalışması ve kullanımı önlemek için gerekli yetkiye sahiptir. İş analizleri, planlar ve operasyonun yürütülmesi ile verimli ve güvenli vinç hizmetlerimizden sektörde diğer paydaşlarımızın da yararlanması için çalışıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.