+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenilenen Araç Filosu İle Canbey Vinç Daha Güçlü

Yenilenen Araç Filosu İle Canbey Vinç Daha Güçlü

Sanayinin ve ekonominin gelişmesinde etkili olan, özellikle büyük sektörlerin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayan Canbey vinç hizmetleri, yeni ve etkili araç kategorisiyle gelişmeye devam etmektedir. Konusunda uzman çözüm seçeneklerini her zaman için tercih eden Canbey vinç, hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için, gerekli bütün önlemleri almaya devam etmektedir. Pahalı olan bu araçları, uygun kiralama seçenekleriyle elde ederek, istediğiniz etkili çözümleri elde edebilirsiniz.

Kiralamada saatlik, günlük veya haftalık gibi seçenekler değerlendirilebilir. Tonaj olarak oldukça ağır olan birçok yük ve eşya, Canbey vinç hizmetleri kategorisinde kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Vinç hizmetleriyle, birçok sektör hızlı işlemektedir. Baz sektörler etkili vinç hizmet i olmadan, çözüm üretememektedir. Bu önemli işte, etkili araç seçenekleriyle ve konusunda profesyonel eleman kategorisiyle, çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Hizmette Güncel Çözüm

İnsan gücü ile taşınmayan birçok yük, kolay bir şekilde vinçlerle taşınmaktadır. Fonksiyonel bakımından oldukça farklı özelliklere sahip birçok araç, vinç kiralama kategorisinde sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir. Sağa, sola, geriye, öne, aşağı ve yukarı yön özelliklerine sahip bu araçlarla, yüzlerce ton ağırlığına sahip devasa bloklar, sorunsuz bir şekilde taşınabilmektedir. Sabit özelliğe sahip vinçler, fabrikalarda ve imalathanelerde kullanılmaktadır. Mobil vinçler ise lastiklidir ve yükün istenilen yere taşınmasını sağlamaktadır. Paletli vinç kiralama seçenekleri ise lastikli araçların kullanılamadığı yerlerde kullanılmaktadır. Teleskopik ve kule vinçler, köprü, yol ve inşaat sektöründe, dev blokların taşınmasında kullanılmaktadır. Vinç kiralama kategorisindeki bu devasa araçlar, oldukça güçlüdür. Hidrolik ve elektrik özelliğine sahip vinçlerle, ağır yüklerin taşınması, bizim için problem teşkil etmemektedir.

Vinç Ehliyeti ve Kullanım Tecrübesi Önemlidir

Meslek Standardı Belgesi yani vinç operatör ehliyeti, on beş günlük kurs sonucunda verilmektedir. Temel bilgilerin öğretildiği ve vinç kullanımının pratik bir şekilde gerçekleştirildiği kurs, eleman kategorisinin en önemli konusudur. Tecrübeli eleman seçenekleriyle çözüm üreten vinç kiralama sektöründe hizmet veren firmamız, ehliyetli ve tecrübeli elemanları her zaman için tercih etmektedir. İş aracı kategorisinde oldukça önemli olan kiralık vinç seçenekleri, aradığınız kaliteli çözümleri bir araya getirmektedir. Her vincin farklı ehliyeti vardır. Yani bir vinç ehliyeti ile bütün vinç araçlarını kullanamazsınız.

Firmamız, her vince özel operatör seçenekleriyle, güvenli taşıma hizmet i sunmaktadır. Sepetli özelliklere sahip olan, kurtarma, tamirat, bakım ve onarım gibi kategorilerde tercih edilen kabinli vinçleri de kiraya vermektedir. Kapasite bakımından oldukça kaliteli özelliklere sahip İstanbul vinç kiralama araçlarımız, bakımlıdır. Tonaja göre sınıflandırılan araçlarımızda, aradığınız bütün özellikler bir arada bulunmaktadır. Ölümle sonuçlanan birçok vinç kazası, bu kategorideki iş güvenliğinin önemini ortaya koymaktadır.

Kiralama Seçenekleri

Bu araçların kiralanmasında en önemli husus, vinçlerin kullanım özellikleridir. Vinçlerin özellikleri, kiralama seçeneklerinin oluşmasında etkilidir. Kiralık vinç hizmetleri kategorisinde, saatlik, günlük ve aylık kiralama kategorisi tercih edilmektedir. Eleman maaşı, araç bakımı, araç vergisi ve sigortası İstanbul vinç kiralama firmamıza aittir. 80 metreye kadar taşıma kapasitesine sahip sepetli vinçlerimiz, tamirat, bakım, onarım ve kurtarma işlemlerinde tercih edilmektedir. Teknik çözümlerin yanı sıra, resmi prosedür konusunda gerekli önlemleri alan elemanlarımız, söz verilen zamanda iş teslimatı gerçekleştirmektedir.

Sepetli Vinç

Sepetli Vinç

Modelli vinçlerimiz, İstanbul vinç kiralama sektöründe hizmet veren filomuzun en önemli seçenekleri arasında yer almaktadır. Eski araçları kademeli olarak filodan çıkaran şirketimiz, her zaman etkili araçlardan oluşan filo ile hizmet vermeye devam etmektedir. Vinç kazaları kategorisinde çözüm üreten şirketimiz, hizmette her zaman kaliteyi tercih etmektedir. 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile istediğiniz hizmet çözümlemelerini, problemsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Takım anlayışına sahip ekibimiz, görev kargaşası yaşamadan, gerekli önemleri alarak, sorunsuz kiralık vinç hizmeti sunmaktadır. Vinç hizmetlerinde aradığınız kaliteli hizmet anlayışını, etkili bir şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Dört mevsim çözüm seçenekleriyle vinç hizmetlerinde aradığınız çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Ekonominin bel kemiği olan kiralık vinç hizmetleri, kiralama avantajlarıyla ve uygun fiyat seçenekleriyle, bütün sektörler için etkili çözüm yöntemlerini bir araya getirmektedir. Her zaman etkili çözüm gerektiren bu sektörde, bakımlı araç, profesyonel sürücü, başarılı çalışma planı ve zamanında iş teslimatı, sektörel başarının en önemli seçenekleri arasında yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.