+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Zeytinburnu Vinç Kiralama

Zeytinburnu Vinç Kiralama

Zeytinburnu Kiralık Vinç

Vinçler özellikle inşaatlarda kullanılan ağır iş makineleridir. Hem taşıdıkları yük hem de kendi ağırlıkları ve ebatları büyüktür. Bu yüzden vinç ihtiyacı duyulduğunda satın almak yerine kiralamak daha çok tercih edilir. Firmamız vinç kiralama konusunda tecrübelidir ve uzun bir zamandır Zeytinburnu kiralık vinç hizmeti vermektedir. Herhangi bir vinç kiralama işiniz olduğunda bizim gibi profesyonel bir firmamıza başvurmalısınız.

Vinçler ve İş Güvenliği

Vinçler kullanım alanları ve taşıdıkları yükler açısından riskli yerlerde çalışmak için tercih edilir. En çok vinç kullanılan alanlar inşaatlar, köprü ya da baraj inşaatları, alışveriş merkezleri, maden ocakları gibi yerlerdir. Alışveriş merkezinde ya da herhangi bir yerde yüksek bir yere bir şey asmak için vinç kullanılabilir. Diğer inşaat alanlarında ise hem yükseğe bir şey kaldırmak hem de taşımak için vinç kullanılması gerekebilir. Bunların hepsi uzman kişiler tarafından yapılması gereken işlerdir. En ufak bir dikkatsizlik ya da ihmal çok kötü sonuçlara yol açabilir. Bizim bütün çalışanlarımız iş konusunda deneyimli ve eğitimlidir. Zeytinburnu kiralık vinç konusunda aramanız gereken firma biziz. Bu konuda en profesyonel ve kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Vinç Operatörleri

Vinçleri kullanmak için alanında yetkin olan operatörler gereklidir. Çünkü çalışma sırasında olası bir sorunla karşılaşıldığında deneyimli ve gerekli eğitimi almış olan bir operatör çok hızlı bir şekilde karar verebilir. Bu konuda iş ve işçi güvenliği açısından en önemli ve hassas konudur. Herhangi bir çalışana zarar gelmemesi ve yapılacak olan işin kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlanması için elimizden gelen en yüksek çabayı gösteririz. Vinç hizmeti vermek için bütün bu sorumluluğu almanız gerekir ve Zeytinburnu kiralık vinç hizmeti veren firmamız gereken sorumluluğu alabilecek bir yetkinliğe sahiptir.

Yük Taşıma Kapasitelerine Göre Vinçler

Vinçler ağır yük taşıyabilme özelliklerine göre halatlı ve hidrolik halatlı vinç olmak üzere ikiye ayrılır. Bunlar en çok köprü ve baraj inşaatı gibi yerlerde kullanılır. Aralarında teleskobik vinç ya da kurtarıcı vinç gibi çeşitleri vardır. Bazıları özel bir çekiciye ihtiyaç duymaz ama bazıları için bu gereklidir. Hareket etme özelliklerine göre ise sabit vinçler, paletli vinçler ve lastik tekerlekli vinçler olmak üzere farklı vinç çeşitleri bulunur. Taş ocağı ya da maden ocağı gibi yumuşak zeminler için daha çok paletli vinç tercih edilir. Fabrika, liman ya da tersane içinse en çok sabit vinç kullanılır. Firmamızdan her türlü vinç kiralayabilirsiniz ve hepsini kullanabilecek ve hepsi hakkında ileri bir bilgi düzeyine sahip olan çalışanlarımız hizmetinizdedir. Zeytinburnu kiralık vinç konusundaki her türlü ihtiyacınız için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.

7/24 Kesintisiz Hizmet

İstediğiniz her zaman bize ulaşabilirsiniz. İsterseniz telefonlar isterseniz internet üzerinden bizi aradığınızda çok kısa bir sürede size geri döneriz.  Firmamız bütün aramalarınız değerlendirir ve ihtiyacınız olan kaliteli hizmeti vermek için en kısa sürede harekete geçer. Hem çalışma öncesinde hem de çalışma sonrasındaki bütün aramalarınız, fikirleriniz ve görüşleriniz bizim için mühimdir. Hepsini dikkate alırız, kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye çalışırız. Hem ekipmanlarımız hem de çalışanlarımız açısından yenilenmek bizim önem verdiğimiz bir konudur. Ağır işlerde kullanılacak olan vinçlerin bakımı ve onarımı konusunda hiçbir ihmale yer vermeyiz. Özen, kalite ve kesintisiz bir hizmet anlayışı bizim ilkelerimiz arasındadır. Müşterilerimizi memnun etmek ve her türlü görüşlerini değerlendirmek için çalışıyoruz.

Vinç Kiralama Konusunda Önemli Noktalar

Zeytinburnu kiralık vinç konusunda bizi aradığınızda yapılacak olan işe göre makine ve operatör seçimi yaparız. Operatörlerimiz bugüne kadar pek çok farklı alanda çalışmıştır ve gerekli olan çalışma koşulları konusunda tecrübe kazanmıştır. Profesyonellik ve kalite inşaat işlerinde en gerekli olan konulardır. Firmamız ikisine de sahip olan bir kadroyla hizmet verir. Gerek çalışma sırasında gerekse de çalışma sonrasında müşterimizin memnun olması bizim önem verdiğimiz bir konudur. Dolayısıyla bizimle çalışırsanız en kısa sürede her türlü işinizi tamamlayabilir ve memnun kalırsınız. Vinç kiralamak için güvenilir ve profesyonel bir firmaya ihtiyacınız olduğu takdirde sadece bir telefon uzaklığındayız ve her zaman ve her türlü koşulda hizmet vermeye hazırız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.