+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beykent Vinç Kiralama

Beykent Vinç Kiralama

Canbey vinç kiralama olarak Beykent vinç kiralama ve Beykent sepetli kiralık vinç, Beykent İstanbul vinç kiralama hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Siz de Beykent bölgesi olarak bu hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beykent vinç kiralama hizmetimiz inşaat sektörlerinde en çok ihtiyaç duyulan iş makinesi olmakla birlikte Beykent bölgesinde her geçtiğimiz gün artmakta olan konut sayıları ile de binaların yapım aşamasında çok önemli başarılara imza atmaktadır. Firmamızın makine parkurunda bulunan kiralık vinçlerimiz ve sepetli vinçlerimiz sektörün çalışmalarında çok büyük bir öneme sahip olmuştur.

Beykent İstanbul Kiralık Vinç

Beykent bölgesinde yaptıracağınız Beykent vinç kiralamanın en önemli özelliği kaldıracakları malzemeleri makineleri araçları ve yükleri kendi kasalarının içerisinde taşımasıdır. Kamyonların üzerine monte edilmiş olan hiyap vinçlerimiz bir yerden başka bir yere giderken çok fazla sorun çıkarmamaktadır. Taşıma alanında bu kiralık vincimizi baz alırsak yüksek performanslı bulunmasa dahi alanında manevra yeteneği ile inşaat sektörünün en çok tercih edilen iş makinelerinin arasında yer almaktadır.

Beykent vinç kiralama hizmetlerimiz 5 ton kaldırma kapasitesinden 80 ton kaldırma kapasitesine kadar ağır yüklerinizi sorunsuz şekilde kaldıracağı için ilk tercih sebebi olmuşlardır. Beykent kiralık vinçlerimiz diğer iş makinelerimizden farkı daha hızlı olmaları ve katlanarak yük içerisinde bom sürme özelliğinin olmasıdır öbür yandan ele alacak olursak kiralık vinç hizmetlerimizde hem dikey olarak hem de yatay olarak çalışmalarınız Sürdürülebilir Kapalı alanlar içerisinde aynı şekilde verim alabilirsiniz.

Beykent Sepetli Vinç Kiralama

Firmamız Beykent vinç kiralama ve Beykent kiralık vinç hizmetlerine dışında kiralık sepetli vinç kiralama hizmeti de vermektedir. Beykent sepetli vinç kiralama hizmetlerimizde binalarımızın yüksek kısımlarını ulaşmanızı sağlayacak olan sepetli vinçlerimizde 20 metreden 75 metre yüksekliği çıkabilecek iş makinelerimiz makine parkurumuz da bulunmaktadır. Siz de Beykent kiralık sepetli vinç hizmetinizi bizden almak istiyorsanız hemen müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek tarafınıza sunduğumuz eşsiz avantajlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Beykent kiralık sepetli vinç hizmetimizde saatlik, günlük, haftalık olarak çalışabileceğiniz gibi aynı zamanda aylık olarak da çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz. Seri hareket edebilme özelliğinin olması nedeniyle işlerinizi hızlı bir şekilde bitirip sizlere teslim edeceğiz yaptıracağınız işlerinizde firma yetkilisi tarafından size en uygun olan sepetli vincimizi gönderdiğiniz takdirde iş makinemizi kullanacağınız saat ve kullanım alanına göre fiyatlarımız en uygun şekilde sizleri bildirilmektedir. Beykent sepetli vinç hizmetlerimiz film ve dizi çekimlerinde de kullanılmaktadır. Film ve dizi çekimlerinde görüntü desteğini en iyi şekilde alabilmek ve ışık açısını ayarlayabilmek için yüksek kısımlardan kameraman arkadaşların çekim yapması gerektiği için kiralık sepetli vinçlerimiz tercih edilerek çalışmalar düzgün şekilde iş güvenliği ile tamamlanabilmektedir.

Beykent kiralık sepetli vinç hizmeti 75 metre yüksekliğe kadar ulaşabilecek iş makinelerimizdendir. Bu durumda sadece inşaat alanını değil taşımacılık alanında da Beykent bölgesinde tercih edilen firmalardan ilk sırada yer almaktayız. Sepetli vinç kiralama hizmetlerimizde müşterilerimizi kolay çalışma alanları yaratıyor ve daha kullanışlı bir şekilde vinç kiralama hizmetimizde tarafınıza sunuyoruz.

Canbey vinç ailesi olarak her geçen gün sizler tarafından daha çok tercih sebebi olmuş olan firmamız iş makinelerimizin  tamamını da size ulaştırmak için gerekli çalışmaları en iyi şekilde takip etmekte ve makine parkurunda ki araçları da her geçen gün yenileyerek siz değerli müşterilerimizin hizmetlerini karşılamak için bütün gerekli çalışmaları tam ve donanımlı bir şekilde yapıp sizlere teslim etmektedir. Beykent bölgesi olarak siz de bizimle iletişime geçerek kiralama hizmetlerimizden sorunsuz şekilde yararlanabilirsiniz.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.