+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sepetli Vinç Kiralama

Anasayfa » Sepetli Vinç Kiralama

Kiralık Sepetli Vinç

İhtiyacınız olan kiralık sepetli vinç için günün her saati bizi arayabilirsiniz. İşlerinizin boyut ve büyüklüğüne bakılmaksızın tercih edebileceğiniz firmamızda, dilediğiniz her an ihtiyacınızı karşılayacak ölçülerde kiralık vinç ve makaslı platform bulabilirsiniz. Canbey Vinç Kiralama İstanbul’ un bir ucundan diğerine vinç kiralama, kaldırma ve makaslı platform hizmetleri sağlayıcısıdır. Alanımızdaki uzmanlar olarak, projelerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için Türkiye’de taşınabilir vinçlerin en modern ve geniş filolarından biriyle size yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda mümkün olan en iyi kiralık vinç hizmetini sunmaya çalışıyoruz. Misyonumuzun bir parçası olarak, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ve hak ettikleri detaylara ve hizmetlerin üzerinde dikkatle duruyoruz. Misyonumuz Basit: Size en iyi ve en güvenli Vinç Operasyonunu sağlamak. Canbey Vinç, olağanüstü güvenlik standartları ve üstün performans anlamına gelmektedir. Bunu sağlamak için araştırma ve geliştirmeye büyük yatırım yapıyoruz. Bu çalışmanın odak noktası, müşteriye sağlanan faydaları sağlamaktır.

Canbey Vinç’teki yaşam tarzını, çevre üzerindeki etkimizi azaltarak ve kullanım alanındaki veya etrafındaki potansiyel tehlikeleri analiz etmeyi ve azaltmayı taahhüt ederek teşvik ediyoruz. En fazla inşaat alanlarında kullanılan ve tercih edilen vinçlerin insan gücünün yetişemediği her alanda; pratik ve hızlı şekilde kullanılarak işleri kolay hale getirmesi işlevselliğinden dolayı tercih ediliyor. Sepetli vinç sınıfındaki türler de ağır malzemelerin yüksek yerlere nakil edilmesi sırasında oldukça önemli bir işlev ortaya koyuyor.

Sepetli vinç kiralarken aman dikkat edin!

Sepetli vinç veya diğer vinç sınıfına giren araçların kiralanması hususlarına dikkat edilmesi gerekiyor. Vinç sağlayıcı firmanın araç bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırması önem arz ediyor. Bunun yanında, vinç için dizayn edilmiş aracın güvenlik standartlarına uygunluğu kontrol edilmelidir. İş güvenliği açısından yere sabitlemeyi sağlayan 4 sütün ayaklarının olması ve kontrol sistemlerinin hidrolik olması önemli güvenlik prosedürleri arasında yer alıyor. Ayrıca vincin kullanacağı yerde de bir dizi güvenlik tedbirlerinin alınması gerekiyor. Özellikle ağır tonajlı yüklerin taşınacağı mahalde işçi veya yola yakın bir yerse vatandaşların güvenliğinin sağlanması önem arz ediyor.

Sepetli vinçler ne için kullanılıyor?

Sepetli vinç kiralama sistemlerinin en çok kullanıldığı sektör, inşaattır. Daha farklı sektörler için de kullanılabiliyor. Özellikle ağır tonajlı eşyaların taşınmasında veya yüksek yerlerdeki arızaların giderilmesi için asansör sistemi olarak işlev görebiliyor. Sepetli vinç ihtiyacınıza göre değişiklik göstermekle beraber 150 metreye kadar uzanabilen vinç sistemleri vardır. Bu sistemler sayesinde yüksekliği ne olursa olsun arızalı bir elektrik telinin veya yük taşınması gereken bir kata çıkılabiliyor.

Neden sepetli vinç kiralamalısınız?

İşlevsellikleri açısından 19. yy’dan beri inşaat sahalarında kullanılan vinçlerin çok farklı üretimleri gerçekleştirilerek, büyük gökdelenlerin inşaatlarının mümkün olması sağlanmıştır. Kullanım imkanları açısından oldukça geniş bir yelpaze sunan sepetli vinç sistemleri; insan unsurunun yetişmesinin imkansız olduğu alanlara erişimi mümkün kılar. Taşıma kapasitesi sayesinde yük ve benzeri malzemelerin kolay bir şekilde yüksek yerlere transferi için de kullanılabilir. Yine bu bir çok kullanım alanı olan sepetli vinçler İstanbul dış cephe temizliği işlerinde de faal olarak kullanılmaktadır. Firmamızda görev yapan tüm operatörlerimiz işinin ehli ve sertifikalıdır. Kurulduğu günden bu yana hiç bir kazaya karışmayan operatörlerimiz düzenli olarak sağlık taramasından geçmektedir. Sepetli vinç ile işlerini yapmak zorunda olan tüm sektörlerdeki firmaların her zaman hizmetindeyiz.

Araç filomuzda vinçlerin sepetli, sepetsiz tüm modellerinin bulunması nedeniyle geniş bir ihtiyaç ve müşteri ağına hitap ediyoruz. Başta inşaat firmaları olmak üzere, reklam sektörü, dizi, sinema sektörü, organizasyon firmalarına kadar tüm sektörlere kiralık vinç hizmeti veren sepetli vinç kiralama şirketimiz nitelikli araç filosu, uzman operatörleri ve hesaplı fiyat avantajlarıyla müşterilerine ulaşmaktadır.

Ticari ve endüstriyel alanlarda uygun maliyetli çözümler için vinç kiralama şirketimiz, gelişmiş güvenlik, zamanında teslimat, verimlilik, kalite ve deneyim ilkelerine bağlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kiralık vinç işini; inşaat sahaları, limanlar, her çevre şartı ve her iş sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda yapıyoruz. Güncel Sepetli vinç kiralama fiyatları sitemizde yayınlanıyor. Sepetli vinç konusunda sektörde önemli bir yerde bulunan Canbey Vinç, müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Sektördeki tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip eden firma, İstanbul’da sepetli vinç kiralama hizmeti vererek adından sıklıkla söz ettirmektedir. Müşteri memnuniyetine dayalı çalışmaları sayesinde kurulduğu günden bu zamana sepetli vinç ile birçok işlemi güvenli ve kolay bir biçimde gerçekleştiren firma, müşterilerine hem zamandan hem de nakitten tasarruf etme imkanı sağlamaktadır.

Mobil vinç kiralama hizmeti veren birçok firma, değişik alanlardaki problemlere çözüm önerisi sunabilmesi nedeniyle daha işlevsel görülmektedir. Kamyonlara monte edilebilen bu vinçler aynı zamanda ayrıca iş makinesi olarak da sektörde bulunmaktadır. Hiyap adı da verilen mobil vinçler, hareketli olmaları nedeniyle en çok tercih edilen vinç çeşitleri arasında bulunmaktadır. Mobil vinçler kaldırma işlemlerini oldukça basit hale getirmektedir.

Vinç Kiralama Fiyatları

Firmamız sizlere uygun fiyatlar ile hizmetler sunmak gayesi ile çalışmaktadır. Ancak, hizmetlerimiz ucuz olarak tanımlanabilecek kalitede değildir. Hizmet standartlarımızın en üst seviyede tutulabilmesi için gerekirse kar oranımızı azaltıyor, ancak kaliteyi azaltıcı etkenlerden olan maliyet kısıtlamalarına asla sıcak bakmıyoruz. Bizim için doğru sonuçlar, belli miktarlarda maliyeti gerektiren yatırımlarla mümkündür. Doğru sonuca ulaşırken, kalitesiz ekipman ve düşük standartlardaki hizmet sunumunun pek çok problemi ortaya çıkaracağının ve alınacak servisin yeterli tatmini sağlayamayacağının bilincindeyiz. Ucuz hizmetler sunarak daha çok para harcamanıza ve zaman kaybetmenize yol açmak yerine, yüksek standartlarda kaliteli bir sunum ortaya koyarak, makul maliyetlerle sorunsuz hizmetler sunmayı tercih ediyor, bu noktada üzerimize düşen maliyet yüküne katlanarak uzun vadeli düşünüyoruz.

Kiralık Sepetli Vinç Hizmeti Verdiğimiz İstanbul İlçeleri

Arnavutköy, Ataşehir, Kiralık Sepetli Vinç Avcılar, Kiralık Sepetli Vinç Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü sepetli vinç, Beyoğlu, Kiralık Sepetli Vinç Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kiralık Sepetli Vinç Güngören, Kiralık Sepetli Vinç Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Kiralık Sepetli Vinç Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Kiralık Sepetli Vinç Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu. Gebze ilçesinde de kiralık vinç ve sepetli vinç kiralama hizmetleri