+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları

Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları

İş yerleri İçin Sepetli Vinç Kiralama Kolaylığı

Günümüzde inşaat ve yapı sektöründe yüksek binalar önemli bir yerde bulunmaktadır. Şehir hayatının doğal dokusu haline gelmiş olan yüksek binalar pek çok problemi de bünyesinde taşımaktadır. Fakat teknolojinin gelişmesiyle birlikte de kaliteli çözümler bu problemler adına sunulabilmektedir. Bu noktada devreye girmekte olan Can Bey vinç firması birbirinden kaliteli sepetli vinçler ile beraber İstanbul halkına hizmet sunmaktadır. Sepetli vinç kiralama fiyatları son derece ekonomik seviyelerde tutularak her türlü firmanın ve sektörün bu kaliteli hizmetten istifade etmesi sağlanmaktadır. Sepetli vinçler farklı yüksekliklere tırmanabildiğinden dolayı insan gücünün devreye girmekte olduğu pek çok sahada talep edilmektedir. Özellikle yüksek binalarda yapılması gereken bütün işlemlerde sepetli vinç kiralama opsiyonundan faydalanılmaktadır. Ayrıca Can Bey vinç tarafından belirlenmiş olan kiralık sepetli vinç fiyatları yüz güldüren seviyelerde yer almaktadır.

Sepetli vincin en çok kullanıldığı sektörler genellikle temizlik firmalarıdır. Temizlik firmaları yüksek binalara ulaşabilmesi için mutlaka kurum tarafından sunulmakta olan sepetli vinçlerden istifade edilmelidir. Ayrıca boya sektöründe de yüksek olan yapıların boyanabilmesi sıvanmasının gerçekleştirilmesi yine sepetli vinç opsiyonuyla yerine getirilmektedir. Ayrıca montaj ve tamir işlemlerinde klima uygulamalarında çeşitli tadilat çalışmalarında yine sepetli vinç kullanılabilecek olan en güvenilir ekipman olarak ön plana çıkmaktadır. Bu noktada sepetli vinç kiralama fiyatları uygun seviyelerde olduğu için birçok sektör kiralama uygulamasına yönelmektedir.

Farklı Boyutlarda Sepetli Vinç Çözümleri

Can Bey vinç firması tarafından çeşitli endüstriyel tesislerin ve sanayi kurumlarının veya hizmet sunan işletmelerin faydalanabilmesi için son derece ekonomik olarak belirlenen sepetli vinç kiralama fiyatları her bütçeye hitap etmektedir. Ayrıca geniş alternatiflerin yer aldığı vinç kataloğunda farklı ebatlarda vinçler bulunmaktadır. Sepetli vinçler genellikle 20 ve 25 metre olarak talep edilmektedir. Ancak daha yüksek binalara erişim sağlayabilmek için 30 ve 43 metre erişimi olan sepetli vinçler de bulunmaktadır. Maksimum 84 metreye kadar ulaşan sepetli vinçler bu boyu ile beraber en yüksek binalarda tadilat işlemlerinin gerçekleştirilmesine imkân tanımaktadır.

Kiralık sepetli vinç fiyatları oldukça ekonomik seviyelerde tutulmak zorundadır. Çünkü sepetli vinçler son derece teknolojik cihazlar olduğu için yüksek fiyatlara satışa sunulmaktadır. Bundan dolayı birçok firma satın alma yerine kiralama opsiyonunu tercih etmektedir. Can Bey firması bu konuda garantili ve faturalı uygulamalarla beraber modern bir hizmet sunmaktadır. Kiralama opsiyonuyla verilmekte olan sepetli vinçlerin en dikkat çekici özelliği vincin üstündeki sepet kısmındaki güvenlik tedbirleridir.

Farklı ebatlarda üretilen bütün sepetli vinçlerde sepet kısmında personelin güvenliği açısından her türlü opsiyon bulunmaktadır. Güvenlik ipinin takılacağı makasların yer aldığı platform kaliteli materyallerden üretilmektedir. Bu yönüyle beraber hem güvenli hem de pratik bir uygulama olan sepetli vinç mobilize olabilmektedir. Ortalama olarak 3,5 ton ile 7,5 ton arasındaki kamyonlarla beraber taşınabilen sepetli vinç aynı zamanda endüstriyel tesisler ve fabrikalarda konveyör bant sistemine de uyum sağlamaktadır. Bu yönüyle beraber olduk çok fonksiyonel olan kiralık sepetli vinç fiyatları son derece makul seviyelerde bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.