+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sepetli Platform Kiralama

Sepetli Platform Kiralama

İnsan gücüyle taşınamayan, çalışma güvenliği yönünden riskli olan işlerde kolaylık sağlayın araçlara sepetli platform denir. Ulaşılması zor olan yerlere ve yüksek olan alanlara ulaşım sağlanabilmesi için sepetli platform kullanılmaktadır. Vinç ve sepetli platform kiralama işlemleri satın almaya oranla daha az maliyetli olduğu için kiralama tercih edilmektedir.  Sepetli platformlar günlük, aylık, yıllık olarak kiralanmaktadır. Sepetli platformlar vinç sistemlerinin bir parçasıdır. Bu platformlar daha çok yüksek alanlara ulaşılması için kullanılmaktadır. Özellikle eşya taşımacılığında sepetli platform kullanımı aktif tercih edilmektedir. Sepetli platform daha pek yükseklik çeşidine sahiptir. Örnek verecek olursak uzunluğu 58 metre olan sepetli platform örnekleri vardır.

Sepetli Platform Güvenliği

Yüksek noktalara eşya taşımak için kullanılan sepetli platformların güvenlik noktasında gelişmiş olması lazım. Özellikle güvenlik düzeyi arttırılmış olan vinç sistemlerinin tercih edilmesi iş kazalarının önlenmesi için çok önemli bir ayrıntıdır. Yüksek alanlar için yapılan işlerde güvenliğin önemsenmesi gerekli. Bu sebeple bu yerlerde kullanılan tüm makine ve aletler de güvenlik düzeyine uygun olarak seçilmelidir. İşlerin daha kolay ve hızlı yapılması için vinçler tercih ediliyor. Sepetli kiralık vinç platformları hidrolik sistem ile çalışmaktadır. Hidrolik sitem ile çalışması vinçlerin çok yüksek olan noktalara ulaşmasını sağlar.

Sepetli Platform Nasıl Kiralanır?

Özellikle yüksek binalar çok fazla artmış bulunmakta olduğu için vinç kiralamaya ihtiyaç da çok artmıştır. Bunun getiri olarak da çok farklı model, işlev ve de markada vinç üretilmiştir. İnsanın yetersiz kaldığı işlerde kullanılmak amaçlı üretilen vinçler pek çok alanda işçilerin yükünü hafifletmiştir. Her alanda ihtiyaç duyulan vinç sistemlerinde sepetli platformun kullanım alanı da oldukça geniştir.  Taşıma işlemlerinin daha kolay ve de güvenli yapılabilmesi sepetli platform sayesinde oldukça kolaydır. Sepetli platform kiralama işini yapan pek çok firma vardır. Ön araştırma ve yapılan görüşmeler sonucu ihtiyacınız olan sepetli platformu en güvenlikli ve uygun fiyat bulduğunuz bir firmadan kiralamanız doğru karar olacaktır.

Kiralık Sepetli Platform

Kiralık Sepetli Platform

Sepetli Platform ve Vinç Sistemleri Nerede Kullanılmaktadır?

Vinçler pek çok alanda ihtiyaç duyulan temel makineler olmuştur. Bu sebeple hemen hemen çoğu alanda vinç kullanımına başvurulmaktadır. Vinç sistemleri arasında sepetli vinç kullanımı ise günlük hayatta pek çok alanda karşımıza çıkmaktadır. Özellikle reklamcılık alanında tabela montajı veya reklam platformu kurma gibi işlemlerde en başta kullanılan araç sepetli platformdur. Bunun dışında sepetli platform kiralama yüksek binalara eşya taşınması, yüksek binaların dış cephe işlemleri veya dış cephe cam temizliği gibi işlerde tercih edilmektedir. Ayrıca eşya taşınması gibi durumlarda da yine sepetli platform tercih ediliyor. Araç kurtarma, acil vinç gerekliliği olarak da ilk akla gelen kullanım sepetli platformlar olmuştur. Sepetli platformlar kullanım alanlarına göre değişiklik gösterdiği için kiralama fiyatları da değişiklik gösterebilmektedir.

Sepetli Platform Kiralamanın Avantajları

Sepetli platform kiralama bizlere oldukça fayda sağlayan bir durumdur aslında. Çünkü vinç sistemleri ile yapılan işlemleri insan gücüyle yapmaya çalışmak oldukça maliyetli olacak bir durumdur. Ayrıca güvenlik açısından da vinç kiralamadan sadece insan gücüyle bahsi geçen işleri yapmaya çalışmak çok sakıncalı sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Bunun dışında bir işin olabildiğince hızlı yapılması da yine vinç kullanımı ile mümkün olduğu için vinç kullanım avantajları arasında zaman tasarrufunu da sayabiliriz. Ayrıca özellikle yangın, doğal afet, acil oto kurtarma gibi işlemlerde de sepetli vinç kiralama tercih edilen önemli ve çok gerekli bir işlemdir tartışmasız.

Sepetli Platform Kiralama Ücretleri

Her alanda yoğun olarak tercih edilen sepetli platform fiyatları bazı temel durumlara göre değişiklik göstermektedir. Özellikle sepetli platform kullanım süresi sepetli platform kiralama ücretlerinde etkili bir ayrıntıdır. Sepetli platform kiralama ücretleri işlevine göre değişen vinç çeşidine göre de farklılık gösterebilmektedir. Bunun dışında müşteri ve firma arasındaki anlaşmaya göre de sepetli vinç kiralama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Firmamız sizlere bu konu hakkında her türlü güvenli ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bizimle ve ekibimizle irtibata geçerek sizler için en gerekli olan platformu en uygun fiyatlara sizlere kiralamaktan memnuniyet duymaktayız. Taşıma, bakım, tamir, temizlik gibi her türlü işlemde sizlere gerekli olan tüm vinç kiralama işlemlerini yapmaktayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.