+90 532 671 61 86
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sepetli Vinç Bakırköy

Anasayfa » Sepetli Vinç Bakırköy

En Modern Sepetli Vinç Bakırköy Çözümleri

Günümüzde işletmelerde firmalarda endüstriyel kurumlarda bireyin ve personelin güvenliği ve sağlığı her şeyin önünde tutulmaktadır. Bu bakımdan insanın beden gücüyle yapmasında sakınca bulunan pek çok iş için iş makineleri devreye girmektedir. Özellikle ağır yüklerin kaldırılmasında veya çok yüksek olan yerlere erişim sağlanmasında yer alan vinçler insanın hayati tehlike yaşamasının önüne geçmektedir. İnsanın ötelenmediği bütün bu uygulamalar için gelişmiş makineler kullanılmaktadır.

Can Bey vinç firması tarafından sepetli vinç Bakırköy çözümleri oldukça geniş tutulmaktadır. Bu şekilde Bakırköy bölgesinde hizmet vermekte olan pek çok işletme ve firma Can Bey vinç ayrıcalığından istifade etmektedir. Vinçler farklı kategorilerde değişik alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle endüstriyel tesislerde ve fabrikalarda sabit vinç dediğimiz ağır makinelerin devreye girmesi söz konusudur. Fabrika içerisindeki ağır olan makinelerin yer değiştirmesinde veya makinelerin değiştirilerek yenilenmesi aşamasında sepetli vinç Bakırköy çözümlerine başvurulmak zorundadır. Tonlarca ağırlıktaki makinelerin kaldırılması için son derece etkili sonuçlar veren sepetli vinç uygulamaları pratik bir çözüme dönüşmektedir. Ayrıca günümüz inşaat sektöründe, yapılarında hızlı üretilebilmesi için genellikle kolonlar ve kirişler dışarıda blok halinde imal edilerek daha sonra yapıya entegre edilmektedir. Fakat ilk katlarda sorun yaşanmazken üst katlara çıkıldığında yine Bakırköy kiralık sepetli vinç uygulamaları devreye girmek durumundadır. Böylece en yüksek katlara dahi hazırlanmış olan bloklar, kirişler ve kolonlar kaldırılarak yerleştirilmektedir.

Sepetli Vinç Güvenlik Tertibatları

Canbey vinç firması tarafından kiralama opsiyonuyla beraber işletmelere ve firmalara sunulmakta olan sepetli vinçlerde farklı güvenlik kategoriler bulunmaktadır. Sepetli vincin boyuna ve kaldırma ağırlığına göre değişik ebatlarda sepetler imal edilebilmektedir. Ortalama olarak 1 veya1,5 metrekare genişliğinde olan sepetler bazı vinçlerde 2 metrekare genişliğe ulaşarak daha çok personelin işlem yapması için fırsat tanınmaktadır. Sepetli vinç Bakırköy seçeneklerinde farklı yüksekliğe tırmanabilen sepetli vinçler bulunmaktadır. Ancak evden eve nakliye firmaları gibi oldukça sık bir şekilde müracaat eden kurumlar genellikle 20 veya 25 metrelik sepetli vinçleri tercih etmektedir.

Sepetli vinç Bakırköy tercihlerinden olan 43 metre ve daha uzun olan sepetli vinçler daha çok inşaat ve yapı sektörü tarafından talep görmektedir. Çeşitli imalatların gerçekleştirilmesinde dış cephe çözümlerinin oluşturulmasında bazı tesisat uygulamalarının kaliteli ve güvenli bir şekilde yapılmasında bu tip sepetli vinçler devreye girebilmektedir. Ayrıca sepetli vinçlerde personelinin güvenliği açısından halat bağlama aparatları ve kaliteli çelikten imal edilmiş olan sepetler ön plana çıkartılmaktadır. Bu şekilde sepetli vinç Bakırköy çözümlerine göz atıldığında güvenlik tertibatları tam geniş personel opsiyonuna imkân veren farklı kategorilerde sepetli vinçler yer almaktadır. Sepetli vinçler mobilize olabilen kaliteli makinelerdir. Ortalama olarak 3,5 ila 7 buçuk ton arasında değişen kamyonlarla beraber şehir içerisinde istenen yere kolaylıkla taşınabilmektedir. Ancak fabrikalarda, limanlarda, havaalanlarında sepetli vinç sabit hale getirilebilmektedir. Bu yönüyle birlikte konveyör bant sistemine entegre edildiğinde yine efektif sonuçlar ortaya çıkmaktadır.